What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A bécsi NL5&Haze

Blekketekk

Active member
Egyáltalán nem gondolnám gyökér kérdésnek! Kíváncsian várom mit írnak neked rá, perpill még kóstolgatom csak ezt a számolósdit mert le lesz váltva ez a hányás színű Plagron... Ott tartok benne hogy, how to make törzsoldat…😃 na de nem bohóckodok itt, inkább sasolok, érzem megint tanulni fogok valamit!✌️
 

Uzsidoboz

Well-known member
Kedves mátyás ha jól látom kenderzsínórt használtál , meg én is a soghálóhoz amit le is bontok mert ujra beleestem abba a hibába hogy berohad a picsába a zsineg ezúton is szeretném lebaszni magam hogy utánna te is érezd ugyanezt :D
Szép növény
 

mátyás

Active member
Köszi, és Kösz az infót is. Én ezt bevallom őszintén rendszeresen alkamazom, amikor nem tudok már máshogy kötözni, még nem rohadt be. De ettől függetlenül nagyon szar így kezelni is és én se akarok esélyt adni a rohadásnak, ezért holnap megkarózom őket körbe, még a héten nem volt időm semmire.Na de a lényeg a lényegtelenségbe, hogy végre ezertel süt a nap, szépen növekszünk
foto_no_exif(1).jpg

foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(4).jpg
 

mátyás

Active member
Sikerült életet lehelni a két klón anyába. Napi kéttszer locsolom, felfelé már mecces a hely. A másiknàl már megy a ripen . Az alsó ágakat nem tudtam már felkötni sehova, mire kapcsolt a lámpa hátom kis ág letört a kis alsó bugák súlyától. Nagyon durva. Horror ahogy össze vissza kötöztem, de a célnak megfelel. Ahol a bugában volt a zsinór ott cseréltem. Há ez van jó lesz ez így most màr.

Anyák
foto_no_exif(1).jpg

foto_no_exif.jpg
 

mátyás

Active member
Sziasztok! Kint szépen virágzik. Hétvégén körbe fotózom. A benti kabé egy hete kapja ezt a ripen cuccot. Na most az van, hogy ez szerintem ordenáré módon kezd bedagadni, megtagadni mindehol. Már lassan a főszár is meghajlik. Mit fog ez produkálni még két hét alatt? Megmondom őszintén, hogy az anyanövény anno fasorba se volt ehhez képest. Nem tudom, hogy ez kizárólag ennek a cuccnak tudható e be, de Én azóta vettem ezt bitang dagadáat észre, hogy nyomom nekik ezt a cuccost. Persze nem csináltam kontroll csoportos teszteket tehát és semmi ilyen szertartásokat, de jó. Holnap ezt is körbe fotózom. Köszi Whiped ezt a tippet. Ezt rendszeresíteni fogom. 🤣

Viszont ugye szombaton letört a súlyától két alsó ág, az mostanra száradt le. Na a helyzet, hogy ez nagyon erős már most is. Nézegettem a mirigyeket, és egyre több a borostyán. Ettől függetlenül simán mehet még két hétig ez a ripen? Nem lesz gyengébb vagy túl érett? Igazából én még két hétig adnám a ripent és egy hétig pedig flush 0,3 ec-n a ripennel, ahogy Whiped ajánlotta, csak attól parázok, hogy akkor még túl tolom
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
majd raksz képet és meglátjuk

plusz a kintinek is kezdheted a ripent adni, minden második locsolással (egy sima egy ripen egy sima egy ripen)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
ha akarsz vagánykodni, basszá ide is képet
itt tudják értékelni a jó haze hibrideket:

 

mátyás

Active member
Okés. Köszi. Akkor úgy csinálom, h ezen a héten még tolom a ripent, és jövőhét flush, vasárnap pedig szedem.
 

mátyás

Active member
Baszki 🤣🤣isten őrizzen, hogy elbasszam, csak azért terveztem be, mert ez volt az előző haditerv. Akkor ezt a flöst bigyót hagyom a picsàba,megy mêg a ripen egy hétig aztán szedem. Köszi mégegyszer 😂
 
Top