What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A bécsi NL5&Haze

mátyás

Active member
Csáó sziasztok!
Kalapról jottem. Bécsben ügyködöm,sajat részre. Tavaly decemberben ültettem két darab sensi nl5&haze -t. Két fenót fogtam ki, egy sativas és egy nl-re hajazót. Mind a kettő fasza lett, eltekintve,h az egyik kicsit sok kaját kapott. A nl-est revegeltem és májusra revegelt is, azóta szedtem klónt, és a revegest régi virágot pedig kiraktam outra, mert nagyon megindult és helyem se volt bent. egyelőre nagyon tetszik neki kint, kurva nagy lett. Jelenleg 194 centi. Kérdésem , hogy ez mikor kezd el itt kint virágozni? Mekkora lesz ez még? Ha nagyon nagyon fog még nőni, akkor vissza kell vágnom, mert akko már kezelhetetlen nagy lesz és kiszúrjàk. Mindjárt rakok képet.
 

mátyás

Active member
Első kép: 05.26:
foto_no_exif(3).jpg


Második kép 06.11:

foto_no_exif(4).jpg


ez pedig már kint készült 06.24:

foto_no_exif.jpg
 

mátyás

Active member
Táp: minden este kap 5 literes tápos vizet. Táp: F4: 0,8g CaN: 0.56g / liter. Eddig egyszer kapott mospilan permetet. Legutóbb a hernyók kezdték betémadni, de egyelőre csak a levelekt, a szárakat nem (lekopogom) Coragen 20 sc-t kapott múlt héten, és ez megfogta úgy néz ki (ezt is lekopogom). Majd két hét múlva még megküldöm ezzel meg a mospilannal. Kérdésem, h kint mikor kezd virágozni, mert úgy időzíteném a permetezést.
 
Last edited:

mátyás

Active member
Köszi szépen! Igyekszem ápolni a lelekét, mert itt kint is magas az aram. 0,43 cent...

Ez a coragen tényleg erősen ajánlott hernyók esetében. Egyelőre teljesen megállt a levél rágcsálás, az újaknál se jjelentkezik. Szerintem sokat segített. Tenyleg szépen nő, engem i S meglepett mekkora lett, de a magassága aggaszt. A benti példány másfélszeresére nőtt virágzára. Ez most 2 méter. Ha ehhez még 2-3 hetet adok , plusz a virágzás, akkor ez simán lehet 4 méter is, azt meg még Orbán Viktor is észreveszi a várból 🤣🤣 egyébként lemeteszem őket holnap 1,8 -ig. És azon fogok tartani. Visszavágom mindig. Erről már egy rakat klónt szedtem, most azokon tesztelem a klónozàst meg a tàpozàst. Ebben is elég kezdő vagyok, ez az első reveges virágom és klónozásom. De ennek a klónjai is nagyon nőnek. Három hét alatt akkora lett egy, h megint nincs bent helyem. Jelenleg van egy serious kush-om, aminél a 10. Hétben vagyok, de nem akar beérni. Szerintem a meleg miatt. Május 18-àn kapcsolatam... Most kezd érni. Ha ez végre beérne, lenne helye a klónoknak, de így lehet még egyet ki kell raknom. Majd rakok egy képet a klónokról is
 

f2obsession

Active member
Köszi szépen! Igyekszem ápolni a lelekét, mert itt kint is magas az aram. 0,43 cent...

Ez a coragen tényleg erősen ajánlott hernyók esetében. Egyelőre teljesen megállt a levél rágcsálás, az újaknál se jjelentkezik. Szerintem sokat segített. Tenyleg szépen nő, engem i S meglepett mekkora lett, de a magassága aggaszt. A benti példány másfélszeresére nőtt virágzára. Ez most 2 méter. Ha ehhez még 2-3 hetet adok , plusz a virágzás, akkor ez simán lehet 4 méter is, azt meg még Orbán Viktor is észreveszi a várból 🤣🤣 egyébként lemeteszem őket holnap 1,8 -ig. És azon fogok tartani. Visszavágom mindig. Erről már egy rakat klónt szedtem, most azokon tesztelem a klónozàst meg a tàpozàst. Ebben is elég kezdő vagyok, ez az első reveges virágom és klónozásom. De ennek a klónjai is nagyon nőnek. Három hét alatt akkora lett egy, h megint nincs bent helyem. Jelenleg van egy serious kush-om, aminél a 10. Hétben vagyok, de nem akar beérni. Szerintem a meleg miatt. Május 18-àn kapcsolatam... Most kezd érni. Ha ez végre beérne, lenne helye a klónoknak, de így lehet még egyet ki kell raknom. Majd rakok egy képet a klónokról is
Én inkább most metszeném kicsit drasztikusabban, hogy már most átirányuljanak az erőforrások azokra az ágakra, amik vélhetően nem növik ki a keretet virágzás végére sem. Ha virágzás közben is folyamatosan metszed, éretlen bugákat is lemetszel majd, amiket "hiába növesztett".

Részemről is gratula, nagyon szépek. A benti képekre elsőre azt hittem, hidró. Én földben sosem tudtam ennyire vitális hajtásokat nevelni bent.

A Serious Kush érdekelne majd, ha lesznek képek.
 

tejföl

Active member
43cent? Azt hogy a fenébe? A co2 frei stromot adja az evn 35centért újonnan szerződötteknek. Én általányos vagyok és idén még fix 12,9centet fizetek, tavalyi 8,7 helyett.
 

mátyás

Active member
43cent? Azt hogy a fenébe? A co2 frei stromot adja az evn 35centért újonnan szerződötteknek. Én általányos vagyok és idén még fix 12,9centet fizetek, tavalyi 8,7 helyett.
Nem szolgáltatónak fizetek, hanem albérletben van benne az általány, onnan számoltam ki. De most megkeresem a részletest is.
 

mátyás

Active member
Én inkább most metszeném kicsit drasztikusabban, hogy már most átirányuljanak az erőforrások azokra az ágakra, amik vélhetően nem növik ki a keretet virágzás végére sem. Ha virágzás közben is folyamatosan metszed, éretlen bugákat is lemetszel majd, amiket "hiába növesztett".

Részemről is gratula, nagyon szépek. A benti képekre elsőre azt hittem, hidró. Én földben sosem tudtam ennyire vitális hajtásokat nevelni bent.

A Serious Kush érdekelne majd, ha lesznek képek.
Köszi! Nagyon nő ez a fenó. Ez egy három hetes klón. Aug 2-ai kép, a másik pedig mai.
klón aug2.jpg
 

Attachments

  • klónmai.jpg
    klónmai.jpg
    1.5 MB · Views: 94

mátyás

Active member
A sk azt május 18-án kapcsoltam. Erre számolok 10 napot kb, onnan számolom a virágzást. Ez a 68. napon jár kb. Nagyon meleg van. Nincs klímám sajnos, lehet ezért se akar beérni, de most már kezd borostyánosodni végre. Épp ma néztem szerintem 20%-nál járok. Egy hetet még adok neki, meglátjuk elég e :

négy napos vakus képek:

sk4 nap.jpg
sk4nap2.jpg
 

mátyás

Active member
Én inkább most metszeném kicsit drasztikusabban, hogy már most átirányuljanak az erőforrások azokra az ágakra, amik vélhetően nem növik ki a keretet virágzás végére sem. Ha virágzás közben is folyamatosan metszed, éretlen bugákat is lemetszel majd, amiket "hiába növesztett".

Részemről is gratula, nagyon szépek. A benti képekre elsőre azt hittem, hidró. Én földben sosem tudtam ennyire vitális hajtásokat nevelni bent.

A Serious Kush érdekelne majd, ha lesznek képek.
köszi a tippet, holnap megmetszem alaposan, szerintem 1,5 m-ig visszavágom, utána nem piszkálom. Jövöhét után utolsó permetezés: Coragen + Decis, aztán már szerinem lassan elkezdi majd a virágzást. Vagy rosszul gondolom?
 

mátyás

Active member
Köszi. Ez a standard ferti 4 és Can kombó kiegészítve kis kesernyés sóval. Ezt a kalapon tanultam el ✋ ott adott egy eléggé ismert és elismert tag egy arányt ez pedig a F4:CaN arany 1,0:0,7 ezt kell az adott életszakaszhoz kívánt EC értékre beállítani és utána kalap kabát. Tényleg kurva jó működik. Van benne elég Ca ami a LED miatt nagyon is kell, és végéig jó. Én a sk-nàl picit elrontottam a tápozást, és nem vettem vissza az erősségből, ezért megégettem picit, de segítettek, szintén egy kalapos majsztró, és azóta jó ez is. Àtàlltam automata öntözésre. Ez tenyleg egy aldas, bár még bőven tanulom ezt is. Azért itt is van meló, szetin egy két hetente illik elmosni a szivattyút meg minden szart, mert olyan szinten van só lerakódàs, h muszáj elmosni. És látszik a tártaly vízen is, h szép tiszta.meghálálja. Jelenleg már csak 1,2 tápot kap az sk.
 

mátyás

Active member
Az nl5-ök már 1,8 on kapják. Akit esetleg érdekel így néznek ki a törzsoldatok. Kettő van az egyik: Ferti 4 200 gramm+50 gramm MgSo4 / 1 liter desztillált vízzel. A másik törzsoldat pedig Yara Calcinit 200 gramm / 1 liter desztillált vízzel . Így mindegyikből törzsoldatból 1 mili 0,2 g tápot tartalmaz
 

mátyás

Active member
Keresek buga képet erről az Nl5-ről ami revegelt és ami kint is van. Basszus volt egy képem de töröltem sajnos, úgy nézett ki a virág a 70. napon h szó szerint egy kurva nagy barna gyanta csepp folyt ki a bugából. Asszem kalapon meg van ez a kép, megnézem . Mondtam is,h ez mi a szar, de aztán amikor szívtam rájöttem,h fincsi gyanta. De a képet töröltem, h a fene enne meg
Még annyit tennék hozzá hogy ez az nl5 hps alatt nőtt. Szóval ha végre az sk őnagysága végez,akkor megnézem mit tud a Samsung ledek alatt. Izgatott vagyok mert hps alatt is hozta a gramm/w egy növény és az még kézi loccsal volt. Kíváncsi vagyok mit fog mutatni LED alatt automata loccsal. Majd naplózom itt azt is, vele párhuzamosan pedig kiprobalom a Jack herret. Van 3 db fem magom a sensitől. Jó kis közösség ez is itt😎
 
Last edited:

tejföl

Active member
Nem szolgáltatónak fizetek, hanem albérletben van benne az általány, onnan számoltam ki. De most megkeresem a részletest is.
Ennek erősen lehúzás szaga van. A 43cent még az aktuális 28hoz képest is sok... Én a helyedben amilyen gyorsan csak lehet, a saját nevemre íratnám a villanyórát, kb ez a bevett szokás és egy telefonnal el is intézhető.
 

mátyás

Active member
Sziasztok! Elég rég voltam, nyaralni voltunk, Magyarországon is jártunk anyuéknál, de végre itthon vagyunk. Rakok pár képet. Igazából szépen nő, két hete mielőtt elmentünk megmetszettem nagyon, de most még magasabb. Kikerült mellé még egy ugyanolyan, az egy klón volt, nagyon nő.

Ez egy pénteki csoportkép:
foto_no_exif.jpg
Ez pedig mai:
foto_no_exif(1).jpg
Szerintem elkezdett virágozni. Vagy ez csak elővirág?

foto_no_exif(2).jpg
 
Top