What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

A bécsi NL5&Haze

mátyás

Active member
Oké oké 😂 az fog menni nekik csak. Én se csináltam még ilyen csiribiri dolgokat, csak azt hittem ezután a ripen csoda után ez kötelező. Na de elengedtem . Kösz kösz
 

Blekketekk

Active member
Haggyad má a picsába ezt flush dolgot! 😃 Ezek má így is világi gandzsák, pedig most sincsenek flush alatt. Az íze majd alakul a szárítás és üvegbe pihentetéskor. Ahogy elnézem precízen állsz ehhez az egész kertészkedéshez, biztos vagyok benne hogy szüret után sem leszel hanyag a gubicsokkal. ✌️
 

mátyás

Active member
Tényleg hagyom a picsbe. Már bánom, hogy egyáltalán szóba is került🤣. Köszi amúgy. Olvasgattam sok naplót erről a tökéletes szárításról, mert hogy kurva jó a cucc szüretkor, de sokan a szárítàsnàl elrontják.

Na Én eddig úgy csináltam, hogy 20 fokos szoba, sötét, 50-55 % páratartalom, és nagyon enyhe légmozgás. A nagyját azt már ilyenkor tirmmelem. Így kábé 7 napot hagyom felfüggesztve, majd amikor már roppan a szára és a külső rész is elég száraznak tűnik, na ilyenkor még egyszer körbe manikűrözöm, és ekkor rakom üvegbe, a bovedával. Mi a véleményetek ez így jó, vagy valamin esetleg változtatnom kéne?
 

Blekketekk

Active member
20-22 fokon 50-55 Rh szerintem simán jó! Próbáltam szárazon és nedvesen is trimmelni, nekem szárazon jött be legjobban. Jut eszembe én nem szedeget szárításhoz gubicsokra szét ilyenkor, ágastól lógnak… Szüretkor a legyező leveleket szoktam leszedegetni, az apróbb cukorleveleket pedig szárítás végeztével mert ha jól szárad akkor ezeket csak laza ollózással végig gyalulod (láttam olyat is hogy egy konyhai kenőecsettel lesepregették a gubicsokat) és az eredmény patika gubicsok. Gondolom ilyesmit nem kell neked elmondani hogy ne érjenek egymáshoz a fellógatott gubik meg direktbe nem fújatjuk meg stb… hogy mennyi a különbség a normálisan szárított cucc fogyasztása és a megfelelően pihentetett cucc között ( nem egy két hétről beszélünk hanem több hét/hónap) csak egy gyors story: purple kush, virágzás és szárítás közben azt mondtam hogy többet sose! Kurva büdös, az ízlésemnel össze egyeztethetetlen szag. Már másfél/két hete van üvegben, és már most mennyország illata és íze van, és egy vagy több hónap múlva meg még finomabb lesz… @what_can_there nek van egy ilyen egyenlete a szárításra, csak nem emlékszem pontosan rá, de ha ő mondja tuti működik! Ezt meg próbálom neked meg keresni. Amit leírtál az úgy simán yo!
 

Blekketekk

Active member
Milyen egyenlet??? Matematikusön, vagy mibüszámoltaki?


Neeeem. Valahogy ki tudtad számolni hogy x gyep hány napig szárad patyolatra. A napok lettek valahogy osztva vagy szorozva, tényleg nem emlékszem. De arra igen, hogy ajánlottad hogy ez így működik. Igazából mindegy is mer ahogy elnézem a Matyi nem pancser. ✌️
 

mátyás

Active member
Köszi, de én még ezt azért erősen tanulgatom. Jaaaaa, hogy az, az megvan, olvastam valahol. 🤣 Megmondom őszintén én már nem nézem mennyi a nedves súly. Majd ha leszárad, akkor lecentizem.


Valószínűleg holnap lekapom. Nagyon sok a borostyán mirigy, és attól félek túl megy. Ez az első klónom amit virágoztattam, de azt, hogy ez igy 2-3 héttel hamarabb kész van, mint a magról nevelt, azt rohadtul nem tudtam. Mondjuk lehet azért, mert eddig szartam erre a klón még anyanövény dolgogra, sajnos. Így gyakorlatilag 50 naponta szedhetek egy kört. Augusztus 29 -én kezdett virágozni. Fel is töltöttem ide is. Hihetetlen baszki, h a magról nevelt az kerek 70 nap után nézett ki így, de ennyire talán még az se volt érett. Ott azért jelentős különbség volt, akkor hps világított felette. Nem voltak ilyen szépek a virágok.

A kintinek elkezdtem adni a ripent. Baszki, azért az milyen módos már, hogy egy kinti virágra locsolom ezt az arany árban lévő ripen cuccot🤣 mindegy megérdemli. Holnap hozok képeket, ma csak locosltam. A kinit az full lilás, gondolom rohadtul nem optimális neki az esti 5-7 fok, na meg volt legalább 2-3 hét amikor alig volt nap, most meg már sajnos kezd árnyékba is lenni. Tele van, de nem olyan nagyok a virágok. Illat az erős, mint a benti, talán még összetettebb is, nagyon gyantàs, de apró. Na majd a ripen bedurrantja ezt is baszki 😂 remélem megúszom a penészt. Ha nem lesz a kintin penész, akkor el lehet mondani, h egy penész rezisztens fenót találtam ?
 

Blekketekk

Active member
Fura dolog ez penész. Az hogy neked nincs, ez szerintem két dolgot dícsér, egyik nyilván a genetika. Kemény meló lehet ezeket a strain-eket így le szelektálni hogy sok feltételnek meg feleljenek, ne is dumáljon senki hogy mennyi cashbe kerül magot venni… a másik dolog meg hogy Te olyan körülményeket teremtettél a virágnak, hogy véletlenül se alakuljon ki penész (mer hogy ugye az amúgy eleve mindehol ott van vagy mi). Kint ez ugye kurva nehéz, de én is vinném tovább a helyedben a kintieket. Reggel fogmosás után a harmatot mindig lerázogatod 😃, normálisan táplálod hogy egésséges legyen, yo lesz a! A fenyőbe nagyon belenőttek? Mer ott még lehet meglepetés, igyekezz úgy terelgetni az ágakat (bár gondolom má elég fásak) hogy járjon a levegő a fenyő meg a virágok közt azt yo napot! Szóval a kintiknek ripen?! Ne szarjá be, hálásak lesznek majd meglátod, csak győzzed elszívni. 😃 Ezek a szín kavalkádok így leveleken ősszel meg hát gyönyörűek tudnak lenni. Azt mondod két anya virágod van? Mind kettő NL x Haze? Mi a terv a továbbiakban, gondolom csak nézel valami új vonalat ez mellé? Jó szüretet neked! ✌️
 

mátyás

Active member
Friss kinti képek! Nem, a fenyő nem nő bele. Már egyszer kapott egy ripenes locsolást, tegnap f4 ment de már nem adok hozzá can-t. ez egy anyanövény. A csoportkèpen a jobb oldali az eredeti tavaly decemberben vetett anya, a bal oldali már annak egy klónja. Azért a benti virágnál még érhet meglepetés, ha esetleg megbontom, remélem, hogy nem fog.

foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif(4).jpg
 

mátyás

Active member
Mindig érdekelt ez a legendás Jack Herer. Már szárba szökkent egy, megy egy Serious EperAk, de egyelőre a párával szopok, illetve annak a hiányával 😂 a v-tac körték meg tudtommal nem igazán bírják a párát (ip20-asok)
 

Blekketekk

Active member
Párával? Flakon félbevágva egy-egy lyukkal rajta és rátéve a virágra mint egy kupola? Mindaddig amíg elfér alatta ez beválik. ✌️
 

f2obsession

Active member
Mindig érdekelt ez a legendás Jack Herer. Már szárba szökkent egy, megy egy Serious EperAk, de egyelőre a párával szopok, illetve annak a hiányával 😂 a v-tac körték meg tudtommal nem igazán bírják a párát (ip20-asok)
Nekem az evolution szériából közel egy év alatt nem döglött meg egy darab se. Igaz, amit vegre használok azokon rajta hagytam a diffúzort (pont a pára miatt).

De amúgy jól mondja Blekketekk, flakon, kanna, savanyúságos vödör vagy akármilyen átlátszó búra jó tud lenni kisebb növényekre a páratartalom magasan tartásához, csak jól kell belőni a lyukak méretét, illetve függőleges pozícióját.
 

f2obsession

Active member
Gratula amúgy, ráncos orcámon szenilis könnycsep gördül végig, annyira emlékeztet majd' 20 évvel ezelőtti gerillás emlékeimre. Ezek már aligha lesznek éretlenül aratva. Kint nekem nem sokszor sikerült ennyire zölden tartani őket a virágzás ezen fáziásig. Persze "ház körül" könnyebb, de akkor is szép munka.
 

mátyás

Active member
Köszi srácok ezt a búra ötletet. Csinálok rá. A lyukak függőleges pozíciójáról mondhatnál többet, érdekel :D
 

mátyás

Active member
nem szedtem le. Holnapra toltam
foto_no_exif(1).jpg
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(3).jpg
foto_no_exif.jpg


Köszi szépen. Még marad az idő függvényében. Nekem pedig pont, h bent rohadnak le mindig a végén a. levelek. Ebben kéne fejlődni, mert ez a része szörnyű.
Kint mèg nem volt virágom, ez az első. Nagyon kíváncsi vagyok miben lesz más. ( hatás, íz, illat, virágszerkezet)
 

f2obsession

Active member
nem szedtem le. Holnapra toltam View attachment 18770031 View attachment 18770032 View attachment 18770033 View attachment 18770034

Köszi szépen. Még marad az idő függvényében. Nekem pedig pont, h bent rohadnak le mindig a végén a. levelek. Ebben kéne fejlődni, mert ez a része szörnyű.
Kint mèg nem volt virágom, ez az első. Nagyon kíváncsi vagyok miben lesz más. ( hatás, íz, illat, virágszerkezet)
Beh gyönyhörűű fotók! Az utolsó érdemes lenne egy nevezésre a picture of the month rovatba.
 

Blekketekk

Active member
Azt a de kibaszott szép! Hát figyelj elmégy a seszkóba, ott meg veszed a legolcsóbb/leggagyibb 5 literes narancslevet, na ezt ott az ajtóba még rögtön ki is öntöd belőle…( ezek ilyen nagyobb szélesebb színtelen pet palackok). Felébe/három negyedébe vágod, nyilván a kupakos része kuka. A másiknak az aljára egy-két lyuk, meg felülre is, hogy azért a levegő járjon ki-be, és ráfordítod a virágra. Be dobsz mellé egy higrométert és figyeled, játszol a lyukakkal 😃 amikor arra jársz egyet kettőt bespriccelsz vmi vízzel. Én így simán eltudok érni 75-85 % Rh-t is.
 

Latest posts

Latest posts

Top