What's new

S.A.G.E: 600w Organic

Elessar

Active member
Zdravím Macho,
Já si také myslím, že to určitě nedělalo tolik lidí(jestli vůbec někdo), stejná genetika(nejlépe z jedné matky) a alespoň 4 pěstitelé a hurá do toho, myslím, že výsledky by mohli bejt moc zajímavý. Byla by prča výsledný produkt hodit na hromadu a ohodnotit chuť(ikdyž mě zajímají i jiné aspekty takovýchto srovnání). Už to vidím ty hlášky, hlínaři by si chválili hydro a hydrohoši zase soil.
Myslím, že by ten test stál za to. Ale na to je času dost ne? Jestli to bude za půl roku, nic nám neuteče, maximálně se na to ještě více připravíme.
Macho já Ti pm na grower napíšu, ale nevím kdy, mám na Tebe dost otázek, ohledně toho super systému co jsi si postavil a musím tomu dát hlavu a patu. Každopádně good work.
Ohledně řezů - já se pořád rozhoduji, určitě by nebyla špatná ta Kali Mist, ale také pokukuji po Casey Jonesovi(ty geny, alespoň jednou dát do pusy Trainwreck a ECSD - a tady je obojí) - no těžké rozhodování.
Měj se pěkně
Ať to ještě jednou tolik nakyne
Good Luck
Elessar
 

Machoman

Active member
Hola amigos

Přesne jak píšeš bylo by to hodne zajimavy:D

Ted mi dala na prdel BD (samej samec a herm,zustala jedna normalní matka!) tak se uvolnilo místo a rozjedu bud wreckage (trainwreck x s.a.g.e) bo mendocino madness-mám od každyho gena jeden pakl.

Kali mist jsou šileny geny-ani den na růstu už bych tomu nedal:D

Ad.system: samo napiš a ptej se dle libosti,co budu vedet poradím,přidám nejaky reference+upgrade kterej by to chtelo a mám v hlave.
 

Ono

Member
Ahoj Elessar!

Vidím, že sa ti podarilo rastlinky priviezť do zdárneho konca.:respect:

Tie odrody, ktoré tipuješ na Mountain Jam, mi prídu skôr ako niečo iné. Mountain Jam sa spravidla sfarbuje do fialova (či už listy, alebo šišky), práve kvôli otcovi Blueberry. Skôr by som sa prikláňal napr. k G13 (BWxBW).

Údaj o výnose sem kľudne hoď, zaujíma ma, čo rastliny dokážu vyprodukovať.

Na Kali Mist sa chystám tiež, už len kvôli označeniu "kráľovná satív". Ale to až časom, keď budem vedieť, že ich môžem nechať dlho na kvete.

Každopádne užívaj plody tvojej usilovnej práce a maj sa fajn. Ahoj.:sasmokin:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj Ellesar :wave:
moc pekne si to doved do konce, nech chutna jak ma. :smoweed:
Me by taky zajimal výnos, i kdyz neni prvoradej, ale nepestujem hadam proto aby sme vypestili malo ale co nejvic :muahaha:
Ja zitra budu zitra taky kosit pulku osadenstava, takze se moc tesim. Aspon se uvolni misto pro 3 samce Anesthesie a 1 Master Kush na dalsi pocinani.
Taky bych se pridal k tomu testovani ale to az casem kdyz doselektuji tuhle varku.
Ten Ed Rosethal Super bud bych uz druhy krat do skrine nedal, aspon ne toho co ma doma ja. Sice i Imu rikal ze se zacne po 45-50 dnu nafukovat, no neni tomu tak :noway:
Jinac vcera jsem mel moznost ochutnat nas Trainwreck z venku. A po jointu sme dvaja zostali uplne zasekli, fakt pecka a to i chutove !!!
Nejblizsi kolo pojedu prave i spominanae sativy Kali Mist, Casey Jones a SSH.
Bude to CocoSOG.
Prvni varka budu Master Kushe a Anesthesie po dvou kusech z kazdej matky coz je 8 MK a 10 Ane. + doplnim TB na 20 ks.
Ti necham tyden na rustu pak prepnu a nasledne doplnim sativymi a doufam ze to bude nejak tak na stejno vyskove. Mno tesim se jak budu zalivat 40 kytek :dueling:
Jinac vcer jsem potreboval kousek zalit matkarnu nech to nuschne do nedele a kdyz jsem upravoval ph vody , tak se mi kousek kyseliny vylilo na koberec, to byla teda reakce ostala tam pekna dira na koberci :yoinks:
Takze pozor na ni :muahaha:
Nastesi sem to rychle poutiral a neudelala se vetsi dira.
:nanana:
 
J

Jahjaman

peknej grow
radva stou kyselinou to neprehanej staci si ji naredit destilkou na mensi koncentraci taky sem mel drive diry v koberci
 

Elessar

Active member
Zdravím Radviho a Jahjamana:wave: a všechny tady:wave:
Přináším fotky sušiny a čísla o výnosu.
Berte je prosím z rezervou, jak už jsem psal, vážil jsem i ty nejspodnější paličky.
Taky jedu elektronický předřadník, tak jestli něco přidá, nevím, nemám s čím srovnávat. Hlavně se ukázalo, co je v genetice, poklona.
Tak teď ty čísla:
SAGE 10+1 kytička = 617,9 g
Zbytek = 375 g

Dohromady - 992,9 g :woohoo:

A teď slibované fotky:
jak se pytlíkovalo Sage

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


foto všeho
picture.php



S.A.G.E. sušina

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Elessar

Active member
Mountain Jam (purple pheno)
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


G13XFRXOC
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Tak se kochejte
Smokereport snad příště

Good Luck
Elessar
 

Ono

Member
Ahoj Elessar.

Poklona genetike, poklona poskytovateľovi genetiky, poklona tebe. Veľmi vydarený grow. Ten výnos značne ovplyvnil zrovna S.A.G.E., ktorý je fakt produktívny, a pritom veľmi silný. Veľa zdaru v ďalšom kole.:respect:
 
J

Jahjaman

moc pekna makerka dobra prace sage a moutain mam v planu na dalsi kolo tak uz se tesim
 

CrTecekk

Member
Krasne a hlavne na hlinu cistej box..sem zvedavej na nazor MJ pac pan H ma dve phena a jedno prej neni moc dobry a sage nadhery myslim ze budes spokojeny. Mato samy doma navic obe phena MJ a navic JH...fakt hezy
 

Elessar

Active member
Ahoj chlapci:wave:
děkuju za slova chvály a vůbec za všechny komentáře.
to Jahjaman: Sage doporučuju, vynikající model, opravdu vynikající:canabis:
to CrTecekk: Na to Ti tak dobře neodpovím, co jsem si jistý, tak purple pheno Mountain Jamu jsem měl - nádherně voní(sirup s lesními plody, ostružina, těžší vůně), stav takový vyvážený, ale oproti Sage. Prostě Sage u mě vlajková loď.

Přeju krásný večer všem
Držte se

Good Luck
Elessar
 

Expiry

Member
Zhruba od druhyho prispevku premejslim o tom matkari,koncem prvni stranky bylo jasno :D...
K tem vrskum-uz jsme od nej bral rezi nekolikrat a obcas se to stane.Koukam ten kluk tu G13 podstrci kazdymu,ja ji dostal k SAGEovi :D(bohuzel se holka nehla ani o pid a po par tydnech ve skrini putovala v takrka stejnym stavu zase ven)....
Zachvili budeme moct zalozit Czech SAGE fanclub,ja si na nem taky ujizdim.Jaky bilo zkoureni po tech 70dnech?Ja ho mel na kvetu tusim 55 max 60dnu a mel fak uzasny aktivni high.
Ta zvlhcovacka co mas,ma zabudovanej nastavitelnej hydrostat?

Matky SAGE-musim ted zbastlit aero,doklepat posledni grow pred letem a pak se doufam pustim do poradny skrine.Zatim je v planu 2,5 az 2,7m x 1,2m s vejskou 2,5 a se dvema 250w a 600w(presvedcil jsi me,puvodne jsem chtel 400 :D) ato vsechno na pojezdu+TGA aero.Tenhle setup by mi snad mohl prozatim poskytnout dostatecne zazemi pro aspon jakys takys krizeni(v planu SAGExBubblegum :p).Takze se koukejte snazit,at je v cechach vic jak jedno pheno :),ja doufam do konce roku stihnu nakoupit,zasadit a zacit selekci aspon ze 30kousku SAGE....
 

Machoman

Active member
Zhruba od druhyho prispevku premejslim o tom matkari,koncem prvni stranky bylo jasno :D...
K tem vrskum-uz jsme od nej bral rezi nekolikrat a obcas se to stane.Koukam ten kluk tu G13 podstrci kazdymu,ja ji dostal k SAGEovi :D(bohuzel se holka nehla ani o pid a po par tydnech ve skrini putovala v takrka stejnym stavu zase ven)....
Zachvili budeme moct zalozit Czech SAGE fanclub,ja si na nem taky ujizdim.Jaky bilo zkoureni po tech 70dnech?Ja ho mel na kvetu tusim 55 max 60dnu a mel fak uzasny aktivni high.
Ta zvlhcovacka co mas,ma zabudovanej nastavitelnej hydrostat?

Matky SAGE-musim ted zbastlit aero,doklepat posledni grow pred letem a pak se doufam pustim do poradny skrine.Zatim je v planu 2,5 az 2,7m x 1,2m s vejskou 2,5 a se dvema 250w a 600w(presvedcil jsi me,puvodne jsem chtel 400 :D) ato vsechno na pojezdu+TGA aero.Tenhle setup by mi snad mohl prozatim poskytnout dostatecne zazemi pro aspon jakys takys krizeni(v planu SAGExBubblegum :p).Takze se koukejte snazit,at je v cechach vic jak jedno pheno :),ja doufam do konce roku stihnu nakoupit,zasadit a zacit selekci aspon ze 30kousku SAGE....

Hmmm s tím TAGem sem zvedavej jak dopadneš,je to kurevsky nachylnej system(hlavne hlídej teplotu u kořenů,ta je tam celkem zasadní!).Co se sage týká tak je to rozhodne zajímavá genetika s obrovskym spektrem phen(ted sem si nechal 3 a každy uplne jiny,od naprosto indikozního po fest sativoidní).Na bubblegum od TH není taková chvála jako na bubblegum od SER.Selekce z 30ks by ale určite byla zajímavá.

Hehe prej v čechách jedno pheno:D Neznamená že co není na G. nejde sehnat;)
 

CrTecekk

Member
svata pravda macho dost lidi by se divilo co jsou za libustky v Cr o kterych se ani netusi pac nesjou prezentovany:sasmokin::muahaha:
 

Expiry

Member
Mach-pocitam s tim,ze bude v mistnosti se skrini poradna klimatizace a tou budu regulovat teplotu ve skrini a nebo je tu jeste moznost samostatnyho chlazeni korenoveho prostoru prenosnou klimoskou za 4000 :woohoo:...Jdu si pro pivo,dopisu zachvili :D
 

Latest posts

Latest posts

Top