What's new

S.A.G.E: 600w Organic

Elessar

Active member
lucky.. said:
zdravim te,
mimo jine velice pekne zpracovani coz mam osobne rad:)
ale chci se zeptat ohledne te teploty roztoku.. naposledy pises 21,9. je tohle idealni? nekde sem to resil a kazdej rika neco jinyho..dekuji za odpoved a at se dari..

Ahojky lucky..,
Ohledně té teploty, já ji nereguluji, mám vodu v nádobě v místnosti spolu s boxem a při měření pH a Ec mi to měří i teplotu roztoku. Jinak si myslím, že ta teplota je v pohodě, víc bych to řešil u hydra, kde bych asi přes 24°C nešel.
Kytičky rostou pěkně.

Teď bych se chtěl všem omluvit za update, fotky mám nafocené, ale asi mám na icmagu ip ban. Budu co nejdříve psát adminovi, o tom že jsem porušil nějaká pravidla si nejsem vůbec vědom.
Děkuji všem kteří sledují.
Ještě bych chtěl poprosit Hlavu, jestli tohle čte, jestli by se s tím ip banem(nebo nevím co to je, ale já se normálně na icmag vůbec nedostanu přes prohlížeč) nejde něco udělat.Třeba když se přihlásím, mám v galerce úplně jiný fotky než ty moje, třeba se stala někde nějaká chyba, nevím.
Snad se to brzy vyřeší.
Taky přeju všem všechno nejlepší do Nového roku, hlavně hodně úspěchů při kultivaci naší oblíbené rostliny a stejně tak i v osobním životě.
Good Luck
Elessar


Edit: Tak už mi to frčí, tak jestli je to díky Tobě Hlavo, tak moc děkuju, zítra budou fotky!!
Ještě jednou díky
Elessar
 
Last edited:
L

lucky..

zdravim,
jo dobre..jen si mi potvrdil co jsme si myslel..je to prece logicke kdyz mas nadobu uvnitr growroomu ze ma velice podobnou teplotu jako potrebujes uvnitr..horsi by bylo kdyby jsi to tahal z jine mistnosti kde by se netopilo..
dekuji a at se dari v novem roce....;)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Elessar said:
Jo a nevíte jak se sem dávají větší fotky, ne jen tak malý náhled. Někde tu na ic byl návod, já už ho nemůžu najít.Prý se jen něco smaže.
Good Luck
Elessar

Já zas slyšel,tušim hlava to řikal,že se musíš zaregistrovat jako Premium account-tudíš zaplatíš cca 200$,-zvětší se ti prostor pro tvoji galerii,v threadu můžeš zvětšit náhled fotek...atd



******************myslim že to je tohle************************

ICMAG Supporters will also have the opportunity to aquire rare and unusual genetics in seed form thru special privaledges to purchase pre-releases and rare varieties from various breeders and these 'specials' and how to get them will be advertised only in the subscribers area......along with other offers not open to the regular membership.....Also each Supporter will have up to 1 whole gigabyte of gallery space....far more than the current 150 megabyte limit as a regular member.....


Subscription costs will be $250 for lifetime subscribers membership... $100 usd for 1 year.....$75 usd for 6 months......or $50 usd for 3 months.........for conversions into other currencies go to www.xe.com ICMAGAZINE will accept any major currency.......

Please send your subscription along with your ICMAG.COM user handle (so that we can activate your subscribers account) to :I.C.Magazine, Unit#2. 22 Eden Street, Kingston-Upon-Thames, Surrey, KT1 1DN, U.K. (United Kingdom)......

*when sending cash or Money Order (only) for your subscription to ensure delivery please use an 'overnite' service.......if you use the regular post there is a very slim chance a letter may get lost......make your M.O. payable to 'ICM'....

....as soon as we receive your subscription we will activate your ICMAG supporters account.

*********************************************************



link:http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=82663&highlight=premium+account
 
Last edited:

Elessar

Active member
Zdravím všechny Zelináře :jump: :headbange
Přejuuu všeeemm konopným hlavinkám šťastný Nový rok :rasta:
Hooodně zdravíííčka, štěěěěstíííčka a samo mnoho úspěchůů v badatelské činnosti zelených rostlin :joint: ,hodně veselých jointíků a multipsychoturbomega palice :canabis: :headbange
Viva la cannabis

Dost bylo srandy soudruzi, jdeme na to
Holky jsou 21 dní na 12/12
info
3ml/l Bio-Grow
2ml/l Alg-A-Mic
2ml/l Bio-Bloom
1ml/l Top-Max
3ml/l Bio-Heaven
pH = 6,7 - 6,8
Ec = 1,96
t(roztoku) = 22,1



































 

ZeeGun

Member
Čau, máš to opravdu nádherný..
Ze začátku to vypadalo dost blbě, ale udělal jsi stěma troskama vpodstatě malej zázrak..
Budu sledovat jak to bobtná, už těd je jasnej super výnos..
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdarvím Ellessar..... :wave:
Opravdu moc pěkný co nejakej update?
Teším se na fotky :respect: bro !!!!
 

VaporBros

Member
Hi Sleepy,
thank you for your comment. In the vegetative stadium I have a humidifier, on switching to 12/12 I turn it of, the plants make their own climate.The humidity is now 40-50 %.
If you have any questions, just write here.
Sorry my English
Good Luck
Elessar


Your English is fine! Better then most people I know that live in the states! :D

I was running if you're running A/C.
Sealed room or passive intake with exhaust?

I am going to be building a 8x4 room with two 4x3 grow areas and a walkway down the center. I hope the temp will be fine. My lights will be aircooled.

I really like your photos and your plants. Thats exactly how I want mine.

how many plants do you fit in your area? Thanks

Keep up the good work! :D
 

Elessar

Active member
Nazdar kucííí,
děkuji za chválu.
Update bude, jen mám teď tolik povinností, že to nějak nestíhám, ale do galerky se dostanu, asi už budu uploadovat míň fotek, vybírat budu jen ty opravdu povedené.
Jinak Ra2, máš to také velice povedené a krásné. Skvělej prostor, já bych šel také do matkárny, ale bohužel už nemám tolik místa.

to Zee: jo začátek byl obtížnej, v tomhle boxu jedu poprvý, tak to ještě musím vychytávat, na začátku byl problém z vlhkostí, ikdyž mi jel ventilátor na minimum otáček, vlhkost se tam moc nedržela. To je právě obtížný, musíš chladit výbojku a zároveň potřebuješ dostatečnou vlhkost. Osobně bych nejraději dal cooltubu(maxtube-ta už vypadá povedeně) a odtah samostatně, všechno na regulátory otáček a můžeš si hrát.

Jo jinak jsem chtěl napsat, jak se probíralo to s celerem stou 600 koulí. Jedu ji poprvé a musím říct, že to fakt dává,oproti 400 w, kde už mám něco za sebou je to zase někde jinde. Ale určitě se dá vypěstovat dobrý koření i pod 250 w.


28 days on 12/12
http://www.icmag.com/ic/gallery/showphoto.php?photo=759521&size=big&sort=1&cat=500

http://www.icmag.com/ic/gallery/showphoto.php?photo=759522&size=big&sort=1&cat=500

http://www.icmag.com/ic/gallery/showphoto.php?photo=759523&size=big&sort=1&cat=500

http://www.icmag.com/ic/gallery/showphoto.php?photo=759528&size=big&sort=1&cat=500

http://www.icmag.com/ic/gallery/showphoto.php?photo=759566&size=big&sort=1&cat=500

http://www.icmag.com/ic/gallery/showphoto.php?photo=759569&size=big&sort=1&cat=500

Good Luck
Elessar
 

Elessar

Active member
tak další update, ty fotky v tom předchozím příspěvku se nějak nepovedly, no snad to teď bude lepší

35 days on 12/12
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Mountain Jam
picture.php

picture.php


a dalsi uz jen SAGE
picture.php

http://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=224&p
[IMG]http://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=224&pictureid=1303
picture.php

picture.php

picture.php


Good Luck
Elessar

Edit: jo paráda funguje to, díky Ra2 za tvůj návod ve tvém threadu
 
Last edited:

ZeeGun

Member
No chlape na 35 den je to opravdu brutální bloom..
Kdy budeš kosit, máš pevnej plán nebo počkáš na ideální dozrání..??
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Není zač....táhle novinka se mi líbi nejvíc........:woohoo:

KOmu né,že???:D:D...vždy jsem si myslel,že icmag má budoucnost,teď to jen a jen potvrzuje-jsem za to velmi rád:)

Chtělo by to vymyslet nějakou zkráceninu Ellasarovymu jménu-hlasuju pro Ella:D:D

Takže,Ello máš to parádní:),ideální výška,ideální palice...trochu dýl bych flushoval-vypadaj celekm nahnojeně...jinak nic..
ČUS
 

Elessar

Active member
Your English is fine! Better then most people I know that live in the states! :D

I was running if you're running A/C.
Sealed room or passive intake with exhaust?

I am going to be building a 8x4 room with two 4x3 grow areas and a walkway down the center. I hope the temp will be fine. My lights will be aircooled.

I really like your photos and your plants. Thats exactly how I want mine.

how many plants do you fit in your area? Thanks

Keep up the good work! :D

Hi VaporBros,
I don´t exatly know, what A/C means, if it is a air cooled reflector, no I haven´t. If it is air-conditioning - no I haven´t.
I have passive intake with exhaust 680 m3/h in a box 120x120x2000. The temperatures are very fine now in winter. In my area I have 16 plants, but I mean it is too much. Next grow I put 12 or 9 plants in my box.
Thank you for your comments, I wish you very good harvest.
Good Luck to you
Elessar

No chlape na 35 den je to opravdu brutální bloom..
Kdy budeš kosit, máš pevnej plán nebo počkáš na ideální dozrání..??

Děkuju,chci to nechat alespoň 9 týdnů na květu, ale některé půjdou asi dřív jak poznáš z pozdějších fotek.


Není zač....táhle novinka se mi líbi nejvíc........:woohoo:

Mně se to taky moooooc líííbíííí, fakt paráda.
Díky za Rka kluci.
Je to pro mě velkej koníček.



KOmu né,že???:D:D...vždy jsem si myslel,že icmag má budoucnost,teď to jen a jen potvrzuje-jsem za to velmi rád:)

Chtělo by to vymyslet nějakou zkráceninu Ellasarovymu jménu-hlasuju pro Ella:D:D

Takže,Ello máš to parádní:),ideální výška,ideální palice...trochu dýl bych flushoval-vypadaj celekm nahnojeně...jinak nic..
ČUS


Čaudy,
jo zkrácenina jde, ale počkám si jak budete hlasovat.
S výškou jsem spokojenej, přesně takhle vysoký jsem je chtěl, ale je jich tam moc, musím obírat spodky. Příště max. 12 možná i 9 kytek.
Jo, plánuju 14 dní jen na vodě. Jsou trošku přepálený, ale cpal jsem to do nich co to šlo, stejně jsem se nedostal na doporučené max. dávkování.
Příště už budu zase chytřejší.
No jo no, prostě to pod šestikulí nehorázně roste.
Mějte se fajnově
Ela
 

Elessar

Active member
up up up :headbange:laughing:

42 days on 12/12
celek
picture.php


tohle nevím co je
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


a tyhle dvě vypadají také jinak než ostatní
picture.php


picture.php


picture.php



Mountain Jam
picture.php


picture.php



a teď už jen SAGE

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Good Luck
Elessar
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
ahoj znovu, jen by sem chtel, ak by bylo mozni pri najblizsim foceni porovnat velikost sisek z necim. Aspon ty najlepsi, najvetsi........ ??

jinac hlasuji za Elo :D
 
Last edited:

Elessar

Active member
Ahoj radvo,
koukám že také ponocuješ. Mám už nafoceno až do 49 dne květu, ale jednu fotku jsem udělal pro srovnání s flaškou.
Potom už to budu fotit s něčím na porovnání.Jen už to budou fotky pouze v boxu, už to jde dost cítit. Pokud všechno půjde jak má, fotky před sklizní budou venku a s něčím na porovnání i foto sušiny.

45 days on 12/12

picture.php


Good Luck
Elessar
 

sensi23

Active member
Veteran
nazdar Elessar mas to opravdu velice vydareny
kytky vypadaj nadherne zdrave vyborny genetiky (o setupu ani nemluvim) ten mountain jam je opravdu nadhernej co jsem ho u nekoho zatim videl vzdycky si ho chvalili a vypadal nadherne je to horkej favorit na pristi selekci do matkarny
takze preju vydarenou zklizen a tesim se na dalsi fotky :respect:
 

Latest posts

Latest posts

Top