What's new

S.A.G.E: 600w Organic

Elessar

Active member
nazdar Elessar mas to opravdu velice vydareny
kytky vypadaj nadherne zdrave vyborny genetiky (o setupu ani nemluvim) ten mountain jam je opravdu nadhernej co jsem ho u nekoho zatim videl vzdycky si ho chvalili a vypadal nadherne je to horkej favorit na pristi selekci do matkarny
takze preju vydarenou zklizen a tesim se na dalsi fotky :respect:

Ahoj sensi23,
děkuji za pochvalu, snažím se:gaga:
Jako zdejšího člena i člena groweru si Tě velmi vážím, sledoval jsem vaše pěstění s Aeromanem ve Španělsku a bylo to velice povedené, takže :respect:bro
Na Mountain jam se také těším a jsem na to zvědavý, ale jedna věc mě u něj zklamala, a to že se u něj vyskytly samčí květy, vypadají sterilní, ale stejně z toho nemám klidnou hlavu. Takže pokud bych selektil, šel bych alespoň do 20 semen a vybrat opravdu to nejkvalitnější pheno.
Přeji tedy šťastnou ruku při selekci a hodně úspěchů v kultivaci
Good Luck
Elessar


...49 days on 12/12


tohle má být údajně G13xFRxOC

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Mountain Jam

picture.php


picture.php



Tohle je pro mě stále neznámá slečna

picture.php


picture.php


a tahle také

picture.php


Sage

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



Tak zase příště
Good Luck
Elessar
 
Last edited:

Machoman

Active member
Hola hombreros-perfektní grow!

Jak psal na začatku,že to je možná GWS-tak bych řekl,že tam máš rozhodne s.a.g.e

Co spodky? se dívám,že jich tam dost necháváš-pujdou jeste pryč?

Na jaky nejvetší Ec si se dostal?
 

Elessar

Active member
Hola hombreros-perfektní grow!

Jak psal na začatku,že to je možná GWS-tak bych řekl,že tam máš rozhodne s.a.g.e

Co spodky? se dívám,že jich tam dost necháváš-pujdou jeste pryč?

Na jaky nejvetší Ec si se dostal?

Nazdárek Macho,
díky za pochvalu. Jo, teď už to na ten Sage vypadá, ale já čekal více sativoidní charakter rostliny, na začátku to opravdu vypadalo na GWS.
Spodky tam už nechám, uvidím co 600 prosvítí, vrškům už si myslím to nepomůže a možná spodky ještě dojedou. Je jich tam moc.
Největší Ec jsem dosahoval 6-7 týden květu, a to nejvíce bylo 2,15 mS/cm.
Hnojím vždycky každý druhý den a hlínu neproplachuji, takže možná příště kdybych dělal proplach,tak se dostanu ještě výše. V tom je hydro výhodnější, však už taky pokoukávám, ale mně se ta hlína prostě líbí.

No a já Tě samozřejmě také chválím, máš kytičky parádní, dostala mě ta rychlost růstu a tak brzké přepnutí, no prostě paráda.
Takže držím pěsti a přeju hodně moc kvalitní úrodu.
Good Luck
Elessar
 
G

Guest 6345

EL: hehe pokud máš sage od toho od koho si myslím (vím jen o jednom člověku co má sage v čr), tak ta se sativkou nemá moc společného, ale je to nádherná a moc mnami rostlinka, sage se mi líbila po všech stránkách, snad jen velkou vlhkost na květu nemá ráda, ale to zas málo která MJ.

btw. "tohle má být údajně G13xFRxOC"
to je od toho samého matkaře co sage? na tohohle či nějakého podobného křížence mám docela dlouho zálusk.. díky moc uza info :)
 

Elessar

Active member
EL: hehe pokud máš sage od toho od koho si myslím (vím jen o jednom člověku co má sage v čr), tak ta se sativkou nemá moc společného, ale je to nádherná a moc mnami rostlinka, sage se mi líbila po všech stránkách, snad jen velkou vlhkost na květu nemá ráda, ale to zas málo která MJ.

btw. "tohle má být údajně G13xFRxOC"
to je od toho samého matkaře co sage? na tohohle či nějakého podobného křížence mám docela dlouho zálusk.. díky moc uza info :)


Ahoj Imu:wave:
Kloníky mám od jednoho dost profláknutého matkaře na groweru, jeho jméno je totožné z jedním z padouchů ve filmu Sám doma.
Celá várka je od něj, tedy i G13xFRxOC, pokud to tedy je:woohoo:

Ještě bych se chtěl zeptat, jak se projevuje nespokojenost Sage s vysokou vlhkostí? Já mám 40-50%. Plísněmi by trpět neměla, co jsem se takhle dočet.
Takže jediné co mě napadá, je vliv na formování a konstituci květu.
Ale počkám si co napíšeš.
Díkas a měj se

Good Luck
Elessar
 
G

Guest 6345

Ahoj Imu:wave:
Kloníky mám od jednoho dost profláknutého matkaře na groweru, jeho jméno je totožné z jedním z padouchů ve filmu Sám doma.
Celá várka je od něj, tedy i G13xFRxOC, pokud to tedy je:woohoo:

Ještě bych se chtěl zeptat, jak se projevuje nespokojenost Sage s vysokou vlhkostí? Já mám 40-50%. Plísněmi by trpět neměla, co jsem se takhle dočet.
Takže jediné co mě napadá, je vliv na formování a konstituci květu.
Ale počkám si co napíšeš.
Díkas a měj se

Good Luck
Elessar

:joint:
hmm tak sem rád že sme se shodli na původu :)

já když jedu sog, tak jsem měl většinou problém s vlhkostí, protože těch 50kytek na metru čtverečním si drželo "svou" vlhkost mezi 60-80% spíš 70-80% což už si fajkt říká o průser :) (takže když sem psal velkou vlkost, myslel jsem fakt VELKOU vlkost :) )
takže mi sage v pozdním květu chytla plíseň.. ale bylo do dáno více činiteli.. palice sem nechal pár dní moc blízko sebe
když jsem otrhával listí nechal jsme řapík na stonku a ten neschnul jako vždy ale začal hnít, a od něj nejspíš se celá ta neplecha stala.. naštěstí sem to zjistil v´čas a zabojoval, takže ztráta byla malinká.

Jinak je sage moc luxusní modýlek, jak na pokoukání tak na pokouření :woohoo:
 
Last edited:

Elessar

Active member
Zdravím vás přátelé:wave:


56 dyas on 12/12

G13XFRXOC

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



jedna neznámá

picture.php


druhá neznámá

picture.php



Mountain Jam

picture.php


picture.php


Tady jde vidět samčí tyčinka u Mountain Jamu--omlouvám se za kvalitu

picture.php



SAGE

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



celek

picture.php



Foceno s litrovou lahví od Bio-Heaven


Good Luck
Elessar
 
Last edited:

Ono

Member
Ahoj. Máš naozaj nádherné rastliny, klobúk dole.

Kedy plánuješ skosiť tú G13 (FRxOC)? Odporúčaná doba kvetu je 60 dní a blizny má už pekne hnedé. Ja som s ňou v 51. dni kvetu a ešte to vidím tak na 10 dní.
 

Elessar

Active member
Ahoj. Máš naozaj nádherné rastliny, klobúk dole.

Kedy plánuješ skosiť tú G13 (FRxOC)? Odporúčaná doba kvetu je 60 dní a blizny má už pekne hnedé. Ja som s ňou v 51. dni kvetu a ešte to vidím tak na 10 dní.

Ahoj Ono:wave:
dík za poklonu,
teď proplachuji pouze vodou týden G13XFRXOC, Mountain Jam, a ty dvě další, které mám jako neznámé. Myslím, že bych to mohl skosit ve středu, to budou 66 dní na květu.
To je právě problém, pokud se jede více modelů, já osobně mám raději monokultury, je v tom větší přehled a můžeš si to v klidu naplánovat, já vlastně počítal jenom s tím, že mám SAGE a Mountain Jam. Taky si vůbec nedokážu představit, jak se dá zvládat na dripu více modelů s různou dobou květu, ještě když máš rozdílné kytí na jedné rohoži.
A o to že se bude pokuřovat jen jeden model, jsou taky kamarádi, kteří rádi vymění.
Osobně se na tu G13XFRXOC moc těším.
Ještě jednou díky za ohlas
Měj se
Good Luck
Elessar
 

Ono

Member
No každopádne máš rastliny v lepšom zdravotnom stave ako ja a je to na nich vidieť. Šišky máš väčšie a aj rýchlejšie ti dozrievajú.

Ja som tiež pôvodne chcel iba 2 modely, bolo možné zobrať 4 a nakoniec ich mám 7.:D :chin: Pôvodne som chcel: S.A.G.E., G13 (BWxBW), Jack Herer a Jack Flash. Tieto všetky aj mám a z niektorých sa nakoniec stali: Great White Shark, G13 (FRxCO) a ešte Danny Boy.

Jeden, resp. 2 modely som chcel tiež z rovnakého dôvodu ako ty. Teraz mám medzi rastlinami obrovské rozdiely (napr. S.A.G.E. vs GWS je rozdiel vo veľkosti obrovský + o 20 dní dlhšia doba kvetu pri S.A.G.E.). Nejako výrazne mi to však neprekáža, ale pri dripe by to mohol byť problém. Raz som v MANHUNTTovom threade (na groweri) čítal, že musel kvôli veľkému rozdielu doby kvetu skosiť rastliny, pretože už boli prezreté a začali hniť, ale ostatné stále valili. Preto tiež uprednostňujem jeden, max. 2 podobné modely.

A ako to vidíš s dobou kvetu u S.A.G.E.? Vďaka.:wink:
 

Elessar

Active member
No každopádne máš rastliny v lepšom zdravotnom stave ako ja a je to na nich vidieť. Šišky máš väčšie a aj rýchlejšie ti dozrievajú.

Ja som tiež pôvodne chcel iba 2 modely, bolo možné zobrať 4 a nakoniec ich mám 7.:D :chin: Pôvodne som chcel: S.A.G.E., G13 (BWxBW), Jack Herer a Jack Flash. Tieto všetky aj mám a z niektorých sa nakoniec stali: Great White Shark, G13 (FRxCO) a ešte Danny Boy.

Jeden, resp. 2 modely som chcel tiež z rovnakého dôvodu ako ty. Teraz mám medzi rastlinami obrovské rozdiely (napr. S.A.G.E. vs GWS je rozdiel vo veľkosti obrovský + o 20 dní dlhšia doba kvetu pri S.A.G.E.). Nejako výrazne mi to však neprekáža, ale pri dripe by to mohol byť problém. Raz som v MANHUNTTovom threade (na groweri) čítal, že musel kvôli veľkému rozdielu doby kvetu skosiť rastliny, pretože už boli prezreté a začali hniť, ale ostatné stále valili. Preto tiež uprednostňujem jeden, max. 2 podobné modely.

A ako to vidíš s dobou kvetu u S.A.G.E.? Vďaka.:wink:

ahoj opět,
ještě jednou děkuju za pochvalu, ale myslím si, že by to mohlo být ještě lepší.Zdravotní stav je důležitý, podle mě stačí kytkám dávat to co potřebují a o ostatní se postará genetika. Nevím jestli jedeš také pod 600w. Mně přijde obrovský rozdíl 400w a 600w. Dřív jsem měl 400w a pomaleji to rostlo, rostliny nebyly tak mohutné, blizny začínaly dříve hnědnout a i pryskyřice byla dříve zakalenější. Nemůžu to porovnat zas tak objektivně, protože nejedu stejné modely, jako pod 400w a taky mám jiný box, ale takhle mi to prostě přijde. Jak říkají kolegové "light makes weight" a neb Licht macht gewicht, na tom prostě něco bude.
Taky jsem si potvrdil jak důležitá je ventilace a že se opravdu vyplatí do ní zainvestovat. V květu prý rostlina potřebuje 3X více čerstvého vzduchu, než na růstu, no ono je to asi logické je o dost větší že. Nehledě na to, že pokud se používá pachový filtr, tak ochranný filc se postupem času zanese prachem, takže dobrá ventilace je fakt potřeba.
Já také používám všechny "vodičky", kteří někteří považují za žádný efekt nevyvolávající podpůrné prostředky. Jestli je to tahání peněz z lidí, to fakt nevím, testy na to jsem žádné nedělal, jen jsem toho názoru, že smyslové vnímání člověka, je natolik omezené, že ty drobné niance, které třeba působí u rostliny my ani nepostřehneme.Všechno mi to přijde jako komplex dílčích vlastností, které pak ve výsledku posunou produkt o kousek dál, ale to je jen můj názor a vůbec to tak nemusí být. Mě prostě pěstování strašně baví, chytlo mě to hned, jak jsem tu rostlinu viděl růst a snažím se do toho dát maximum a něco víc se o této rostlině dozvědět.Myslím, že když se pěstuje z láskou tak to jde dobře. Samozřejmě můžou nastat problémy, je jen důležité jak si to přebereme, protože bez problémů by to nebylo zajímavé, že..

Teď k tomu květu S.A.G.E. nechám ho tak 70 dní, 14 dní pouze na vodě. Jestli Ti můžu poradit, tak do něj per hnojiva do těch 56 dní květu, záleží na tom jak dlouho chceš flushovat. Záleží tedy na tom aby jsi je zase nepřehnojoval a byly v dobrém zdravotním stavu.Budou se ještě nafukovat.

Přeji sklizeň podle Tvých představ
Měj se pěkně
Good Luck
Elessar
 
Last edited:

Ono

Member
Ahoj Elessar. Je fajn, že píšeš vyčerpávajúce odpovede, dobre sa mi čítajú.:yes: Watáž mám rovnakú, aj ventiláciu mám dostatočnú. Moje prvé kolo prebehlo takmer bez problémov, aj výnos bol výborný. Ale časom ako začínam experimentovať, tak sa nejaký ten problém vyskytne - ale zväčša prídem na jeho príčinu. Aj teraz som namiešal príliš nepriedušný substrát a priznávam, že rastliny som mierne prelieval, čo sa odrazilo na ich spomalenom raste. Rovnako výbojku som mal príliš nízko, takže heatstres spravil tiež svoje. Pri všetkých tých návodoch a tabuľkách som pozabudol na skutočné potreby rastlín, čo som si ale už našťastie uvedomil.:smile:

S.A.G.E. sú 52. deň na kvete a dnes dostali pravdepodobne poslednú dávku hnojiva, chcem nechať substrát rastlinami poriadne vycicať a spraviť dostatočný flushing, keďže na chuť a vôňu si dosť potrpím. S prehnojením problém nemám, skôr som ich mal viac hnojiť, keďže počas kvetu sa mi prejavil nedostatok dusíka a aj P-K by zniesli viac, ale práve zo strachu pred prehnojením som im dával menej. Neprekáža, stále sa učím a robím to rád. A tiež používam všelijaké vodičky, striedam Green Sensation a Bloom Stimulator od B´Cuzzu. Nakoniec používam Final Solution a flushing dokončujem čistou vodou. Maj sa fajn a teším sa na pokračovanie.:joint:
 

Elessar

Active member
Zdravíím celou CCC i ostatní:wave:
chtěl bych uploadovat nějaké foto, ale nedaří se mi, objevuje se tahle hláška:

This picture exceeds your total album file size quota by 8.58 MB.

Nevíte někdo co s tím?
Budu muset smazat některé fotky?Když je smažu už asi nebudou v threadu, nebo ano?
Prosím poraďte někdo.

Jinak ještě jsem se chtěl zeptat, nevíte někdo o dobrém řezivu, líbí se mi vdovky v luckyho vlákně, jsou fakt jedna jako druhá.
No kdybyste někdo věděl, tak prosím napište, zatím to nespěchá.Já jen že bych chtěl zkusit zase řezy jinde.

Dík za odpovědi
Good Luck
Elessar
 

Elessar

Active member
Ahoj radvi,
dík za snahu, ale pořád mně to nejde, nahrávám do nové galerky. Do staré by to šlo, jen musím zmenšit velikost a to už jsem to zmenšoval. Nejspíš to bude tím, že jsou tu pořád ty změny a já ještě nemám dostatek přízpěvků. Jinak velikost fotek co chci dát je 0,5 MB. Ono mi to píše už tu hlášku jen když dám tlačítko upload images v mém albu. No snad se to nějak pořeší, rád bych dokončil thread s fotkama a tak.

Jinak máš hezký kyťule, Rko Tě nemine, ale ještě si počkám.
Měj se a ještě jednou díky.
Ať to roste
Good Luck
Elessar
 

aero1

Member
mas to uctyhodné :)chceš sage to tahat na 70dní ?..mam fenotyp co ma 60dni a je vskutku vybornej
takže brzkou dobrou chut přejů.
 

Elessar

Active member
Zdravím všechny,
jen tak narychlo odpovím.
Aero1: díky za chválu, řezy mám od h....o, myslím že víš o koho jde, nechal jsem je 70 dní na květu, myslím, že to je tak v pohodě.

Nejdou mi připojovat fotky, v novém albu, prostě mi to píše, že jsem překročil velikost, snad je to jen těma přízpěvkama, že jich mám málo.
Tady jsem zkoušel připojit fotku přes starou galerku, je to těsně před kosou 70 dní na 12/12, pokud někdo bude vědět, jak tenhle přízpěvek smazat, budu rád, ani to mi bohužel nejde. Změny jsou sice hezký, ale štve mě když jsem omezenej kvůli postům.
Mějte se fajn
Good Luck
Elessar
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Zdravim ta Elessar:wave:
Skutocne velmi pekny grow!!
Dakujem za podelenie sa..

Problem ktory sa ti u klonov vyskytol na zaciatku..
Sa objavuje..Ked su klony drzane vo vyssej vlhkosti..
Najcastejsie ked sa vrsky klonov,dotykaju parnicka..
Ak su este k tomu niekolko hodin bez svetla a nasledne
vystavene silnemu svetlu..Tieto svetle (vyrastene) vrcholky
nezozeleneju..Ale zacnu hnednut a postupne odumierat..
Snad som to opisal zrozumitelne..

Na genetiku SAGE som sa chystal velmi vela krat..
Je to skutocna vlajkova lod TH seeds..
Vo Wiedenskom CIA ponukaju klony,tiez velmi pekneho phena..
Ktore sa na zaver krasne vyfarbuje..Foto som si pozical od clena
'geloscht' z Hanfburgu...>
http://forum.hanfburg.de/fhb/show_big_bild.php?bildli=ab_221204_9.jpg
http://forum.hanfburg.de/fhb/show_big_bild.php?bildli=ab_221204_8.jpg
http://forum.hanfburg.de/fhb/show_big_bild.php?bildli=ab_28305_2.jpg
http://forum.hanfburg.de/fhb/show_big_bild.php?bildli=ab_28305_11.jpg

Prajem co najmenej trimovania a co najviac radosti,s takto krasnej urody..
Sustred sa na skutocne pomaaaleee susenie a skolenie(cured),aby si
mohol vychutnat plny potencial tychto skvostov..

Opatruj sa..
"P"
 

Elessar

Active member
Zdravim ta Elessar:wave:
Skutocne velmi pekny grow!!
Dakujem za podelenie sa..

Problem ktory sa ti u klonov vyskytol na zaciatku..
Sa objavuje..Ked su klony drzane vo vyssej vlhkosti..
Najcastejsie ked sa vrsky klonov,dotykaju parnicka..
Ak su este k tomu niekolko hodin bez svetla a nasledne
vystavene silnemu svetlu..Tieto svetle (vyrastene) vrcholky
nezozeleneju..Ale zacnu hnednut a postupne odumierat..
Snad som to opisal zrozumitelne..

Na genetiku SAGE som sa chystal velmi vela krat..
Je to skutocna vlajkova lod TH seeds..
Vo Wiedenskom CIA ponukaju klony,tiez velmi pekneho phena..
Ktore sa na zaver krasne vyfarbuje..Foto som si pozical od clena
'geloscht' z Hanfburgu...>
http://forum.hanfburg.de/fhb/show_big_bild.php?bildli=ab_221204_9.jpg
http://forum.hanfburg.de/fhb/show_big_bild.php?bildli=ab_221204_8.jpg
http://forum.hanfburg.de/fhb/show_big_bild.php?bildli=ab_28305_2.jpg
http://forum.hanfburg.de/fhb/show_big_bild.php?bildli=ab_28305_11.jpg

Prajem co najmenej trimovania a co najviac radosti,s takto krasnej urody..
Sustred sa na skutocne pomaaaleee susenie a skolenie(cured),aby si
mohol vychutnat plny potencial tychto skvostov..

Opatruj sa..
"P"

Též Tě zdravím PERIPHERY:wave:,
děkuji za pochvalu, ale myslím si, že by to šlo ještě lépe.
K začátečnímu problému klonů: Já si myslím, že to bylo hlavně převozem, asi 4 hodiny byly v autě, zrovna moc teplo nebylo a dotýkaly se plastových sáčků, ve kterých byly zabalené. Bylo to možná i vlhkostí, ale u mě se pařníku nedotýkaly a nevyskytovalo se to u všech a ty které byly načaty, když jsem si je přivez, tak ty to postihlo.

Jinak Sage je opravdu kvalitní a zvláštní. Ještě napíšu smokereporty ke všemu, až bude otestováno a budu mít víc času. Zatím jsem měl jen dvakrát testovací sklíčko, už je hodně zanešené, takže chuť nemůžu posoudit, ale stav je takový čistý, povznášející, přicházející ve vlnách, opravdu mi velice sedí. A když si říkám, že by to mohlo být ještě o něco lepší, překvapí mě to. Teprve až účinek odezní, říkám si, jaký to byl zase výlet.

Osobně bych také chtěl vlastnit matku SAGE, ale určitě vlastní selekce a z více než jednoho balíčku semínek. Ale pořád mám málo místa. Kdybych mohl svítit co ty, jejda to by byla paráda. Na ty matky to chce alespoň 400w a výše.
Zaujaly mě ale i jiné skvosty od T.H. Seeds, jako je třeba MK-Ultra, Kushage, Wreckage, Sage ´n Sour.
Ale poslední dobou pokukuju po OG Kush, ta kytka mě prostě uchvacuje, jako na pohled je to opravdu libůstka, jednou bych ji chtěl alespoň jet.
Ale je i spousta jiných dobrých vzorků.

Moc děkuju za linky, které jsi poslal, prohlídnu je dokonaleji zítra.
Ještě k tomu Tvému pěstění na periferii - opravdu paráda, jak tam píšeš, o tom že G13, někde možná existuje. Já si myslím totéž, nemyslím si, že by takový klon zanikl, pořád se objevují nové crossy, kde je obsažena G13, ikdyž původně byly pouze čtyři.Také jsem četl na reefermanově fóru, že tam prý nějaký starší člen objevil semínka, která měl dlouhou dobu schovaná, právě z dob, kdy byla G13 v rozkvětu, zasadil a výsledek mu připomínal staré časy. Ale už si to tak přesně nepamatuji.

Chtěl jsem se ještě zeptat, na ty klony ve Vídni.
Je to v pohodě s převozem(myslím na hranicích)? A kvalita klonů je dobrá, na to udělat si z nich mamky? Taktéž děkuji za linky co jsi postnul do CCC.

Ještě jednou děkuji za ohlas
Měj se krásně
Ať se daří
Good Luck
Elessar
 
Top