What's new

S.A.G.E: 600w Organic

PERIPHERY

Member
Veteran
....Bolo po urode..A po hodinach trimovania,som mal stale este
spustu pred sebov..Bol piatok a chceli sme ist ku nam na chatu..
Hovoril som si..Vecer bude cas a miesto sedenia pri ohni,ci pri
televizore..Budem trimovat aj na chate..Zobral som 200g do sackov
a tie som polozil na vrch cestovnej tasky..
Spusta balenia na cely vikend a fakt ze sa nam pokazilo auto..A musel
som volat znameho,ktory nas tam hodi..Nakoniec sa vsetko podarilo
a sedeli sme v aute..Po ceste sa kecalo a znamy,ktory u nas na chate
este nebol..Preletel odbocku a kym sme si to vsimli..Uz nebolo kam odbocit..
A uz nas to viedlo na prechod..Boli sme asi 10 auto v kolone..Vtedy mi
hlavou prebleskla myslienka na tych 200g na vrchu tasky..Ktore zena
polozila do kufra..Bol som jediny ktory o nich vedel..V tom rychlom slede
myslienok,ktore mi leteli hlavou..Som rozmyslal..Povedat im o tom..?
Boli sme uz 6 auto od prechodu..Nechcel som aby ich vyraz tvare bol este vystrasenejsi..
Bola to jednosmerka a za nami pribudali,dalsie a dalsie auta..
Tak mam vystupit aj z taskov z auta..?Nebudu chapat co tam nacvicujem..
A colnici uz na nas aj tak videli..Nebolo kam ist..
A preskakovat na druhu stranu nemalo tiez vyznam..
Lebo prechod na druhej strane(spet na Slovensko),by som musel aj tak absolvovat..
A chlap preskakujuci hranice s taskov v ruke..
Ostavalo dufat ze nikdo neotvori kufor..Vodic na prechode zacal vysvetlovat..
Ze sme omylom neodbocili a ci sa tam moze otocit a ci....
Pozerali na nas z velkou nedoverou..Ze.."Co jako?"
A ze otocit sa da az na Ceskej strane..A uz som videl pred ocami ten prechod na Slovensku stranu..
Zo Slovenskymi nadrzanymi colnikmi..Boli sme v Cechach..
Znamy zacal otacat auto a vsetci Slovensky colnici to samozrejme videli..
Zaradil sa do rady naspet(domov)..Zase.."Omylom sme..."
Sto kilova colnicka vysla pred budku a z vyrazom aky dokaze iba Slovensky colnik,zacala pozerat do auta..
Vtedy si vsimla stareho tucneho psa(moju lasku najvacsiu)..
Pozrela na mna..Na vodica a na psa rozvaleneho a kludne spiaceho..
A asi uznala..Ze tato posadka nepasuje plutonium..A pustila nas domov....
 
Last edited:
G

Guest 6345

ELe: tím že často jezdím autem a často s větším než malým množstvím trávy nebo řízků, mám taky pár takový storek :)

Hlavně když jsme s kámíkem objížděli severní čechy..
Rozváželi sme papírové betlémy pro základní školy, a po cestě zpátky jsme v jablonci n.N. vyfasovali vzorek G13xblue widow, tak sme si s kámíkem dali košta a jaké bylo naše překvapení když nám vzorek stoupl do hlavy, zjevila se přednámi hlídka celní stáže a zlosvěstný majáček "stop" po celém autě kousky trávy kusek šišky na topení co se sušil všude smrad (do dneška si myslím že ti cajti veděli že tam máme trávu) v batohu sem pak měl ještě dvě sedmičky palic prošmejdili celé auto, prověřili si mou totožnost a totožnost mého kamaráda, pak přišla otázka "a kluci nějkou trávu vezete?" oba jsme schodně odpověděli "ne" a pustili nás dom.....
(podobnou scenku sem zažil aji s radvim, ale to bylo v autě tak 80řezů :) ale smrad překryli jahodové proteiny :)
když sme projížděli přes hranice tak absolutní pohoda, budky byly prázdné zavřené a my sme jen projeli kolem něčeho co kdysi vypadalo jako hraniční přechod :)

ale teď k tématu:

taky pokuju nad řízečkama z vídně, takže kdyby ses chystal na výlet dej mi vedět, bud bych se přidal a jel s tebnou nebo bych si něco objednal přes tebe pokud by to nevadilo :)
a další spíše prosba...
G13xFRxOC .. myslíš že bys mohl postnou fotečky jen tohole? nějak se v té kupě fotek nevyznám co je co :) a jseš s tím spokojen nebo nic moc? a poslední dotaz.. jak jsi spokojen s haryho genetikou? :joint::dueling:
 

Elessar

Active member
Zdravím Tě Imu:wave:
Jo historky s PČR jsem si už také nějaké zažil, mám teď spíš :respect:, záleží na koho narazíš, když jsou to fajn lidi tak je pohoda.

Ty řezy z Vídně bych určitě zkusil, ale chtěl bych to udělat až budu mít víc prostoru, mým přáním je matkárna a dělat si vlastní řezy, prostě nejseš na nikom závislej a hlavně mě to prostě bavííí.
Takže bych to viděl tak do půl roka, jestli vůbec. Ale pokud se tam nějak budu chystat, tak dám určitě vědět a nějak se domluvíme.
Nejraději bych začal pěkně od píky, a to ze semínek, ale oba víme, že je to běh na dlouhou trať a vidina toho, že si přivezeš třeba 5 různých genetik, který Ti daj za měsíc dobré potomstvo je také lákavá.


G13XFRXOC - Ti klidně postnu. Mám to nafocené před sklizní. Teď jsem to sem jen tak naházel, protože mi nešly přidávat fotky do Alba a musel jsem to celý zmenšovat a ubírat na kvalitě atd.... no prostě vopruz, za to se omlouvám.
Jinak ji můžeš vidět v 63 přízpěvku(foto 1,2), 64(3,4), 65(1)

Myslím že spokojený určitě jsem,(ale vím, že by to šlo udělat ještě lépe)
G13tku jsem ještě nekoštoval, ale měl ji kamarád, říkal, že docela nářez, ale tohle je strašně individuální, já třeba nekouřím tak často (fakt mě víc baví to pěstování - ale když je chuť, tak neodolám, prostě na to máme geny, no), takže se to těžko hodnotí. Lidi co si pokuřujou 10 a více let si to chválí, někomu chutná MJ, jinému zase S.A.G.E. Můj osobní favorit je S.A.G.E., při menších dávkách se dá na tom fungovat, je to k zamyšlení, stav je hřejivý a barevný, inspirativní, žádná mdlost nebo couchlock. Chuť ještě posuzovat tak nemůžu, neboť si zaslouží nějaký ten týden curing.

Ale co mě mile překvapilo, je to množství (všechno jsem otrimoval-ještě bude stupnice, co šlo nejlépe a co nejhůře, spodků jsem tam měl dost, ty nevypadají tak hutně, ale dají se použít). Vážil jsem tedy úplně celou otrimovanou kytku (vysušenou 8 dní a bez stonků samozřejmě) a výsledky jsou myslím, že hodně dobré. Nejméně bylo 62g a nejvíce 72g(MJ), já počítal tak 25g na kytku.

Takže s genetikou spokojený jsem, jen jedna vítka(měl jsem mít sage, a 1 Mountain Jam a možná Budhu). Nakonec to vypadá tak, že 10 jich je Sage, 1 G13XFRXOC, jedna neznámá a pak 4 varianty MJ (alespoň to podobně voní, ale phena asi jiná, nebo fakt nevím). Tohle mi nevadí, jen to stěžuje práci s rostlinami, něco musíš sklidit dříve(takže 2x míchat zálivku), pokud hnojíš všechno stejně, tak u některých je přebytek, u některých nedostatek( to víš sám u Tvojí ERSB), nedají se tak vyvozovat závěry o optimalizaci pěstírny, a.... toho by se ještě našlo.

Mám raději monokultury, ale na druhou stranu pestrobarevnost vzorků vždy potěší. Dřív jsem měl 3 oddělené boxy, v každém jeden model a bylo to super(taky nás na to bylo víc), bohužel už bydlím jinde a tohle si dovolit nemůžu. Tohle závidím tady těm amíkům, jak si dávaj ty 8kW garáže, ach bože, mě by stačily 2 kW(stejně to tak asi dopadne, známe se všichni, no, ale zatím to nevidím reálně)

Děkuji za Rka a za zajímavé čtení ve formě Vašich přízpěvků
Mějte se fajnově
Good Luck
Elessar
 

PERIPHERY

Member
Veteran
picture.php


Krasne fotky z harvestu a velmi silne cisla z vynosu..
K uplnej dokonalosti..Keby sa 'rizkovac' mohol vyjadrit..
A spoznat ktore modely vlastne narezal..Ale tento
nedostatok,nema nic spolocne s tebov..

Pokial ta najviac oslovilo SAGE..Urcite vo Viedni doporucujem
Jack Flash od Sensi..Selekcia klonu ktora ma dobre recenzie..
Na tvoju otazku..Ako som pisal inde..Najviac reportov/hodnoteni
klonov z Rakuska,najdes na fore..http://forum.hanfburg.de/fhb/index.php
A ponukovy list vcetne cien,som pisal v CCC..

Myslim ze od TH seeds si mal to najlepsie..Sam som bol velmi
nadchnuty..Ked som videl nove modely z ich dielne..Predovsetkym
ked visiel ich katalog v roku 2005..S fotkami MK Ultra(G13XOG Kush)
od Jasona Kinga(su fantasticke)..Z nadhernym Ganxter Kush phenom..
Sledovaval som kazdy report,kazdu zmienku..Ale vysledky neboli take,
ako som ocakaval..Velka vecsina MK Ultra boli sativa pheno..Az neskvor
som sa docital,ze dovod je udajene..G13 Haze pouzity v tomto crosse..
Tiez som bol ocareny Sage 'n' Sour..Ale zda sa ze stabilita a pouzite
geny u TH seeds..Nebude to co byvalo..

Moj tip pokial ide o OG Kush..Je jednoznacne jeden z OG Raskalovych
crossov..Pouzil tento OG Kush - Fire Cut..http://www.thcfarmer.com/forums/f76/og-kush-fire-cut-2533/
A jeho seeds mozes kupit tu..http://www.thcfarmer.com/forums/classifieds/category-77.html
Momentalne je ale v ponuke iba jeho Purple Urkle cross..Na lavej strane si
mozes pozriet,ktore crossy z OG Kush ponuka a pozri sa aj na The White(!)

Alebo cross OG Kush X Blue Satellite od Spice of Life..Natefrog klicil iba
2 seeds a dostal sa k tomuto Kush dominujucemu phenu..
http://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=476488&postcount=25

Este raz gratulujem a prajem ti krasny den..
"P"
 

Machoman

Active member
Hola amigos,taky gratulace k povedenymu vysledku.

Ty MJ jsou dve phena,mám doma obe a rozhodne lepší je č.2 zajimavy že i neprosviceny spodky jsou i nich celkem nafouknuty.

S tou genetikou mi zkus napsat pmko na G.

Tož at chutná;)
 
G

Guest 6345

ELE: díky moc za report :)

ad S.A.G.E.neznám nikoho kdo by si sage od H. nepochvaloval
pro mě to byla obrovská chutovečka, aji Svahadji (a to už je nějaký fájnšmeker :) ) si ji na outu pochvaloval..
chtěl sem od h brát sage na další kolo společne s JH ale nějak sem se k němu už nedostal, tak sem se na to vykvajznul...

ad fotky
album:
Pictures Remaining 967
Space Remaining 473.37 MB


old galery:
Disk space remaining for your account: Unlimited
 

Elessar

Active member
Zdravím :wave:

Všem Vám děkuji za ohlasy a zajímavé čtení.


:woohoo:66 days on 12/12 4 plants harvest :woohoo:

připomíná mi to Mountain Jam, nejsem si jistý, snad to dám do kupy s matkařem

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php



opravdu krásná kytka Mountain Jam

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php




G13XFRXOC


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
M

Mr.TopTop

Hej, :canabis: @Elessar - bardzo ładne kwiaty :canabis:, pięknie rewelacja :canabis:, serdecznie pozdrawiam top :))) :yoinks::yoinks::yoinks:

:smoweed:
 

Elessar

Active member
Harvest time

Harvest time

Zdravím všechny :wave:
dílo konečně dokonáno jest a já Vám přináším pár foteček ze sklizně, těsně před stříháním.

70 days on 12/12

celek(13 kytiček, z toho 10+1 Sage, a asi 2x Mountain Jam, nebo něco jiného, ale Sage to není)
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


tohle je ten Sage, kterého mám jako 10+1, nechtěl jsem ho vyhodit a tak si lebedil 0,5l květníku a docela fešák, co říkáte:woohoo:Bylo by ho škoda vyhodit

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Elessar

Active member
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Tohle je to, co asi není Sage
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


a tady je pohled na sušení, na ohýbatelné části sušáku jsou ty 2, co jsou asi mountain Jam, a na té prostřední části je pouze Sage 10+1

picture.php


picture.php


Pokud budete mít zájem napíšu i gramáž, ale je to brutální číslo, nevím jak to vezmete, vážil jsem to celé, i ty spodky(ale usušené a otrimované bez větviček).Jasně, že nižší paličky nejsou tak plné, ale jako koření do polívky či omáček, nebo na lehčího špeka se hodí ideálně.

Good Luck
Elessar
 

Machoman

Active member
Čágo pro me ta gramáž zajímavá ani moc není,človek pozná kde udelal chybu i bez vážení (tím netvdím že ji zrovna ty nekde udelal:D)

Co další kolo? Nechceš prubnout ten duel soil vs hydro (ale musel by sis postavit hydrosystem:D) Řezivo bych dodal.Mám ted jiny plány a musím od toho ustoupit:(
 
G

Guest 6345

macho macho, ty jseš tím porovnávám hydro vs soil nějak posedlý, přitom to už dělalo tolik lidí :)
prostě člověka co jede celou dobu hlínu nepřesvědčíš že je hydro lepší, stejně jako někoho kdo jede pořád hydro nepřesvědčíš proč by měl jet soil...
každé má své plus a mínus...
 

Elessar

Active member
Zdravím Vás chlapáci:wave:
Jo duel hlína vs. hydro je zajímavá, hydrosystém bych klidně i postavil, ale teď ještě asi ne. Další kolo určitě bude, ale nevím kdy, musím něco našetřit, možná budou i nějaké přestavby v boxu(ventilátor ven, a ikdyž je odhlučněný, ještě ho obalit rockwoolem - přeci jen při nižších otáčkách trošku vrní a mně ten zvuk prostě vadí), možná půjdu ještě do výkonější ventilace(tzn. zase nový pacháč) a nebo dám samostatný okruh chlazení výbojky - přeci jen mám strach z těch letních měsíců - mám v pokoji kde je box klidně i 29°C a tohle dostat na kýžených 25-27°C, no bude to quest.

Hydro vs. hlínu, zas tak porovnat nemůžu, jel jsem hydro pouze jednou a to bubler(DWC). Ale je pravda, že mě nové systémy lákají hodně. Z dosavadních zkušeností můžu říct, že to hydro opravdu jede daleko rychleji než hlína a asi to i víc dává.Chuť si porovnávat netroufnu, neboť bych nechtěl ublížit ani jedné straně a toho hydra jsem zas tolik neměl.
Mně toto kolo ukázalo, že i v hlíně je možné udělat takový výnos, jako dělají někteří "masteři" na G v hydru.Hlínu mám rád, pokaždé mě překvapí a zjistím, že ještě nevím úplně všechno, naproti tomu hydro mi přejde velice lehce zvladatelné a bezúdržbové(člověk si jen měří a udržuje hodnoty jak by měly být) - ale zase, mám pouze jednu zkušenost s hydrem, tak to berte s rezervou.
Jak píše Imu, každá disciplína má svoje klady a zápory a mým cílem do budoucna je osvojit a vyzkoušet si tyto techniky a vědět zas trošku víc v té cestě za poznáním této úžasné rostliny a její kultivaci.
Tímto Vám všem děkuji za ohlasy a za příjemné zpestření tohoto threadu.
Mějte se všichni moc krásně
Good Luck
Elessar

Ještě budou fotky sušiny a celkové zhodnocení, ale to zas až příště.

Jo a na další kolo jsem dostal docela zálusk na Caseyho Jonese nebo Kali Mist,ale to ještě musím pořešit:woohoo:
 

Machoman

Active member
macho macho, ty jseš tím porovnávám hydro vs soil nějak posedlý, přitom to už dělalo tolik lidí :)
prostě člověka co jede celou dobu hlínu nepřesvědčíš že je hydro lepší, stejně jako někoho kdo jede pořád hydro nepřesvědčíš proč by měl jet soil...
každé má své plus a mínus...


Imugnio imugnio ten nápad není vůbec z me hlavy,já se do toho jen přihlasil a páč mám ted jiny plány hledal sem nekoho kdo to prubne místo me...

Určite to delalo dost lidí,ale jé osobne nikoho kdo to zkoušel s identickyma genama a podmínkama neznám.

Prave místo řečí by to nebylo špatny prubnout...
 
Top