What's new

Przedstaw się!

purpletop

Member
Witam wszystkich
Po paru latach nieobecnosci powrot oj tak wreszcie
You last visited: 02-26-2007 at 01:04 PM
No coz pozyjemy zobaczymy... a jak narazie gruby lolek za Wasze zdrowie
 

mistic

Member
Dobry wieczór.

Z tej strony mIstic przez I.
Zioło w sercu i poza nim od 15stu lat
Outdory mało profesjonalne gdzieś tam zawsze się przewijały, swój własny tylko raz - I bład heh!!!! [na szczęście wszystko już zacząłem naprawiać :watchplant: ]
Pierwsza uprawa indoor - 2006 -św. kompaktowe po inspiracji koleszką, który zrobił swój indoor w kartonie po głośniku.
Obecny indoor wiadomo gdzie....
Na forum trafiałem od czasu do czasu, aczkolwiek po zagłębieniu się w treść i mam nadzieje prawidłowym odczytaniu poziomu tu panującego [przynajmniej w większości] postanowiłem się rejestrnąc.

pozdrawiam
 
G

gelowas

Pozdrawiam wszystkich starych i nowych wyjadaczy. Samych sukcesów w 2010 r. i cóż jeszcze...liberalizacji przepisów! ;D
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Czyżby starzy wyjadacze z OG wracali?? Warunkowe rozdawali?(joke)
Dobrze Was widzieć po takim czasie, miłe uczucie na sercu.
Wielkie POZDRO!!!

peace
 

mazur

Member
Siema gelowas, Leptosoma, milo a nawet bardzo zobaczec stare niki po paru latach nie obecnosci

Lepto co do warunkowego to cos w tym jest :p
 

Fish131

Active member
Zaczyna robic sie bardzo ciekawie.

Lepto wracali jak wracali. Niektorzy sa tutaj caly czas tylko czuwaja w ukryciu.

Rowniez pozdrawiam wszystkich starych znajomych.

Peace!!
 

Amnnesia

Member
Ja tez witam wszystkich nowych ale przede wszystkim starych userow moze wreszcie skonczy sie feryjny natlok glupoty i podniesiemy wspolnymi silami poziom naszej wiedzy i polska sekcja ic jeszcze bardziej urosnie w sile :dance013:
 
A

ares420

niedługo na pewno podniesiemy i to znacznie hehe w końcu wiosna- nowy sezon outdoor się zbliża coraz większymi krokami :wave:

pozdrawiam zapaleńców
 

kingsize

New member
Witam! Hodowlą mj zainteresowałem się 6-7 lat temu,i wtedy właśnie posadziłem swój pierwszy indoor pod hps.W tym sezonie myślę o outdoor.Pozdrawiam wszystkich polskich farmerów!
 
E

Ergonomic

Haligowski... strasznie perfidnie posty nabijasz... jak już tak bardzo chcesz nabijać to zrób to na zagranicznych forach chwaląc czyjeś kwiatki
 

fruitssk

New member
Witam wszystkich. Czytam z partyzanta to forum i w tym roku planuje pierwszy out i myślę że w końcu coś z tego wyjdzie :) Pozdrawiam wszystkich growerów :)
 

Latest posts

Latest posts

Top