What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Przedstaw się!

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
witaj,niewiem czy dobrze pamientam ,ale to ty rury od aeroflo ziemia wypelniles ?
to ci powiem ,ze nadeszly bardzo trudne czasy dla tego forum,mozna powiedziec ze taki armagedon pandemiczny :)
 

GreenSoulFlayer

New member
witaj,niewiem czy dobrze pamientam ,ale to ty rury od aeroflo ziemia wypelniles ?
to ci powiem ,ze nadeszly bardzo trudne czasy dla tego forum,mozna powiedziec ze taki armagedon pandemiczny :)
🤔
Ty wiesz, ja sobie tego kompletnie nie przypominam... ale aero faktycznie było grane :D musiała być niezła impreza :D
PS: właśnie widzę że jakoś dynamika forum spadła... a że pandemia robi swoje najlepszym przykładem są akcje z TS..
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Powroty, szczególnie po długiej nieobecności są niesamowitym przeżyciem. Kiedy wracasz po wielu latach w to samo miejsce, widzisz tych samych Ludków oddanych całkowicie tej samej pasji... Jesteście Zajebiści i bardzo za Wami tęskniłem :) ZielZielona, Hot... , Jezu nie było mnie blisko 20 lat, dzieci mi powyrastały.. pozapominałem imiona/ ksywy / nawet hasło do konta... ehhh.. Dobrze Was Wszystkich "widzieć i słyszeć"!!! Startuję na nowo :) / SoulFlayer/Divinorum

Czolem komandosie :) Pozdrowki dla Poziomki!
 
Siema mordy :D
Growuje od czasu covida bo sprzedawali jakies pryskane gówna u nas w DE , i nie mam zamiar przestać, choć mało jaram. Po prostu to moje hobby się zrobiło. :)
Mieszkam w Niemczech i od kwietnia legalizują - nareszcie.
Sikalafą
 
Cześć wszystkim!

Wracam do nas po dłuższej przerwie ahhh...
Nowe konto, nowa tożsamość, nowe życie i stara pasja!
Pasja numer jeden :)

Kocham was!
Wiosna!
Startujemy!?
...aaaa jaaaaak!

Pozdr,
btb

P.S. Kochani, pomożcie proszę. ICMAG troszkę się zmienił odkąd ostatni raz tu byłem.
Nie można już mieć tu swoich albumów ze zdjęciami? Co z bezpośrednimi wiadomościami do innych użytkowników? Może ktoś pomóc? Będę mega wdzięczny bo się gubię :/
 
Last edited:
Top