What's new

Przedstaw się!

asdfasf

Member
Czesc i czolem. Zalozylem te konto na wszelki wypadek gdybym potrzebowal pomocy z moim pierwszym w zyciu outem. Przy okazji nie pogardze jakimis freebies. Pozdrawiam asdfasf
 
P

piterr

ten topic nie jest od tego. kup sobie jakies AF, tutaj MUSZE polecic Masakratora, ktory masakruje wszystkich swoimi masakrycznymi pestami. biez WhiteMastera :D
 

Amnnesia

Member
Elo polish growers

Elo polish growers

Witam cala swite ojczystej armi IC tuz po nowym roku przybywam w wasze szeregi :snowkiss: mam za soba kilka udanych upraw zarowno in jak i out mam nadzieje ze godnie bede wspierala nasza misje :smokeit: aktualnie w boxie 5 x big bang ghs femi z przeznaczone na klony oraz 1 x hindu kush x white dwarf auto regular ktora juz sie okreslila i jest kobietka mialam nia zapylic bb ale jak widac z hk x wd pylku nie bedzie :-( heh za to tluste boby beda --==PeAcE==--
 

t_cid

New member
Witam Jestem T_cid przymierzam sie do ind na wiosne out :D tylko jakies dobre geny potrzebuje narazie pod hps. Moge liczyc na wasza pomoc?
 

m4c

Member
Witam wszystkich! :)
Osobiście mam już za sobą jeden średnio udany out a oprócz tego jestem właśnie w trakcie drugiego mini indoora :)
 

jerzu19

Active member
Veteran
witam
mam 19 lat od ponad 3 pale gandzie,mam za soba 3 outy mniej lub bardziej udane,wole odmiany typu indica ale przepadam za highem haze`ow.obecie korzystam z otwozonego sloika odmiany maroc(polecam)
pozdrawiam wszystkich outdorowych growerow
 

TataSqn

Member
Siema! Forum przeglądam juz od dłuzszego czasu, ale teraz się zarejstrowałem, na haszyszu 3 rok leci, pale 8 lat z przerwami, narazie głównie out, jak bedą warunki to i in pójdzie
pozdro
 

masterkrk

New member
Witam szanowne grono :)

Na icmagu siedzę już jakiś czas ale dopiero dzisiaj się zarejestrowałem. Jedyne forum które prezentuje jakiś poziom i tak trzymać! Jeden out już za mną :) Mam nadzieję że nie zostane "olany" jak na innych forach. Pale od około 5 lat. To by było na tyle.

Pozdrawiam
 

kastet_pl

New member
dobry nazywam sie czesław:)
pale 4 lata. 2 outy za mna. wypuscilem do ludzi sporo sadzonek. aktywny na haszu ale ze robi sie tam gowno straszne przenosze sie tutaj. dziekuje za uwage:D
 
Witam w Zielonym 2010. Dzieki temu forum i nie tylko moj pierwszy out przebiegl ciekawie, wlasne planty to raj dla palacza. Czas na indoorka, jak bedzie sie czym pochwalic zobaczycie gdzie trzeba bless you all:smoweed:
 

Bread

Member
Witam nowych :flu:

picture.php
 

Hortnok

New member
Przywitac sie chcialem bom tu nowy ;)
Jestem poczatkujacym growerem, mam jak narazie za soba 8 upraw Northern Lights od Nirvany indoor w mikro boksie - 100W HPS. Roslinki uprawiam na wlasny uzytek. Nie obylo sie oczywiscie bez problemow i komplikacji, no ale dzieki temu nabylem jakis ulamek wiedzy i jesli stwierdze ze moze sie komus moja rada przydac to napewno sie podziele. No ale nie bede tu sciemnial bo mam zamair glownie czerpac tu z wiedzy o wiele bardziej doswiadczonych. W 2010 planuje tez swoj pierwszy outdoor.

Pozdrawiam wszystkich czytajacych.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
powyzej ^^^^

kolega co nawet wazelinowac innemu nie potrafi i pisze ze sie nie znaja na revegu @ bylo minelo dobrze ze trafilo do celu ( o ile bylo w co trafiac !)
 

eRmarcinEr

New member
Co tu sie dzieje wogole. Czlowiek wpada sie przywitac po 4 latach nieobecnosci. Grzecznie bez chamstwa i jada go jak bura suke. Czy tu jest jakas moderacja? Kov, Cargo wtf ?

Czy ja pisalem ze ktos poza mna sie na czyms nie zna ? Komu mam wazelinowac po co ? przeciez jest seedbutique wiec nie wiem co sugerujesz. wez sie odemnie od*****l a jezeli masz jakies watpliwosci co do mojej osoby to z forum jestem od 2006 roku. Przedstawilem sie post wyzej
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
też nie rozumiem o co chodzi zielonemu. Ziel masz coś do rańca czy na ślepo walisz dla zasady, bo nie kumam twego textu.

pozdr, kov
 

Latest posts

Latest posts

Top