What's new

Przedstaw się!

K

Kain1

Siema, czytam to forum juz od jakiegos dluzszego czasu ale dopiero teraz mam zamiar sie na nim udzielac ;]. Pozdro 4all
 

Znudzony

New member
Elo.
Moja przygoda z MJ zaczeła sie kilka lat temu od parapetu... sporo się nauczyłem na błedach/próbach i dziś myślę że jakąś teorie i pratyke posiadam, lubie pomagać ludziom ale nie toleruje osób którzy nic nie dają od siebie a chcą czerpać wiadrami od kogoś, Forum znałem lecz nie używałem pzdr !
 

FunBoyFromHell

New member
Hejka.Witam wszystkich na forum.Jestem z doswiadczeniem i przyszedlem tutaj żeby pokazać je.Cenie sobie wasze rady i licze na pomoc.Plany na 2010 to wlasny strain feminizowany z ciekawym połączeniem(zobaczycie ocenicie), ja nie stawiam jak większość na szybkość ale na jakość.:tiphat:
 

Jamajka788

New member
Jako ze to pierwszy post to wypadalo by sie przedstawic :)
Wiec tak, staz palacza mam dosc dlugi, lecz sama uprawa interesuje sie gdzies od ok 2 lat ... wszytsko zaczelo sie od outdoora, no i wtedy poczulem to cos, mocne uderzenie ! No i idac dalej w rozwoju wykonalem pierwszego boksa,a w nim setka HPS'a boks utulil w sobie dwie roslinki ... Spoetnik#1 i odczulem kolejne silne uderzenie :) Obecnie jestem szczesliwym posiadaczem wypelnionej swiatlem szafy, no a w niej iced g power plant himalaya gold no i laughing buuddha
Jak tu trafilem ? wiem o tym forum troszke czasu, lecz dzis cos sprawilo zeby stac sie oficjalnym uzytkownikiem :)

Pozdrawiam
 
W

Wariat

Jako ze to pierwszy post to wypadalo by sie przedstawic :)
Wiec tak, staz palacza mam dosc dlugi, lecz sama uprawa interesuje sie gdzies od ok 2 lat ... wszytsko zaczelo sie od outdoora, no i wtedy poczulem to cos, mocne uderzenie ! No i idac dalej w rozwoju wykonalem pierwszego boksa,a w nim setka HPS'a boks utulil w sobie dwie roslinki ... Spoetnik#1 i odczulem kolejne silne uderzenie :) Obecnie jestem szczesliwym posiadaczem wypelnionej swiatlem szafy, no a w niej iced g power plant himalaya gold no i laughing buuddha
Jak tu trafilem ? wiem o tym forum troszke czasu, lecz dzis cos sprawilo zeby stac sie oficjalnym uzytkownikiem :)

Pozdrawiam


Witam w naszych skromnych icmagowskich progach, życzę miło spędzonego czasu i owocnej lektury.
Pozdrawiam
 

kmc21

Member
Witam wszystkich ziołem jaram się od ładnych paru lat natomiast kminić żeby zacząć coś swojego wyplantować zaczołem jakiś rok temu ponieważ zaczeło mnie wkurwiać to że maczali i mieszali z majerankiem postanowiłem więc jarac tylko dobry najlepiej (by było) swój staffik. Niestety miałem mały przypał więc przestałem plantować i dalej muszę jarać to osiedlowe ale wiadomo jak się nie ma czegoś dobrego to się lubi to co się ma. Za jakiś czas zacznę mysleć nad własnym małym ogródkiem. Pozdro.


:dance013:PALCIE GANJE BO UMRZECIE!:dance013:
 

Juchas

New member
Siema!
Moja pierwsza przygoda z jarankiem zaczęła się podczas wagarów u kumpla na chacie (jakieś 10 lat temu). Przyszła ochota na jakiegoś browarka ale niestety nie mieliśmy nic hajsu pod ręką wiec kolega zaczął przeszukiwać wszystkie polki i szuflady w pokoju aż natrafił na szkatułkę swojego starszego brata w której było jakieś 50 sztuk zioła i wielka kocha haszu ze złotą pieczęcią odbitą na środku :). Wybór padł na hasz. Ukroiliśmy z półtora gieta i jaraliśmy go chyba z tydzień co dziennie. po jednej lufce na dwóch starczało :)
Co do hodowli to miałem jedną próbę jakieś 6 lat temu. 100% partyzantka bez nawożenia ani żadnych zabiegów upiększających a mimo to roślina wyrosła na jakieś 2 metry, pięknie pachniała i zaczynała kwitnąć ale niestety nie wiem jaki był finał bo jakiś złodziej sprzątną mi ją z miejscówki :(
Tym razem będzie inaczej. Poznałem pewnego doświadczonego growera (użytkownika tego forum) który kopsnoł mi już kilka pestek i mam nadzieje ze współpraca z nim zaowocuje dobrymi plantami w tym roku.
 

pion

Member
Witam serdecznie :tiphat: Czytam icmag'a jakiś czas lecz nigdy się tu nie logowałem ponieważ nie potrzebowałem pomocy. W najbliższych dniach sądzę, że pojawią się pytania dlatego pora się ujawnić :) Moje pierwsze boje zamieszczam w 'Co w ogrodzie rośnie Ci?' - PC micro 100W HPS.
 

LesnyElf

Member
Cześć ..LeśnyElf z tej strony nie malem lepszego pomysłu na login ..ale niech jest pale bodajże od 2/3 gim nie pamiętam... outy za mną 2 indoor w trakcie ...lat 7-naście niebawem 18 :) jak narazie nie pale przerwe sobie robiłem tak jakoś i to wszystko chyba
 

perfektus

Member
Siema wszystkim, perfektus tak się zwie hehe, czytam icmaga jakiś czas kumpel mnie zaraził tym, miałem w boxie pierwszego planta ale wyszła lipa bo chlop, ale nie poddaje się i kiełkuje dalej. Pozdro 4 all
 

Dronabinol

Member
Czesc jestem Dronabinol, ponoc pierwsze wrazenie jest najwazniejsze hehe wiec postaram sie zrobic najlepsze, okej pale od 3, 4lat, uprawiam od lat 2, (nieliczac wczesniejszych swoich prob z przemyslowka) wczesniejsze moje doświadczenia z rzekoma uprawa byly takie ze sluzylem jako taka wiedza chlopaka ktorzy bardziej od czytania i przyswajania wiedzy woleli od razu rzucic sie na gleboka wode. Na forum trafilem pare miesiecy temu, ale dopiero teraz postanowilem sie na nim udzielac, do tej pory wolalem czytac i ogladac jak ze kolorowe ICmagowo-Polskie forumowisko, ale to sie teraz zmieni:) Co tu dozo pisac, przygotowuje sie do tegorocznego Outdoora, narazie pogoda zbytnio nie dopisuje, ale mam gleboka nadzieje ze bedzie lepiej i wystartuje wkoncu z nowym tematem. Nic lece dalej sie zaczytywac w lekturze a wszystkim zycze ogromniastych szczytów, i zerowych przypałów. Peace!.
 
E

Ergonomic

Czesc jestem Dronabinol (...)uprawiam od lat 2,(..)moje doświadczenia z rzekoma uprawa byly takie ze sluzylem jako taka wiedza chlopakOM ktorzy bardziej od czytania i przyswajania wiedzy woleli od razu rzucic sie na gleboka wode

To mnie Dronabinol rozsadziłeś
Lata swoich upraw zacznij liczyć od momentu zebrania pierwszego plonu, albo przynajmniej od posadzenia swoich roślin, które jakiś czas przeżyją... Jak na razie, jak to napisałeś, służyłeś wiedzą... Sam uprawiam do roku- wczesniejsze proby to byla porazka i teraz to widze.... Trzymamy kciuki, żebyś dobrze wykorzystał tę wiedzę...
 

Dronabinol

Member
Ergonomic zle mnie zrozumiales, a ja w sumie troche na wyrost napisalem. Jezeli biorac pod uwage harvest to uprawiam tez od roku (jak jak napisalem wyzej: nie liczac tej zabawy z przemyslowka) a jeszcze wczesniej tylko czasem posluzylem wiedza, nie byla to moja zielenizna. A na wyrost powiedzialem z tym ze jako 2gi rok uprawy policzylem ten rok. Nic dzieki, teraz bede wiedzial jak to liczyc. Do uslyszenia.
 

rondel

Member
powitać, po sporym czasie spedzonym na polskich forach zawitałem tutaj, jak to się mówi apetyt rośnie w miarę jedzenia, a tam już się solidnie obzarłem, na ogrodnictwie się wychowałem więc doświadczenie posiadam, które z czasem przerodziło się w pasje, a potem w pasje do mj, pare sezonów przezyłem lepszych lub gorszych ale zawsze w miłym towarzystwie na niemieckiej ziemi, ci co mnie kojarzą to dobrze, a ci co nie to jeszcze lepiej :p tyle wystarczy smedzenia :p
 
Witam
Panowie mam pytanie odnośnie odzyskania starego konta do którego gdzieś zapodziałem hasło. Konto o nazwie roxyk proszę admina o kontakt.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Najlepiej jeżeli założysz nowe. Nikt nie poda Ci twojego hasła bo przecież nikt nie zna twojego hasła, nawet Admin.

pozdr, kov
 
Rozumiem miałem nadzieje ze odzyskam stare graty. Dzięki kov za info nie rozumiem tylko dlaczego przez długi okres czasu zakładałem inne konta i nie mogłem nic pisać poprostu info aby odczekac dobe lub dwie na aktywacje i wszystko stawało konto do dzisiaj nieaktywne ale mniejsza oto. Witam wszystkich po długiej przerwie trochę mnie nie było siedziałem na emigracji ale wróciłem i zaczynam robić to co sprawia mi największa przyjemność. Z czasem pokaże kim jestem i jak wracam do formy. roxyk kopernikOG to sa moje konta z czego do jednego zapomniałem hasła a do 2 nie przyszła aktywacja. Znajdzie się kilka osób które mnie pamiętają z overgrow serdeczne pozdro dla was. Ponieważ Outdoor czas zacząć na bieżąco postaram się uploadować zdjęcia z tego co się dzieje u mnie. Witam wszystkich życzę owocnego sezonu 2010.
MIKOŁAJ KOPERNIK
 

Bread

Member
To prawda, swego czasu trudno było założyć tu konto. Haseł do poprzedniego konta jeśli sam nie odzyskasz (email) to już nikt Ci w tym nie pomoże ze względów bezpieczeństwa. I nie radzę kierować wiadomości do kogokolwiek z taką prośbą ;P To tak na marginesie. Witam nowego na pokładzie. Czekamy na pierwsze zdjęcie ;)
 
Top