What's new

Przedstaw się!

P

passionman

[Quote \u003d Remus1000; 2779582] Witam, sadzić Palic zalegalizować:) [/ quote]

czesc man, my sie chyba znamy ;) powodzenia
 

papaja

Active member
Veteran
polska rullez!
http://www.youtube.com/user/Panpalinipapaja#p/c/F2201B216096DA3C/0/N7I7SbNYHck
I am czech plantator...Kocham PolskO

Jack Hemp Herer
P9180318.jpg


Happy harvest
picture.php
 
M

Mr.TopTop

Witaj papaja, piękny harvest, dużo szronu :)
zdjęcie z psem na tle odrapanej ściany z widokiem na butelkę piwa i książkę wymiata :witch2: , guerilla rullezzzzzzzzz, pozdro top :)))
 

gota

New member
witam jak sie tu juz zablakalem, to zeby nie bylo ze sie nie przedstawiam. jestem gota, od 5 lat zajmuje sie zmianą regulacji statusu konopi. nie zajmuje sie uprawa, pierwszy i ostatni raz to prawie 19 lat temu, co zakonczylo sie umorzona sprawa na komisariacie. mam satysfakcje pomagania ludziom i cieszy mnie ze przybywa rolnikow. jesli nie moge uprawiac (moje zycie to podroz) to zawsze sie podziele z pestkami innymi

Hobbystycznie co roku pomagam na farmie, fota z tego roku




download.php
 

kumor44

New member
Witam, jestem nowym, "prawie" pełnoletnim użytkownikiem, forum polecił mi kolega. Mój staż z MJ to pół roku czyli świeżak :). Chce poszerzyć swoją wiedzę o rolnictwie, a także o MJ dlatego się tutaj znalazłem :woohoo:
Pozdrawiam
 

Fresz

New member
Jestem Swiezy aka Fresz i jestem poczatkujacym growerem. Własnie jestem w trakcie pierszej uprawy indoor. Pozdrawiam wszystkich ROLNIKOW growerow
 

flpflp

Member
Veteran
witam, moj pierwszy post tutaj, po wielu problemach z aktywacja konta w koncu sie udalo.mieszkam w hiszpanii, wlasnie walcze z pierwszym indorkiem...i to chyba tyle.niektorzy moga kojarzyc polowe mojego nicka z innego forum na ktorym przesiaduje.
pozdro
flp
 

synmarnotrawny

New member
Cz...

Cz...

Cześć.Na forum trafiłem przypadkowo szukając informacji na temat growingu.Zagłebiając sie coraz głębiej w forum i polski dział przekonałem się że to idealne miejsce na to aby zdobyć potrzebne mi informacje,by Zacząć robić coś dla siebie.Pale już jakieś 8 lat ale uprawą zaczołem się interesować dopiero w tamtym roku więc jestem jeszcze lamus w tej dziedzinie patrząc co tu porabiacie ciekawego_Obecnie mam HB 1.8,HPS400 i jedna damę WhiteMaster w przygotowaniu.Jak dobrze będzie to będzie co robić w święta.Pozdrawiam Wszystkich.
 

1928

New member
Witam kolegów i koleżanki. Staż nie duży- pierwszy w życiu out za mną. W niedługim czasie szykuję się do IN- będzie fotorelka. Zawitałem tu gdyż znudziło mnie przesiadywanie na innym polskim forum ;)
 
A

aswywiadu

Witajcie

Witajcie

Cześć wszystkim. Już od dawna nosiłem się z zamiarem przedstawienia mojej skromnej osoby zacnej publice tegoż właśnie forum. Moja przygoda z uprawą zaczęła się zaraz po tym jak po raz pierwszy skosztowałem tej cudownej substancji. Wspaniałe doznania zakłóciła szara rzeczywistość. Okazało się, że dobrej jakości stuff jest rzadkością, gramy oszukane a dilerzy to kryminaliści sprzedający również twardy syf. Jako młody, zdolny i ambitny chłopiec :) znalazłem jednak sposób na te problemy - sadzenie :) Do tej pory w ciszy przyglądałem się dokonaniom naszej polskiej ekipy na ICMag. Nigdy nie postowałem, gdyż nie było takiej potrzeby. Zawsze odnajdywałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Nadszedł już jednak czas, a więc witajcie serdecznie. NADCHODZĘ !
:joint:
 
A

ares420

witamy serdecznie :wave:
i do "nowych" jak macie fotki z upraw to wrzucać śmiało :)))
chętnie pooglądamy :)))

pozdro K
 

purple_john

Active member
Witam wszystkich. Jestem początkującym growerem, za mną dopiero pierwszy out. Liczę, że na tym forum poszerzę swoją wiedzę i doświadczenie :)
 

Faust_MOK

New member
Witam,
Forum śledzę około 3 lat. Głównymi topicami są te poświęcone Otwartej Pestce. Uprawiać, nie uprawiam. Palić, palę sporadycznie. Mj dużo zawdzięczam, m.in wyleczenie z astmy. Tyle. Co do ekipy ICmag zauważam, że z czasem dzieje się tutaj coraz gorzej, - ale to tylko moja opinia. Co prawda jest wiecej userów, mimo to jak na każdym forum pojawiają się offtopiarze, i zaczyna się robić burdel i bałagan. W razie pytań co do organizacji Wolne Konopie, bądź Otwartej Pestki pisać pw, bądź najlepiej na forum OP - nick Faust, gdyż raczej mało prawdopodobne jest to, że nazbieram to 50 postów, na czym zresztą szczególnie nie zależy moejej osobie. Pozdrawiam
 
Top