What's new

Przedstaw się!

gen.G.Hammond

New member
Witam, jestem dawnym uchodźcem z OG, kiedys miałem tam konto, nawet nie pamietam nicka, po zamknięciu OG długo nie zaglądałem na żadne fora, kiedyś trafiłem na forum IC z google, wtedy jeszcze nie było polskiego threada nawet, poczytałem więcej i dalej nie zaglądałem. Od paru miesięcy jednak czytam IC, widzę że tworzy się potężne forum ale nasza część jest chyba trochę ospała? Witam wszystkich

gen.George Hammond ;)
 

mateusz999

New member
Witam wszystkich podobnie jak kolega wyżej sporo czasu spędziłem na OG jak i na IC niestety ostatnie kilkanaście miesięcy miałem trudności z dostępem do neta i moje stare konto zaginęło w akcji ;) W tym roku znowu zaczynam akcje outdoor tylko jak narazie mam problem z porządnymi nasionami ;)
 

HA_wk

New member
Witajcie ogrodnicy :tiphat: My name is Michał i jestem ty nowy :bump: ale chetnie tu zostane na dluzej z racji tego ze to moja pierwsza przygoda z outdoor'em i oby nie ostatnia :gday: Takze PZDR i good luck ;]:smoweed:
 
S

sweet-dreams

dobra to ja powracam po czasie przerwy rozterek zyciowych iii wogule co bedzie dalej niewiem zoabczymy i mam pytanie ile postow mosze sobie nabic zeby wesc na chata ?
 
M

Mr.TopTop

fajnie że jesteście, czas mija bezpowrotnie a my żyjemy dalej, punktem odniesienia jesteśmy my sami, ze swoimi problemami, myślami, roślinami, proza życia jest piękna dla ludzi którzy nauczyli się czerpać z niej radość, np. ja lubię leniuchować hehehe, pozdro top :)))
 

white.buddha

New member
Dzień dobry.

picture.php
 

ziben

Active member
Veteran
Siemanko! Jestem z Wami od sierpnia 2008 roku, ale miałem małe problemy z rejestracją więc tylko obserwowałem hehe. Niektórzy mogą mnie znać z obu trawek.. Na jednej z nich jestem administratorem. W temacie MJ siedzę ładnych parę lat lecz uprawą zajmuje się od 2007 roku (outdoor), a od zeszłego roku zacząłem bawić się w indoorek. Na razie mam za sobą 3 udane outy oraz jestem w trakcie kończenia trzeciej uprawy indoor (nie licząc boxów na sadzonki oraz jednego niewypału - niestety ale men się trafił i jakoś tak nie kiełkowałem dalej). Mam nadzieję, że będzie nam się miło wspólnie spędzać czas. Joł!

:smoweed:
 

CooCooCal

New member
Witam polską społeczność ICMAG'u.
Zgodnie z konceptem tematu napisze pare słów o sobie.
Mam 19 lat, przygode z MJ zacząłem w wieku 13 lat. Zawsze mnie pociągała ta używka (być może dlatego, że jestem rap-maniac) jednak po inicjacji byłem rozczarowany, bo prócz kapcia w mordzie nie czułem nic. Dałem sobie spokój więc na pare lat. 2 lata temu trafiłem na forum trawka.com,org i zgodnie z zaleceniami starszych stażem rozpocząłem ''studiować'' : ) Zrobiłem miniboxa, improwizorka, sprzęt amatorski, ale spełniał swoje założenia. Zamówiłem pestki z OP jednak nie udało mi sie doprowadzić do kiełkowania.
2 podejście pestki LR#2 z seedbanku, lecz same męskie mi sie trafiły. Nie poddałem się mimo chwili zwątpienia w opatrzność.
3 podejście i wreszcie panna LR#2. Zbiór śmiesznie mały ale moja radość z napawania się pięknem tej rośliny, zapachem a także pierwszym highem, była zajebista.
W poprzednim sezonie wziąłem się za to bardziej na poważnie. Bogatszy o doświadczenie zainwestowałem w kilka rodzajów pestek, same AF(WR, DR, AK47, DRxBB, DRxHK) oraz gratisy outdoor no-name(2 hermy).
Zbiór był jedynie zadawalający. Przyczyny doszukuje się w 2 tygodniach burz na początku czerwca, ponieważ druga tura wyszła o niebo lepiej. Palonko było bardzo mocne, poczęstowałem paru ludzi nie mogli uwierzyć że sam tego dokonałem. Niestety nie miałem warunków do suszenia, ale jakoś sobie poradziłem-kosztem zapachu i smaku.
Najbardziej zapadła mi w pamięć chwila gdy zapaliłem DRxHK. Było to niesamowite. Smak jaki ta roślina ma, i high jakim dysponuje jest nie do opisania. Kto próbował ten wie.
Polecam ją każdemu.
To było by na tyle, rozpisałem się prawie jak we wtorek na maturze z polskiego...
Życzę wszystkim udanego sezonu :)
Z fartem.
 

kips0n

Member
To i ja nie będę zamulał i coś dodam od siebie ;>

Siema. Generalnie przyszedłem tutaj z haszysz.com dużo się naczytałem o uprawie zawsze chciałem to robić bo wydaje mi się, że to fajna sprawa jestem bliski osiągnięcia celu tj 1 uprawki w moim hmm boxie? ^^ nie wiem jak to nazwać bo trochę mi brakuje do wymarzonej uprawki. Na chwilę obecną mam tylko jedną peche regular ( brak pieniąsóF ;< ) AK47 x WR pięknie mi kiełczy myślę, że jutro ją wpakuje do ziemi ;) Jeszcze raz wszystkich serdecznie witam.

Ahh bym zapomniał dobrze by było napisać po co tutaj zawitałem otóż myślę po 1, że to forum jest bezpieczniejsze po 2 jest to międzynarodowe forum więc łatwiej będzie o prośbę z pomocą od doświadczonych growerów nie tylko z Polski ;)
 
J

JimRevolta

Witajcie jestem tłumaczem z haszysz.com

Jeśli chcecie aby wam coś przetłumaczył z polskiego na angielski albo na odwrót śmiało walcie na pw...

Zazwyczaj przebywam na haszyszu ale staram się tutaj zaglądać codziennie
 

feziuu

Member
Siemka jestem growerem, który przybył z haszysza w celach informacyjnych ;))

Staram się tu ciągle zaglądać i czytać ciekawe rzeczy.
Papa idę na spota :D :wave:
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
Siemka jestem growerem, który przybył z haszysza w celach informacyjnych ;))

Staram się tu ciągle zaglądać i czytać ciekawe rzeczy.
Papa idę na spota :D :wave:


Jak już tu przybyłeś to rób to co piszesz powyżej! CZYTAJ ciekawe rzeczy a nie pierdzielisz w każdym threadzie trzypotrzy.
Albo lepiej idź na spota. Papa.
 

User_Name

New member
o, widzę że oprócz mnie dużo osób jest z haszysza :) Cieszę się że odkryłem icmaga, bo nie mogę znieść dośc niskiego poziomu polskich fór (nie mówię tego o wszystkich ich użytkownikach )

Cześć :D
 

Old_bob

New member
Witam

Witam

No to i ja napiszę pierwszego posta na IC .

Więc jestem ...Old_bob (aka Maro) i też jestem wychowankiem haszysz.com :tiphat: (a przedtem chyba .pl jak dobrze pamiętam) chodź tam się nie udzielałem, ale jakieś 5 lat czytałem dzień w dzień o hodowli i w ogóle, ale teraz mam możliwość pierwszego grow i postanowiłem się zadomowić na jakieś bardziej "światowej" stronce, gdzie jest mniej "osiedlowców".
Opuściłem hasza kilka miesięcy temu bo się zrobił syf, przypały itp i w ogóle przestało być miło, więc :thank you: haszysz.com i witaj IC :dance013:

Najbardziej interesują mnie zagadnienia związane z uprawą w ziemi (dobór nawozów do odmiany, idealne mieszanki glebowe itp) i naświetlaniem (uvb, działanie różnych barw...). Jednym słowem mam nadzieje że tutaj rozwinę wiedzę teoretyczną, bo praktyczną dopiero zaczynam zdobywać.
 

Latest posts

Latest posts

Top