What's new

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Smoke report from Wappa

Fasza...:D Na jó csak komolyan...ami hozzám került az brutálisan gyantás, szépen elkülönülő magházakkal ami azoknál is válik le könnyen. Bár kicsit meg tudott volna nőni az biztos de így is ott van a topban simá. Illatot ízt nem tudok megállapítani így elkülönítve (nem érlelt, félszáraz) de érezni füst beszívás kifújás közben is végig. Nem olyan testes mint elsőre gondoltam inkább kellemes. Nem kapar de egy kevés klorofill íze van (érlelés elvinné) de épp csak akkor érezni amikor már kifogyóban a pipa. Nem túl leütős szerencsére (előtte Lemon Kush Headbanget szívtam attól bealudtam 2 cigitől) jó napközbeni indika amit nagyon szeretek a tevékeny nyugalom állapot. :) Na szóval fasza lett bro! 1 hét plusz meg érleléssel tökéletes. (kinézetre nem tértem ki arról ott a sok kép)
 

Medicropper117

Active member
Frisian dew vagy white widow. Még nem döntöttem el.
Kosher kush is csalogató mondjuk de egy sensi start is kipróbálnék:)
Valszeg az első 2 közül valamelyik
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
blue thunder kell neked, nem ilyen frisian féle...
olyan gyümölcsös hogy beszarsz
 

Medicropper117

Active member
Túl sok fajta van amit ki kellene probalni. De azert megfontolom mindegyiket. Kösz az ajánlásokat. Amugy szempont h 9 hétre szedhető legyen. Azért a wappából mindig szeretnék legalabb 1et a sogba
 

Medicropper117

Active member
Hoztam 2 makrót
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    63.2 KB · Views: 38

Brain.storm

Member
Gratulálok! Nekem nagyon tetszik amit összehoztál. Régebben nekem is volt 1 wappa köröm. Most újra megjött a kedvem hozzá, mégha kicsit hermul, akkor is. :)
Szép munka! ;)
 

Medicropper117

Active member
Nem szívtam még sensi star-t. Nincs összehasonlítási alapom azzal szemben. Erős közepesnek mondanám. Flo végén még egy jó szűrő mellett is lesz némi szag de pont csak annyi h nem para. Ez persze attol is fugg mennyire van tele a box
 

Káresz

Member
Nekem pont fordítva, wappa maradt ki eddig pedig olyan sokat hallottam már róla..
Sensi is megér egy misét, nekem szimpatikus volt, az alvás zavar gyógyszere :D

erős közepes is relatív, hol a max és a min? :D
Mit nevezünk mellette erősnek? diesel? trainwrex? super lemon haze?
 

Medicropper117

Active member
Trainwreck erősebb sztem. Bár amikor friss es nem ezt szivod 2 hete elegge oda tud baszni. Egy cigi 6 embert kicsinált tegnap....ebbol kettot szo szerint szinte. En ugyanazt a cigit mar siman elszivom azt teszem a dolgom. Ezt igy nehez megmondani h eros e stb.
Jo füst, jó hatás és mellé jó hozam. Nem egy rossz kombó. Kicsit kényes és könnyen hermul
(Ami azert vicc mert az utolso kornek ugy alltam neki h konnyu fajta, nem lehet elbaszni:laughing: )
 
Jonapot. Ha kedveled a paradise seedset akkor az ICE CREAM-ot csak ajanlani tudom...nem emlekezek mennyi ideig viragzott de par eve 400w alatt tette a dolgat rendesen...picit bealvos a hatas... tovabbi sok sikert es varom a kovetkezo kort
NUKI
 

Káresz

Member
Trainwreck erősebb sztem. Bár amikor friss es nem ezt szivod 2 hete elegge oda tud baszni. Egy cigi 6 embert kicsinált tegnap....ebbol kettot szo szerint szinte. En ugyanazt a cigit mar siman elszivom azt teszem a dolgom. Ezt igy nehez megmondani h eros e stb.
Jo füst, jó hatás és mellé jó hozam. Nem egy rossz kombó. Kicsit kényes és könnyen hermul
(Ami azert vicc mert az utolso kornek ugy alltam neki h konnyu fajta, nem lehet elbaszni:laughing: )


Nekem ak47 meg NL volt meglepő, sziriusztól
vagy csak a toleranciám gyengült, vagy volt egy kis kihagyás,
vagy több ment bele mint a szokásos, de e kettőtől már
vesztem el mélyen a gondolataimban,

diesel meg trainwreck nem rossz ha jót fogsz ki :D
 

sucminee

Active member
Trainwreck agyalósabb, markánsabb ízü és erősebb is volt mint a Wappa. Először még jó aztán paff. Lan party lett volna inkább elment még a porszívós srác is aludni tőle. Tipikus egy sorozat rész este utána csicsikálás féle zöld. Ezzel szemben a Wappa egy lájtosabb íz és hatású leányzó. Sokkal jobban megfelel nappali füstölésre.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top