What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.

jepjep

Member
Nem hermul. Eddig.
De szerintem azert hermul mert valami nem tetszik neki. Eddig ugy nez ki rajottem. Majd kiderül. Ha az amire gondolok, az valszeg mindennek odabaszott volna amugyis. Föleg ebben a rendszerben
Kerdesedre a valasz, az elozo hermult. Produkalt (szerencsere) 3 eletkepes es 5 eletkeptelen magot de 80x80-on leadott 400 felett 400w alatt. Ha azt is beleszamolom h szukos napokon igencsak rámentem még amikor a talpán állt. A száraz csak 390 volt:p
Tovabba van meg vagy 20 gramm trimm egy dobozban. Ugyanennyi trimmbol meg 15 zöldből (a nagyon herma viragok) lett kb 5-7 gramm olajam.
Van annyira bőtermő h megérje, akarkinek adtam belole szerette. Mit akarsz még egy fajtától?:)


Nekem is lejött összesen kb 400 a 80x80on autokkal.
Arra akartam kilyukadni,hogy többfele hallottam mar a Wappa hermulast es leteznek kivalo ,stabil fajtak,amiknek joval nagyobb a stresszküszöbük.
En AK47et szerettem volna a Serioustol,de Original Amnesia lett vee a dinafemtöl. Mindkettö birja a gyürödest. A következö körrel sajnos varnom kell,mert utazgatnom kell bizonyos idöközönkent.(nem menne le a kör)
 

GK_420

Active member
De miért zavar bárkit ha őt nem érdekli az a pár mag? :D Nem értem...nem stabil fajta de krva jó. Csapassad medi legyen mit szívnunk hehe. :D
 

Medicropper117

Active member
Ertettem én eddig is amit mondtál jepjep. Pont azt akartam kifejteni a mondandómmal h az alacsony küszöb ellenére is jól terem ha beüt a krakk. Kopp kopp
Igy ezert nem nagy kaland a füst viszont bitang. Nah de mind1 is. A következo mar ugysem wappa lesz
 

iwantmorebuds

Active member
Ertettem én eddig is amit mondtál jepjep. Pont azt akartam kifejteni a mondandómmal h az alacsony küszöb ellenére is jól terem ha beüt a krakk. Kopp kopp
Igy ezert nem nagy kaland a füst viszont bitang. Nah de mind1 is. A következo mar ugysem wappa lesz
Mondma e milesz a kovetkezo :D minek titkolozol? :D
 

Medicropper117

Active member
Aha, néztem. Nem a hozamról fog szólni. Ráadásul tudom róla h hoz az többet is ha jót fogsz ki. Mindamellett azert is akarok valami mast is melle h ezt esetlegesen kompenzaljam. Viszont a meretkulonbsegtol félek. A Blue Thunder befuto...ennyt tudok egyelore
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
azt nem ismerem, viszont a bluethundert igen. de vonal alapján a buddha is kemény..
sagarmatha is tudja mit csinál, amik tőle voltak. minden növény hozta amit kell. és amit gyártói adatnak ad meg, szerencsére ő nem felbecsüli mint a gh, meg pár magceég, hanem inkább az alsó határ van megadva.
(peak 19, western winds, matanuska tundra, blue thunder, mangolian indica, matanuska mint)

nah ezen lehet röhögni, 2 literes cserépben földkeverékes klón nagyjából tizeniksz éve :

bt.jpg

megj.: a karmosodás nem hiba, hanem a blueberry jellegzetes vonása a keresztezésben.
 
Last edited:

Medicropper117

Active member
Mi nevetni valo van azon? Jol nez az ki
Hoztam egy kepet. Nemtom hol tart, egyelore meg csak a viragok nőnek meg valami kis dagadás már megindult
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    81.7 KB · Views: 48

Medicropper117

Active member
A jobb oldali föcsúcs van a legutolso kèpen....a fèny felè dagad a dràga:)
Asszem hetvegen kötözni kell...döl mindenfelè mint a bàbos sàtor
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    88.3 KB · Views: 47

Medicropper117

Active member
Ezaz....jo ez...dolnek az agak mindenfelè. Majd csinalok par ertelmesebb kepet mikor kötözök

Meg amugyis, tàn kevesled a viragot rajta hogy a 600w mellett kampanyolsz?:)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top