What's new

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.

Medicropper117

Active member
Flo 72. nap

Flo 72. nap

Nah. Hoztam egy utolsó képet vágás előtt. Bocs vazsi, tervben volt h leszedem de az élet közbeszólt. Holnap reggel befejezi a pályafutását ebben az állapotában. A következő hetet fejjel lefelé tölti:blowbubbles:
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    80.7 KB · Views: 22

Medicropper117

Active member
Nem annyit h megérje fent tartani. Az elmúlt 3 napban nem volt már változás. Gyanta szerint még 1 hét azért elmenne de már unom ezt a kört és a következőnek kell a hely is.
Az alja érhetne még de már szép nagy bojtok a háló alatti bugák is szóval nagy veszteség nem ér. Egy hete leszedni viszont hulyeseg lett volna
 

GK_420

Active member
Hát ha a gyanta se borostyán meg kinézetre is...na mindegy te tudod. Majd kíváncsi leszek a hozamra de szerintem 300 alatt lesz így. Következő is scrog lesz vagy hogy állnak azok?
 

Medicropper117

Active member
Jah scrog...vagy lst. Attol fugg mekkora satorban lesznek.
Az egyik nyomorek ma toppoltam van 2 csutka oldalaga. A masik a 3. többujjas levelpart küzdi ki a kemeny 13 watt alatt.
Amugy van egy pár borostyán gyanta már. Még a nem is igazan kész kis ágakon is. De én úgy szeretem ha leüt a motyó;) Azért mondtam h maradhatna még:p
Elozo heten ami ágat levettem ott már volt 1-2 elvétve meg tejszinű volt 90%ban. A kép pedig csalóka azért. Nah sebaj majd kiderul mi lesz. Nem hinnem h olyan fos lenne a vegeredmeny akarhogy is nezzük:p
 
S

ShivaDiva

Hozamra en is kivancsi leszek :) lehet tenyleg csaloka a kep,mert elegge vekonykaknak neznek ki a bugak xD
 

Medicropper117

Active member
Nah jólvan. Lassan már ez lesz az icmag legszarabb kertje....
Majd kivancsi leszek h ugyanekkora teruleten ugyanennyi fénnyel neked majd mekkora bugáid lesznek Shiva:p
 

GK_420

Active member
Nah jólvan. Lassan már ez lesz az icmag legszarabb kertje....
Majd kivancsi leszek h ugyanekkora teruleten ugyanennyi fénnyel neked majd mekkora bugáid lesznek Shiva:p
Végre kimondtad amit nem akartunk...:laughing: Jó kert ez nincs azzal baj te is tudod csak a maximálisra törekedést várom tőled azért. ;) De majd a mérleg meg a füst megmondja úgyis a dógot.
 

Medicropper117

Active member
En is hagynám még. De túl sok gyökere fog elrohadni a köv körnek. Transplant rdy mindkettő más helyem meg nincs. Ma le kell vegyem. Hoztam egy képet azért a gyantáról addig is. Az azért vigasztal amit az mutat
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    44.3 KB · Views: 25

GK_420

Active member
Amennyi látszik van ebben borostyános bőven bár én nem ezt nézem mert nem haska lesz. Na de akkor gyantázs össze a fényképezőt kíváncsi lennék a trimmeletlen kupacra meg a készre is.
 

Medicropper117

Active member
Annak még nem álltam neki. Arra rá kell készüljek egy pár cigivel. Reggae zenét másolni a telóra stb stb. A szüret egy szeánsz nem úgy van az h csak nekiállunk:)
Majd csinalok par képet közben
 

Medicropper117

Active member
Azt meghagyom a szintetika mellé. Fűhöz reggae. Pont. Megfajdult a hátam a kisszéken...öregszem lol. Most el kell szivjak egy cigit:)
Addig itt egy kép a csutka kis fos ágakról Shiva. Felraktam egy gyújtót a plantra h legyen mihez mérni;)
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    74.1 KB · Views: 25

Medicropper117

Active member
Jah hát lefosom lol. De azért kösz gubacs. :)
Azért tudom hogy nem egy nagy szám de azt mégsem hagyhatom hogy egy nő beszóljon büntetlenül:)
 

Medicropper117

Active member
Vannak azért sokan...max nincsenek itt. :D De kösz;)
4 reszletbe kell leszedjem. Nem birja a hátam...szívok is egy kis csokit az ollóról:)
 
Status
Not open for further replies.
Top