What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Paradise Seeds - Wappa

Status
Not open for further replies.

Medicropper117

Active member
Az a komoly h milyen vastag volt. A tartaly fele tele volt a gyokerzettel. Ott ahol lefolyik a viz egeszen a tartaly feléig, kb10-13 centi vastag volt. Ha lemerem lehet nyom annyit mint a viragzat nedvesen:)
 

Medicropper117

Active member
120cm tömör gyönyör. Nagyon jo citrusos szagú, nyúlánk fenó. Asszem valahol a 3. hét virágzásban. De lehet ez a 4. , nem tudom pontosan...kinezetre szedem.
Klónozni természetesen nem sikerült. Túl öreg volt az ág amit hasznalni akartam. Valszeg jó fenót sikerult kifogni, különben sikerült volna a klónozás ismét. Ha tetszik amit terem (súly, karakter, potencia) akkor lehet revegelem őket. Szedni szinte biztos h 2 reszletbe kell majd
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    75.6 KB · Views: 41

Medicropper117

Active member
Ez a retek forum dobja be így. Leszarja a tájolást és a hosszabbik oldala lesz a kép vízszintes oldala. Magyarul: FOSTALCSICSKA :)
 

GK_420

Active member
Na valami jobb kép? Most akkor hogy alakult azt a visszavágott gyökérzet? Mennyi volt a veg amúgy össz.? Na meg mikor szedjük? :D
 

iwantmorebuds

Active member
Ez a retek forum dobja be így. Leszarja a tájolást és a hosszabbik oldala lesz a kép vízszintes oldala. Magyarul: FOSTALCSICSKA :)
Attol fuggoen mirol toltod fel a kepet. Ha telorol akkor kattints a szerkesztesre forgasd korbe (eloszor azt irtam korbesd forba :laughing: ) 360 fokba es mentsd el, ugyanigy gepen is paintbe is mukodik. Ha ugy toltod fel akkor jo lesz a tajolas. Illetve telon van a meta remove nevu progi ami amellett h kitorli a metaadatokat a helyes iranyba tajolja a kepet ugy ahogy itt is megjelenik. Illetve meg egz kis aprosag ha insert images hasznalod h beszurj ide kepet felso sorba van h mibol es mikent. As alatt legorgetve betudod szurni teljesbe is. Tudom tudsz angolul de en is csak nemreg vettem eszre az utobbi lehetoseget :D
Am szep kis gaz :D ganxta lesz :D
 

GK_420

Active member
hülyeség ez gubi...én kitörlöm a metát mégis elforgatja a fórum mást meg már nem vagyok hajlandó tenni ért...:D majd úgyis lementi és elforgatja a hatóság szakembere mindenkiét :laughing:
 

iwantmorebuds

Active member
hülyeség ez gubi...én kitörlöm a metát mégis elforgatja a fórum mást meg már nem vagyok hajlandó tenni ért...:D majd úgyis lementi és elforgatja a hatóság szakembere mindenkiét :laughing:
Nem a metat kell kitorolni az csak azzal az egy progival jo, korbekell forgatni a kepet azt ujramenteni paint photoshop tokmindegy
 

Medicropper117

Active member
Na valami jobb kép? Most akkor hogy alakult azt a visszavágott gyökérzet? Mennyi volt a veg amúgy össz.? Na meg mikor szedjük? :D

Hat ezek klónok voltak egy novenyrol ami berohadt alul. Ez volt a hikomat ami nem tudott új hajtást hozni a 2. levelpar utan mert egyszeruen elzarodott. Toppoltam anno es mikor berohadt a ket cucsot klonoztam le. Kb 5-10 centisek voltak mikor a rendszerbe kerultek. 125w CFL alatt vegeltek. Idot nem mérek.....azt se tudom hol tartok a viragzassal. Szemre megyek;)
Amugy kb 4-5-6 hét a vége vagy ilyesmi. Ez valami furi fenó. Citrusos szaga van. Ilyen wappam meg nem volt
Jah igen. Mit fotozzak 200 képet 80x80ról? Nem tudod elkepzelni ugyanezt mindenhol?;)
 
Last edited:

jepjep

Member
Breaking news. Hermul a rohadék...ugy nez ki lesz egy pár magom a tyúkoknak.
A fajta hajlamos a hermulasra ami a 6. hét után max 4-5 magot eredményez. Így a 3. hétben megjelenő banánok elegge aggasztanak. Nah sebaj majd jo lesz a mag outban....a tyúkoknak:):blowbubbles:
Mi az istenert tolod ezt,ha hermul? Megis megeri?
 

Medicropper117

Active member
Nem hermul. Eddig.
De szerintem azert hermul mert valami nem tetszik neki. Eddig ugy nez ki rajottem. Majd kiderül. Ha az amire gondolok, az valszeg mindennek odabaszott volna amugyis. Föleg ebben a rendszerben
Kerdesedre a valasz, az elozo hermult. Produkalt (szerencsere) 3 eletkepes es 5 eletkeptelen magot de 80x80-on leadott 400 felett 400w alatt. Ha azt is beleszamolom h szukos napokon igencsak rámentem még amikor a talpán állt. A száraz csak 390 volt:p
Tovabba van meg vagy 20 gramm trimm egy dobozban. Ugyanennyi trimmbol meg 15 zöldből (a nagyon herma viragok) lett kb 5-7 gramm olajam.
Van annyira bőtermő h megérje, akarkinek adtam belole szerette. Mit akarsz még egy fajtától?:)
 

GK_420

Active member
Hát jepjep én szívtam abból a plantból is tényleg bitang lett. ;) Kör közben beszéltem rá a nagyobb lámpára aztán mégis g/w lett hermán. Nekem is simán megéri bevállalni a fajtát hát kit érdekel pár mag? Nagyobb rendszernél oké tényleg gáz de ilyen kis kertben ez simán kontrollálható probléma. ;) Szóval ne wappából legyen 10k tő egy csarnokban mert az tuti szopó. :laughing:
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top