What's new

Main Lining Blueberry, MK - Ultra, Kosher Kush

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Nem lehet, hogy nalad azert nem esik szet, mert pumpa helyett levegozteto van? Amugy az is hasznalhato tapoldat taroloban nem? Az uledek valszeg a ca es foszfatok reakcioabol szarmazik, de hig oldatban elvileg nem kene h kicsapodjon.

Autopotba a potokban megvan az airstone helye legkozelebb hasznalni fogom :)
 

dev.

Well-known member
A tankban, vagy minden potban külön?

Edit.: Közben megtaláltam miről van szó, air dome néven. :)
 

Medicropper117

Active member
Dev: nálam pumpa forgatja. Nincs levegőztetés
Amugy hidrónál a közeg adja (kivéve dwc) az oxigénellátottságot. Ha ezt légpumpával kell támogatni akkor ott valami baj van.
(Tegnap írtam egy litániát erről de a szerver leszopatott. Most ennyire futotta:) )
 

dev.

Well-known member
Vmiért tök abban voltam, hogy dwc-t használsz, de ja, az nft-hez valóban nem kell, bár láttam már nft tankban is airstone-t. Remélem azért újra nekifutsz majd :)
 

Medicropper117

Active member
Csak azt várom h kazánt cseréljenek aztán durrantom is vissza a klónokat a helyükre. :laughing:
Nálam is volt porlasztó, kb annyit vettem észre h megemelte a folyadek hm-et vagy 2 fokkal 48 ora utan. Szimultánba ment klónról két növény. Egy deka hozambeli különbség nem volt.

Amugy a víz maximális oxigéntartalmát már azzal is el lehet érni ha megtöröd a vízfelszínt. Magyarul a pumpa kiviszi a tankból és úgy engeded vissza a csövön át (belecsurog). Ennél többet nem tudsz elérni. Ugye DWC-ben azért kell mert a növény non-stop veszi ki a vízbű a zoxigént és kell az utánpótlás.
Aki ezt tudta hagyja figyelmen kívül nem kioktatás volt;)
(Okoskodás:laughing::tiphat:)
 

iwantmorebuds

Active member
Blueberry
picture.php
picture.php
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
MK- Ultra
35. Nap a kapcsolastol
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

Radikalisan csokkentettem a tapmennyiseget hisz az eges lathatoan nem mult el,
inkabb a blueberryre igaz ez ugyhogy ujratoltottem a tankot egy feles adaggal​
 

iwantmorebuds

Active member
Nos a feny novekedessel a folyadekfelvetel is rohamosan novekedett. Persze ez varhato volt.
Eddig releg volt kb otnaponta feltoltenem a tankot 15 literrel.
Most ket napja tettem meg ezt a lampa cserekor egybekotve es ma reggelre mar arra keltem h falsot nyom a szivattyu :D
 

jepjep

Member
Inkabb dugjal egyenlöre mast az orrodba(virsi,krumplisalata,babszemek,stb.) Ezt meg hagyd fenn. :)
Mekkora az aktualis vilagitas?
 

iwantmorebuds

Active member
A blueberry eleg ehesnek tunik. Viszont igy a 6. hetre fordulva mar tulsagosan nem akarom az egekbe emelni az adagot.
Mg hiany mindegyik novenyre jellemzo volt illetve bb elkezdett ca hianyt is mutogatni egy szo mint szaz nott az etvagy :)
EBbe mondjuk semmi meglepo sincs csak gondoltam leirom :D
 

iwantmorebuds

Active member
Az illatrol még nem is irtam.
A main lineolt mk-nak jellegzetes fenyo illata van, nagyon elenk.
A masik mk inkabb foldre hajazo szaggal rendelkezik mig a blueberry a frissen sult afonyas muffin, imadom :D
Elsore azt mondtam volna a bb lesz a legpotensebb de mara mar eleg meggyozoen a main lineolt mk vezet ilyen teren, magasan a legtobb virag van rajt
 

Medicropper117

Active member
A potenciált nem a növekedésből mondod meg te gyerek:laughing:
Vagy növekedési potenciára gondoltál?:)
Edit: H nehogy azt hidd nem tetszik, amugy szépek:tiphat:
Főleg az MK az elozo hsz-ben. Kell azt majd még karózni/kötözni is
 
Status
Not open for further replies.
Top