What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Main Lining Blueberry, MK - Ultra, Kosher Kush

Status
Not open for further replies.

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
többit már becsomagolta nekem, elég lesz az gubinak :D
na de most hogy vége,hozta a papírformát amit akartál ?
 

iwantmorebuds

Active member
Nos magaban a strainben nem csalodtam, a fu kiralysag. A main lineban igen, de azert kinnt kiprobalom gerillaba jobb lesz hisz ott van ido a vegre rendesen es kontrollalhatobb a noveny is.
Benntre nem ajanlom... DD hozta ennek a masfelszereset auto letere siman kotozgetve.
Igazabol a celom az volt h 250g szaraz fole kerekedjek ez talan meg lesz.
Egyebkent a meg bennt levo mk fog hozni a legtobbet es egyszer toppoltam, majd egy honappal kevesebbet vegelt :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem azé'... mi az hogy nem vesztettél.. végülis nem te vesztettél.. hanem szerencsétlen kóserqss.. elvesztette a talajt a lába alatt, vagy felett, hogy is volt :D
még jó, hogy a napló címében is ott van különben elfelejtettem volna :DD
 

iwantmorebuds

Active member
Jah tenyleg :laughing: en ma elfelejtettem :D :D :D
Edit egyebkent a még meglovo mkt is kettetortem de az vegigmegy szerencsere, majd megmutatom, cipofuzovel kottottem ossze a foszarat mert kettenyilt meg veg kozben mikor szetteritettem volna :D
 

what_can_there

Well-known member
Mit basztatjatok mar azzal a nyomoronc koserkussal? Masba nem birtok belekotni, folyton ez a tema... :biggrin:

Engem az erdekelne Gubi, hogy milyen kulonbsegeket talaltal auto/foto kozott. Jobbak-e a fotosok tapasztalataid szerint es ha igen, mennyivel?
 

iwantmorebuds

Active member
Az őszinte véleményem az hogy az autok ahogy eddig is mondtam nagyon levannak huzva.
Nyilvan rengeteg elonye van a fotos genetikaknak, azok szamara akik nem magrol baxakodnak.
A bennt maradt mk mar a 11. Hete lett atkapcsolva viragzasba. Ennyi ido alatt egy auto kor lemegy.
Legalabb is amik nekem voltak autok, a moby dicken kivul mind 80napon belul lejott. Es igazabol szinte mind hozta ugyanezt a mennyiseget. Talan annyi h a bugak szekezete tomorebb de ez meg sztem csak a fenynek koszonheto. :)
Minosegben sem maradnak alul fotos tarsaiktol,ez az en velemenyem aztan lehet megint hurrogni :)
 

GK_420

Active member
Ezért is nem szokás magról nevelgetni aztán leszedni a leveleit meg szanaszét darabolni...azt hiszem. :D
 

iwantmorebuds

Active member
Jobb ha ezt a naplot ezen a ponton le is zarom ;)
Keptelen vagyok ugy fogalmazni h az mindenkinek vilagos legyen :D
Kossz a figyelmet
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top