What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Main Lining Blueberry, MK - Ultra, Kosher Kush

Status
Not open for further replies.

Medicropper117

Active member
Mi lenne ha regisztrálnál valami normális névvel Króm és ugyanebben a stílusban járulnál hozzá a fórumhoz mostmár mindig. Még bírnánk is hogy itt vagy;)
Bocs az offért
 
jól van, megbeszéltük. főleg mivel Gypsy Nirvana felvilágosított, hogy a jelenlegi szoftverrel nem lehetséges a név megváltoztatása.
 

iwantmorebuds

Active member
Ja krom, regelj ujra meg csak 60hszt meg par pontot buksz de igy allandoan azthiszem h vad szol hozza :D
Azert kivancsi leszek az mkultrakra is foleg a main lineoltra
 

iwantmorebuds

Active member
MK - ultra
Itt már volt egy kis havazas tegnap elott ;)
:biggrin:
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Sztem hpsnel is latszik
Nekem nem tunik veszesnek. Emeltem egy minimalt kb 4-5napja az alaptapon, kovetkezo mixnel visszabb huzom az elozore

Edit:
Egyebkent ha vkit erdekel a tank osszetevoje:
1ml - Ca
1ml - Mg fitohorm mind2
1ml - AN carboload
1.2 ml - AN Sensi coco bloom A+B
0.1ml - Potsil
1l ioncserelt vizhez
Es ezt mar az mk picit sokallja :) nem tul ehesek :) pedig ezt inkabb a bb-rol olvastam :)
 
Last edited:

dev.

Well-known member
Mivel? Ha szabad érdeklődni. Én is tervezek a jövőben valami automata öntözést, de még nem igazán körvonalazódott hogy mi is lenne az. Mennyire vagy megelégedve az autopotokkal? Nem tartod hártánynak, hogy nincs átmosva minden öntözésnél a közeg, így esetleg felhalmozódhatnak a tápsók?
 

iwantmorebuds

Active member
Mivel? Ha szabad érdeklődni. Én is tervezek a jövőben valami automata öntözést, de még nem igazán körvonalazódott hogy mi is lenne az. Mennyire vagy megelégedve az autopotokkal? Nem tartod hártánynak, hogy nincs átmosva minden öntözésnél a közeg, így esetleg felhalmozódhatnak a tápsók?

Persze hogy szabad azert van a naplo itt :D
Ugye az autopotokhoz 45l-es tankot adnak en ezt altalaban 15l-el toltogetek es minden masodik alkalommal ki is mosom, semeddig se tart meg hat hiaba kevered azert egy ido utan van szaga illetve igyis leul de ez egx ket het utan jelentkezik
Egy sima akvariumba valo vizpumpa/szivattyu eleg. 400l/h
So felhalmozodas hatranyaival meg meg nem talalkoztam. A novenyek imadjak ezt a rendszert.
 

Medicropper117

Active member
Sztem az autopot lenyege h a kapillaris hatás folyamatosan nedvesen tartja a közeget. Ugy elég nehéz volna sófelhalmozódást tapasztalni.
Ha mindenhol azonos sűrűségű a közeg autopotban nem hiszem h kialakul
 

Medicropper117

Active member
Persze hogy szabad azert van a naplo itt :D
Ugye az autopotokhoz 45l-es tankot adnak en ezt altalaban 15l-el toltogetek es minden masodik alkalommal ki is mosom, semeddig se tart meg hat hiaba kevered azert egy ido utan van szaga illetve igyis leul de ez egx ket het utan jelentkezik
Egy sima akvariumba valo vizpumpa/szivattyu eleg. 400l/h
So felhalmozodas hatranyaival meg meg nem talalkoztam. A novenyek imadjak ezt a rendszert.

Nem nagyon értem h miért kellene szétesnie az oldatnak ha forgatva van. Pont azert forgatsz h ne legyen az.
Én inkább az összetevők hosszú idejű eggyüttes jelenlétére gyanakodnék mint a forgatás rossz hatékonyságára.
Persze tudom h nem volt kérdés de gondoltam megemlítem, hátha hasznos.
Nálam elmegy hetekig csak utánpótlással anélkül h trutyi alakulna ki.
Ez azóta van így h normalisan keverem az A-t meg B-t. Azelott beleqrtam egymas utan a megfelelo sorrendben a vízbe. Most a B-ből torzsoldatot keverek es ugy adom ahoz amiben az A már benne
 

iwantmorebuds

Active member
Hat tuti hogy nem az utolso tapoldattol egtek meg mert most vettem eszre hogy beleengedtem a sator aljaba :laughing:
Azt nemtudom hogyan a hibat majd megkeresem ha ujratoltom de eleg hideg a viz ugyhogy varnom kell meg kicsir felmelegszik.
Isten aldja ezeket a vizallo also talcakat a gyari boxok aljaba. Es ezert is nem teszunk elektronikat a foldre. :thank you:
Na meg igy lehet solerakodas mert konkretan az tunt fel h porzik a kozeg teteje mert ennek kb mar harom napja.

Azert hoztam par kepet az mk - ultráról
Ez a egyedik het kezdete a kapcsolastol szamitva.
picture.php
picture.php
picture.php



Nem nagyon értem h miért kellene szétesnie az oldatnak ha forgatva van. Pont azert forgatsz h ne legyen az.
Én inkább az összetevők hosszú idejű eggyüttes jelenlétére gyanakodnék mint a forgatás rossz hatékonyságára.
Persze tudom h nem volt kérdés de gondoltam megemlítem, hátha hasznos.
Nálam elmegy hetekig csak utánpótlással anélkül h trutyi alakulna ki.
Ez azóta van így h normalisan keverem az A-t meg B-t. Azelott beleqrtam egymas utan a megfelelo sorrendben a vízbe. Most a B-ből torzsoldatot keverek es ugy adom ahoz amiben az A már benne

en is azt mondtam h nagyjabol ket het utan venni eszre az aljan egy minimalis lerakodast, nem veszes, az hogy mitol van bizonyara neked van igazad en ezt nem tudnam megindokolni.
 

dev.

Well-known member
Nem nagyon értem h miért kellene szétesnie az oldatnak ha forgatva van. Pont azert forgatsz h ne legyen az.
Én inkább az összetevők hosszú idejű eggyüttes jelenlétére gyanakodnék mint a forgatás rossz hatékonyságára.
Persze tudom h nem volt kérdés de gondoltam megemlítem, hátha hasznos.
Nálam elmegy hetekig csak utánpótlással anélkül h trutyi alakulna ki.
Ez azóta van így h normalisan keverem az A-t meg B-t. Azelott beleqrtam egymas utan a megfelelo sorrendben a vízbe. Most a B-ből torzsoldatot keverek es ugy adom ahoz amiben az A már benne

Nem lehet, hogy nalad azert nem esik szet, mert pumpa helyett levegozteto van? Amugy az is hasznalhato tapoldat taroloban nem? Az uledek valszeg a ca es foszfatok reakcioabol szarmazik, de hig oldatban elvileg nem kene h kicsapodjon.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top