What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Main Lining Blueberry, MK - Ultra, Kosher Kush

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Hoztam egy kepet a fiatalbbik mk-rol mig epp egyedul volt a boxban :) kihasznaltam h meg kitudom oket szedni egy boxtakaritas erejeig bar a kepen is latszik h annyira nm volt veszes a helyzet :)
Szepen nődögél, ugy erzem elsore sikerult teljesen optimalisan atkapcsolnom legalabb is a helykihasznaltsagot illetoen.
Neki majd még kell egy kis kotozes hogy egymagasam tudjam a topokat, illetve kicsit le is levelezem fokent alul.
Most mar csak a pistilekre varunk vegre :D
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
mk - ultra
Nagyon boszme egy genetika :) ez nagyon csoda lenne scrogba is a fiatalabb tesot meg is tordeltem kicsit mert nagyon elmentek a bb-tol, az elobb at allt.
picture.php
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Nah egész pofásak lettek. :)

Alakul, ha meg egy hetet huzom sztem nem fernek el. :D Mostmar kicsit tobb energiaba kerul a toppok igazgatasa is, mert bb elegge lelassult mig a ket mk ennek nem mutatja jelet :D
Ugyhogy ideje egy kis supercroppingnak
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Blueberry
Ő a legszebb :)
picture.php

Ez a kor a bakik kore lesz :D mivel alig ferek el a „kisebbik„ mk-t valahogy kenytelen vagyok a maradek helyre zsufolni igy probaltam hosszaba teriteni, sikerult is az elso topnal az y szarat hosszaba hasitani :D pont lattam ezt valahol valakinel es direkt fegyeltem erre... Na mindegy, neki tulelte.​
 

iwantmorebuds

Active member
MK-Ultra #1 /main line/
picture.php
picture.php
picture.php

Kicsit elvesztettem a kontrollt a nyulas vegere a topok folott, mostmar igy marad :) Lathatjatok hogy van hol felvenni az anyagot ;)
 

iwantmorebuds

Active member
MK-Ultra #2
picture.php
picture.php

Szép kis bokorrá nőtte ki magát, kénytelen voltam par mellekagtol megszabadulni, illetve szepen megtisztitotta, a szoknya alatti reszt :p
Kicsit nagyobb hangsulyt fektetek arra hogy tobb legmozgast kapjon hisz egy ket ag eleg gyengecske egyelore.

Blueberry /main line/
picture.php
picture.php
picture.php
 

Dapk

Active member
Veteran
MK-ból OG testalkatút fogtál ki -ha virágja is og akkor sokat nem fog teremni, de az nagyon patent lesz -g13 feno jobban terem, jobb is a testalkata...
BB az meg tud teremni rendesen, de az látszik is már most...
 

iwantmorebuds

Active member
MK-ból OG testalkatút fogtál ki -ha virágja is og akkor sokat nem fog teremni, de az nagyon patent lesz -g13 feno jobban terem, jobb is a testalkata...
BB az meg tud teremni rendesen, de az látszik is már most...

Koszi az infot :)

Egy kerdesem lenne azokhoz akik ismerik a fajtakat leginkabb. Mit gondoltok mennyivel lennek hatekonyabb 400as szettel? Nyilvan tobb lesz nem is ez a kerdes :D ugyertem h aranyosan tarthato a hozamnovekedes a wattnovekedessel igy h csak most tennem be?
 

Medicropper117

Active member
Akármikor érdemes. Akar az utolso 2-3 hétben is!
Ugyanazt az eredmenyt nem fogja produkalni. A hozam az elvesztegetett idovel aranyosan csokken de a 400as lentebbre lejut és nagyobbak lesznek a viragok mindenütt
Amugy a g/w így sincs kizárva...ha makod van a fenokkal meg sikerulhet is de mindenkepp megéri sztem
 

Dapk

Active member
Veteran
Medi elmondta amit mondanék, még annyit, hogy több lumen, több gyanta, tömörebb virág!!
Jó cumód lesz az biztos; a dp bb-re nagyon kíváncsi vagyok mit mutat -én most a blueberry hasplant-et nevelgetem bodhi-tól.
 

Dapk

Active member
Veteran
Neked volt dp-s bb-d testvírem! Meséljén mán, milyen volt a leányzó fekvése?
 

iwantmorebuds

Active member
Koszi tekercs!
Há more tisztaba voltam vele h tobb nap tobb virag a kerdes a befektetett energia es a hozamnovekedes is aranyos e :D de akkor koszonom a segitseget jovoheten 400al folytatjuk
Dapk whip strain ajanlataibol valasztottam, magceg/fajta elvileg mind kellett h legyen neki :Da ket main lineolt noveny egyelore fej fej fellett halad a masik mk kicit levan maradva
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mit kéne mezséni? pont olyan amilyet gubacs keresett :D ha nem ilyet akart vóna nem ezeket mondom
na de hogy választ is kapjá', jó vót
 

Dapk

Active member
Veteran
Whipnek tuti volt dp bb-je -nem is egy pakk :D - csak csírázás után már nem láttam mi lett belőlük, volt neki lilán kezdő magonckája is tán még olyat is mondtál hogy egyik másik nyűgös volt. Nagyon kíváncsi vagyok mit fog mutatni!
 
blueberry magról dobálja a gyengén növő kis korcsokat a sokszoros beltenyészet miatt, de ugyanúgy szép életerős példányokat is. Original Flo-nál is voltak amik lilák a kezdetektől, főleg a száruk és a levél erezet a fonákon. egyébként ahány növény, annyi feno.
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top