What's new

Main Lining Blueberry, MK - Ultra, Kosher Kush

Status
Not open for further replies.

iwantmorebuds

Active member
Jo gondoltam h rossz szot hasznalok, de erted nem? :D mikor leirtam santitott visszaolvasva de gondoltam a potencial szo igy is alkalmazhato. Hozamra ertettem a potencialt aztan ha elszivtam visszaterunk ra meginn :D
 

iwantmorebuds

Active member
Random MK a 6. Hét vége fele
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Szepek bar naponta nem ertem minek upolni.. xDD

Kossz a BBrol ket hete nem volt kep, sztem nincs azzal semmi gond ha eletben van tartva a naplo egyebkent minden kep kozott minimum ot nap van kiveve ez az mk most csak negy
Edit: bocs datum szerint az is ot. Kotekedni jottel fel shiva? Mert azer tok kar volt :D
 

Son of Soil

Member
Kossz a BBrol ket hete nem volt kep, sztem nincs azzal semmi gond ha eletben van tartva a naplo egyebkent minden kep kozott minimum ot nap van kiveve ez az mk most csak negy
Edit: bocs datum szerint az is ot. Kotekedni jottel fel shiva? Mert azer tok kar volt :D

Szedjed már összefelé magadat!!! Jogos a kritika, há shiva naplója az etalon, tessék utána csinálni. Mind a két naplója szépen összeszedett, pontos, precíz munka, ezek után itt jogosan kritizál, fogadd meg szépen a tanácsát. Ne rakj több képet, mint havi-kéthavi 1-2 darab, rohaszd szépen le a kertet majd zárás nélkül hazudj valamit. :D
 

iwantmorebuds

Active member
Szedjed már összefelé magadat!!! Jogos a kritika, há shiva naplója az etalon, tessék utána csinálni. Mind a két naplója szépen összeszedett, pontos, precíz munka, ezek után itt jogosan kritizál, fogadd meg szépen a tanácsát. Ne rakj több képet, mint havi-kéthavi 1-2 darab, rohaszd szépen le a kertet majd zárás nélkül hazudj valamit. :D
:laughing: :laughing: :laughing:
 

iwantmorebuds

Active member
Ha? Most ezt mé? Majd lesz kep csak nem mertem kepet felrakni hatha shiva lebasz, pedig a masik mk-t vegkor lattatok utoljara :( :D
 

Son of Soil

Member
Szerintem is rakd ki éjszakára a kapu közelébe, ja és küld már át a címedet is pm-ben. Kösz. :D

P.S.: Nyomhatnál egy összképet a sátorrol.
 

iwantmorebuds

Active member
Szerintem is rakd ki éjszakára a kapu közelébe, ja és küld már át a címedet is pm-ben. Kösz. :D

P.S.: Nyomhatnál egy összképet a sátorrol.

Bocs de nem fert bele egybe a kepbe kozel volt. SJ dr90
Ui.: bocs Soil ezt nem hagyhattam ki :laughing: holnap teszek fel.
attachment.php


Azért csak nem néztem be, erre a nyúlánkra mondtam én hogy az og feno :)
Én mar akkor is gondoltam h errol beszelsz az akkor leirtakrol. Remelem a vegere jobbak lesznek ezek a viragok mert jelenleg annyira nem jon be ez a pheno :D
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top