What's new

testgrow: modrá opice

F

Fluffy Clouds

Engehaze jsou teď čerstvé.. Engehaze se bude víc vytahovat, jako diesel minimálně.. očekávej velké palice :biggrin: blue monkey bude poloviční... a zaštípni ji,,, blue monkey co jsem pěstoval z klonu dává opravdu unikátní kouř... :smoker:

good luck :clover:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Engehaze jsou teď čerstvé.. Engehaze se bude víc vytahovat, jako diesel minimálně.. očekávej velké palice :biggrin: blue monkey bude poloviční... a zaštípni ji,,, blue monkey co jsem pěstoval z klonu dává opravdu unikátní kouř... :smoker:

good luck :clover:

heheee právě kůli tomu jsem chtěl tu Blue Monkey, mám rád když je kouř unikátní. Díky za informace, budou se hodit časem. Počítam tak približne 2 měsíce než se dostanou na květ, možná i více. EngeHaze už jen podle názvu bude dobrý jazdec na růstu, ale i po přepnutí. Bude zábava zas, když půjde na květ.

Během týdne hodím info jak je to z počtem a hodím i nějaký ten záběr na mimina.

díky a dobrý kouř teda přeji :joint:
 
F

Fluffy Clouds

dík a těším se na foto radva..

tady je blue monkey, řezanec phena A myslím.. venku, pořád ještě neseknutá..

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
taky ji mam takovou FLuffy , jeste mam venku par haluzek co me nepolamal vetr je to uplne cerne a voni to jak cert¨, nastesti jsem to zarizl , takze to muzu este otocit in :) moc se tesim .. je to silne a chutne (na to ze jsem to musel seknout o 3 tydny driv :( )
 
F

Fluffy Clouds

já taky se těším až to pořádně vypěstuješ a taky vyblejskneš hehe ZJP zdravím

jo rad2 moc pěkné bm kytízz... dávej fota i sem, ať se vlákno odvíjí... taky reskátor má bm ale ten moc fotek nepostuje... a taky miloxxx ale ten je má jenom v ledničce... a taky sensi23 se těším na to, co meister ukáže...
 

sensi23

Active member
Veteran
Nejdriv musim vyradit neco z matkarny neda se svitit ale stary dobry chemsour 7 musi z kola ven..misto nej prijde selekce 5 blue monekys ...nadherne cerne fazole mr fluffy uz se na ne tesim :respect:
 
F

Fluffy Clouds

ty fazole jenom čekají až puknou :biggrin:

hele té chemsourky je ale škoda.. ptze silnější jsem nekouřil.. fakt neeeee :biggrin: no nicméně účinek blue monkey je o dost komplexnější a klidnější, sametový... ale při větším množství může taky devastovat hehe což se tobě určitě povede :tiphat:
 

sensi23

Active member
Veteran
ty fazole jenom čekají až puknou :biggrin:

hele té chemsourky je ale škoda..
skoda ji je..nedelat samci kvety na konci kvetu nikdy bych ji nevyradil..ale proste blue monkey musi udelat neco misto a amnesia sssdh ani sour collision to nebudou
:biggrin:
 
F

Fluffy Clouds

tak já teda budu fakt muset zajet tam do toho německa až budeš mít amnesii zase ve sklenicích sensi, abych ochutnal co je na ní tak extrovního :D u mě vychází chemsour lépe než amnesia...

čau reskátore, já vím, že kytky ve vegetativní fázi nejsou tak zajímavé ale přesto bych rád viděl i nějaké fotky vegujícího kytizz, hlavně mě zajímá jestlis dostal nějaké rostliny s červenými znaky.. myslim, žes psal že jo ale teď si to nepamatuju :D hodně štěstí s modrou opi..
 
ahoj , mam 4 rezy opice na schnuti a az to doschne postnu obrazky , jsou si hodne podobne, vzurstema typek kvetu , barvou se lisi od neonove zelene az po cernou :p
vune silena , sisky tak velke ze neudrzi svoji vahu ! vrcni knedle jako predlokti ..
pocitam po novem roce by to mohlo byt suche , mam doma cca 8 rezanu (2 od kazdeho phena) co se chystaji jit na konkurz na matku , a musim rict ze jsem rad ze jsem ty opice jel , pac je to neco uplne jineho zase , kvet je sice delsi , cca 80 dni u me , ale muzu rict ze masakr :) jedna dela taky kvitka ale to jenom strasi , je impotentni :D
 
F

Fluffy Clouds

vune silena , sisky tak velke ze neudrzi svoji vahu ! vrchni knedle jako predlokti ..
:D

jj souhlasím, mají váhu... těch 80 dní se mně ale nezdá... možná máš nějaké ne moc časté déle kvetoucí pheno... ale tipnu si, že to déle kvetoucí bude asi zhulovat nejléepe :blowbubbles:

jsem rád, že se ti líbí bm a že to nebyla ztráta času, se těším na fota :tiphat:
 
nedalo me to , pocital jsem to a propocital jsem se k 76 dnum .. takze tech skoro 80 dni to je .. ale mozna je to tim ze dostaly hooodne dusiku to mohlo kvet prodlouzit :)
kazdopadne je tam takova hashisova vune , das prda ,je tam ta chut , pak takova zemita chut prejde a pak takova cokolada jakoby a potom udelas mlask a jak rikam ja ,listi te uplne genialni modra chut :D
 

Kaya-man

Member
hodnotit délku květu genetiky podle venkovky je dost mimo... Každej rok jiný počasí, teplo, vlhko, umístění, klima, nadmořská výška, množství přímého světla, deště, sucha, typ půdy, hnojení,.........
 
Modra vopice :p

Modra vopice :p

ahoj ,tady nejake rozmazance :D
snad na tom neco pujde videt , jeden top me zahnil ,diky tomu ze me na nej kamos sah :D proste to podlabil a bylo

picture.php


picture.php


picture.php
 
Top