What's new

testgrow: modrá opice

F

Fluffy Clouds

já to jedu pro někoho kdo má svalové křeče.. a taky to neni jenom dekoračka, ale jsem to chutnal trochu a je to výborný salátek, podle mě je to základní zelenina v zahrádce :biggrin: deep chunk crossy dělat nebudu...

nakonec můžu zhodnotit testgrow, jakože se nepodařil, náchylné na plíseň, a chu´t nebyla to co jsem chtěl dosáhnout, byla málo temná... effect je dobrý, unikátní, euforický a introspektivní, šišky luxusní, barevné, obsah pryskyřice nasvědčuje tomu, že jde o hashplant, výnos ok.. ale v chuti dávám přednost samotné monkey hzae, nebo samotnému moonshinu.. pro mě se to málo vytahuje, moc indikózní.. a jak říkám chuť lehká, do monkey hzae, ale otm to zjemnil do lehkého parfému... prostě ten znak moonshinu, ta hashová zemitost, ten temný berry spodek se tam vůbec nepromítl, nebyl tam... a hlvaně mně vadí, že moonshine tam hodil takovu berry sladkost, kterou ten řezan ani sám nemá ale ta genetika to nese sebou asi.. a ta sladkost v kombinaci s pikatním sour monkey haze nejde dobře dohromady..
 
Last edited:
F

Fluffy Clouds

zhuluje to bluberytálně.. chuť je taková čoko.kávová borůvka-lehký parfém s tím typickým nakyslým kořeněným ocasem monkeyhaze.. po 6 měsíčním odležení se tam objevují taky určité lehké tabákové a dřevnaté tóny.. vím o jednom řezu otm, kterému se říká cedarberry.. tak asi otm vliv..

efekt je aktivní, hodně myšlenek, hodně mluvení, pocit "že jedeš" :biggrin: ale zároveň trippy, jak v měsíčním snu - moonshine a jak v oparu - haze :biggrin:

moje hodnocení vyzní špatně, ptze jsem haze fanatik a ani nlhaze, ssh, ani monke haze, ani amnesia nebo blue monkey nejsou pro mě tak dobré jako original haze a tak to porovnávám... preferuju haze nebo thaihaze před blue haze pouze z osobního pocitu:biggrin: tak to tak berte..

sensi23 :woohoo: teď jede BM, tak jsem moc zvědavý, co asi najde:dance013:
 
F

Fluffy Clouds

co sem chtel rict je ze doobie duck mi psal ze nakrizil racovu monkey haze f3 se samcem otm f3, mhz vypadala moc pekne stejne jako ty tvoje, tak su zvedav na vysledek

to je zajímavé, ptze já jsem si říkal, že by to bylo tak lepší udělat pro omezení variace.. zajímalo by mě jakou vybral monkey haze DD ptze Raco to valí do indika selekce, broad leaf monkey..

já bych vybral nějaký takovýto phenotyp:

https://www.icmag.com/ic/showpost.php?p=5644539&postcount=52

ostatně já jsem podobný phenotyp taky pěstil:

picture.php


je to 11-12 týdenní kytka na rozdíl od svých sester, které jsou 9-10 týdenní bych řekl.. sensi23 to popsal správně pár postů dozadu.. čus :tiphat:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
modrá nebo spíš fialová opice venku, v pohodě dozraje v čr i přes nepřízen počasí..

picture.php


picture.php


picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top