What's new

testgrow: modrá opice

F

Fluffy Clouds

hoj ZJP... moc pěkné, ale na prostřední fotce je vidět plíseň, to je jak ot ochmatal? :biggrin: hlavně to nehul...

šupni sem aj detailní fotky ale bez plísně jo? dík :thank you:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar všem :wave:
U me doma uz narezane prcky na test pohlavi u Blue Monkey i EngeHaze. Možná se podaří je hned dát na květ a udělat selekci. Mám také tušení, že se podaří najít nějaké klenoty..... :ying:

Fotky jsou trocha starsiho data.

EngeHaze
picture.php


BlueMonkey
picture.php


CaliChunk#2/NLA & CaliChunk#8/NLA
picture.php
 
jj plesniva sla hned ven :)
nafotim neco hnedka jak bdu met trosku casu :)
zitra nebo pozitrku to sem hodim :)
ja mam tak 40-50 semen opice este co jsem si sam pylil , a uz se tesim az to rozjedu :)
ty chute a vune s barvickama silenenyma co me cekaji , juhuuuuu :p
 
F

Fluffy Clouds

ja mam tak 40-50 semen opice este co jsem si sam pylil , a uz se tesim az to rozjedu :)
ty chute a vune s barvickama silenenyma co me cekaji , juhuuuuu :p

jj F2 budou ještě lepší na všeomožné i nemožné kombinace... ju hu húúúúú :woohoo:

pěkně radva.. ukázkové kytizz.. červené řapíky! klenoty budou :biggrin:
 
F

Fluffy Clouds

jen jsem chtěl dodat, že blue monkey má být pokom :ying:

old time moonshine

picture.php


picture.php


monkey haze

picture.php


picture.php


p.s. sensi23 hulil tady tu purple monkey haze, takže vám může podat zprávu, kdyby se mu chtělo...
 

sensi23

Active member
Veteran
purple monkey haze byla excelentni haze vynikajici chute a sileneho sativa stavu zacinajici horkem v hlave konce spalenymi zady :D
opravdu rodokmen ma blue monkey samou modrou krev :D
 
Ahoj , tak mam tady par fotecek , nejsou nic moc , ale slibuju ze jak dostanu pracky na poradny fotak a bude venku slunicko tak vam to blejsknu znova a poradne :p

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



povsimnete si prosim impotentniho bananku :p
to fialova opica je luxusni , ta zelena je proste super ale ta luxusni modra chut ji chybi no , silne jsou stejne , chut podobna hashplantova na zacatku a takova haze dochut co ti sedi v hube a ty porad delas mlaskmlaskmlask :D

za fotecky se omlouvam , lip to fakt neumim , a to jsem se s tim snad hodinu fotil :p

jeste bych rad dodal ze tohle opravdu uspokoji kazdeho , silne to je ze to skoli po prdu i me , listku je milion a jsou silene okupovane pryskyrickou , ktera jenom ceka na pretrepani ! proste ultimatni rostlina ! jo a jsou to dve phena , drsne jak si jsou podobne co ?
 
F

Fluffy Clouds

Ahoj , tak mam tady par fotecek , nejsou nic moc , ale slibuju ze jak dostanu pracky na poradny fotak a bude venku slunicko tak vam to blejsknu znova a poradne :p

View Image
View Image
View Image
View Image


povsimnete si prosim impotentniho bananku :p
to fialova opica je luxusni , ta zelena je proste super ale ta luxusni modra chut ji chybi no , silne jsou stejne , chut podobna hashplantova na zacatku a takova haze dochut co ti sedi v hube a ty porad delas mlaskmlaskmlask :D

za fotecky se omlouvam , lip to fakt neumim , a to jsem se s tim snad hodinu fotil :p

jeste bych rad dodal ze tohle opravdu uspokoji kazdeho , silne to je ze to skoli po prdu i me , listku je milion a jsou silene okupovane pryskyrickou , ktera jenom ceka na pretrepani ! proste ultimatni rostlina ! jo a jsou to dve phena , drsne jak si jsou podobne co ?


mňam :woohoo:

užívej ganja marijuana :rasta: tom hill a dj short prostě rulezz, je to nej materiál široko daleko.. řekl bych že otm dost zjemnila monkey haze... doufal jsem v drsnější a temnější chu´t ale je to hodně takové jemné prostě, sametové, jak šampáňo :biggrin:
 
kurna , kurim to furt :D
sensi mistka az na druhem miste :D ..
zatim to vypada ze mozna odjedu este jedno kolo :p hehe tak moc me to oslovilo ta opiiica :D
 
F

Fluffy Clouds

jasně :ying: čím víckrát to pojedeš a nic neposereš, tím víc to vychytáš a dostaneš lepší kouř.. blue monkey není tak lehká na vypěstování že? máš to dost listnaté to bude dusíkem.. bm nepotřebuje tolik hnojit...

:thank you: dík za fotky
 
preve ze jsem vubec nehnoji , pac hnojiva nebyla , jenom jsem presazoval a v kvetu trochu pkcka no :(
jinak vubec , taky se to podepsalo , listy upadly v pulce kvetu a tak proto hodne maly listku , ale neva bude hash :D
jinake malo hnojiva se podepsalo taky na malych a tenkych stonkach .. ktere neunesly vanu knedlicku
az tedka mam biobizz no .. tak snad priste to bude lepcejsi :p

jeste dodam ze pro zacatecnika teda opravdu ne , pac chce kotel starani se , vystrihavat , obrat lsity, kvalitni a pravidelne zalivani .. proste tezka je ale nam dlouholetym pestitelum to prijde jako mazleni se nez jako prace :D :p teda ja to tak mam :)
 
F

Fluffy Clouds

krásná double moon :blowbubbles:

jo ZJP, hlavně je potřeba vystříhat spodní šišule a taky listy no... aby se vytvořili pořádné salámy... to každý musí vidět, když se na to podívá :biggrin: co se týká vigorosity, tak moonshine je vitální ale monkey haze, co se týká kořenů,byla až brutálně agresivní hehe vypadá to, žes dostal nějaké sativní phena, ptze hashplant pheno co jsem měl, bylo v 55. dnu ready... ostatní tak 65 - 70...

:ying:
 
jj ja vystihal snad polovinu :D
ale jo mas recht je to nejake pmalejsi , ale das prda a vystrelite to do vesmiru chuti a a pri navratu na zem se ti tak zatoci siska , ze si musis sednout a z rakeplanu BlueMonkey vysednes az usnes :D
 
F

Fluffy Clouds

nemš zač reskátore, to bylo cílem, škoda, že to tak dopadlo.. snad příště..

jj bohempiane, a mají váhu, květy jsou husté a proto nejsou odolné proti plísni, ostatně jako všechny deep chunk crossy.

já měl taky nějaké problémy s plísní na podzim ve skleníku, zjp a reskátor taky, radvovi to sežrala plíseň kompletně :biggrin: takže náchylnost tam je, chce to pořešit growroom.. ale určitě je to odolnější než bubba třeba nebo samotný deep chunk, sweet tooth atd.. je ale zajímavé, že klon, co jsem pěstoval normálně venku,, neměl ani náznak :) vítr či správná ventilace je ta odpověď..

ad deep chunk, já si představuju, že v afghanistánu je velmi suchý vzduch a že tam dost foukááá, ptze když vidíš ty deep chunky, myslím ty, co vypadají jako 100% afghanicy.. tak když jsou tak ve 4. týdnu růstu, mají tak malé rozestupy mezi patrama, že se listy z jednotlivých pater překrývají, a když ten list odděláš, tak je tam nasrážená voda.. hrůza! ta rostlina přitahuje vlhkost :biggrin:

takže reskátore, jakmile pořešíš vlhkost máš napůl vyhráno, ale jen napůl, ptze jak odbře ví každý vinař, existuje padlí, které napadá listy za suchého a slunného počasí :biggrin: problém s padlím je že i když se viditelně odstraní, ořád zůstává v rostlině.. nejlepší je to splálit..
 

Latest posts

Latest posts

Top