What's new

Selekce big diesel a kushy haze

Mightyka

Active member
Veteran
Slepičí pařát je známka přehnojení N, propláchni to čistou vodou. Osobně se mi tohle povedlo jen jednou a výsledek byl takovej, že struktura palic byla o dost vzdušnější a kalichy takový divně roztahaný. Pokud se to stalo takhle rychle, tak s tim i co nejrychlejc skoncuj.
Btw. doufám, že to nejsou ty kytky, kde jsem ti radil at přidáš grow složku... :D
 

elanius

Well-known member
Veteran
Enzymy rozkladaju organicky material a robia ho pristupnejsi pre rastliny, ked mas vyvazeny substrat a pridas tam na zacatku kvetu enzymy tak je dost mozne, ze je to prave duvod proc vidis "Slepičí pařáty" (super slovo:D). V podstate ma Mightyka pravdu, priliz vela dostupnych zivin a djove rastliny su citlive na dusik. Ja by som ale urcite nepreplachoval ten substrat, pretoze z neho vyplavis vsetko a si uplne na zaciatku kvetu.
Radil by som davat im len cistu vodu, idealne RO alebo destilku a keby sa to zhorsilo (coz si nemyslim) tak potom uz jedine pruplach. Kazdopadne pokud to podchytis v zacatku tak to nebude mat na vysledne kvety priliz velky efekt.

OTMxGFBB vyzera podla mna normalne hehe, asi mam latku nastavenu hodne vysoko co sa mutaci tyka. Ale nic si z toho nerob, tyto deformacie na listoch su neskodne a dj ich tam nechal lebo vysledny produkt splnal pozadavky a z praxe mozem potvrdit ze najvic zdeformovane rastliny mali casto unikatnu vonu/chut/stav. Rozhodne to stoji za test ;)
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moc zajímavé ty crossy od elania, pokud dodá ck tu cocoa chut do gorily, bude to winner, sem zvědavý ale na stavbu květu.. čistá voda to jistí :D
 

Pemek

Active member
Mightyka, nene , to byly jiny rostliny. Tyhle maji taky supermix a grow slozku sem jeste nedaval.
Tyka se to jen phena 3 a jen vrchni palice , zbytek vypada dobre.
S rim.prehnojenim N mam uz taky zkusenost , vzdusny listnaty ,nesmyslny vaky a porad zelena jak brcal . Takze jsem hodne opatrnej s grow slozkou. Ja ted celkove moc nehnojim , prvni tyden od prepnuti jen voda , druhej dostaly 2ml bloom a pak zas vodu.
Proto me zarazilo to prehnojeni ale nevidim v tom katastrofu , dostaly jen vodu ,neco vyteklo a snad se to spravi.

Elanius, vodu dostaly, mam destovku takze cajk. Pheno 1 si pekne lebedi, pheno 3 ma jen ten vrch pokroucenej.
A prave ta otm mi ze zacatku prisla jako nejakej nedostatek, byla trosku svetlejsi ,okvetli listky celkove dokrouceny. Velky listy o tech ani nemluvim :D. Ale nejak sem to neresil ,napadlo me ze to bude mutace ,kamarad mi rikal ze podobne mu rostl ten grepfruit , vetve sem a tam , rostlo to vsude , vzhle ld hroznej ,ale vynos i chut dobra .
Uvidime co to udela.
Nejodolnejsi a nejmene narocny tam mam vsech 5 dieselu , lady berdy kush a gg4 x ck pheno 1 .
Maha kala, verim ze to budou moje cokoladovy opice . Kazdopadne winner bude urcenej az v druhym kole ,ted si vse zapisuju ,tak dalsi kolo by mohlo byt bez problemu. Celkem na ni sazim ,az teda na tu velikost , z 20cm za 3 tydny na rovnej metr a rekl bych ze jeste naroste.
Diky za zajem panove :)
 

Pemek

Active member
Tak dneska sem uz lip citil opici pheno 1 .
Je to takova sveti citronovo jehlicnata vune ,ale citim tam i lehkej podton neceho sladkyho , dost mozna to bude cokoladova opice .
Ale diesel je taky zajimavej , ted uz vic povedeny kolo.
Pheno 9 je zvlastne sladky ,s podtonem citronu a nafty. Pheno 3 podobne se silnejsi vuni nafty ,nebo spis smrad bych to nazval ,
Pheno 6 se ukaze az pozdeji, tak jako minule ma pomalej najezd.
Pheno 5 me mile prekvapilo, voni citron nafta ,zemina.
A pheno 7 ,to je hodne citron dominant s podtonama zeminy, trochu stipe do nosu.
Pheno 9 se nejvice vetvi a nejmin narusta.
Pheno 3 me hodne prekvapilo stavbou .
Dalsi up v pondeli. :)
 

Pemek

Active member
Gg4 x ck pheno 1 , docela se vzpamatovala z prehnojeni a vesele si jede dal.
picture.php


Tu je pheno 3 ,to uz je o dost horsi ,ale sleduju ze kvet zaseklej neni. Dostala pruplach , snad sem vyplachl trochu supermixu a ted ji necham poradne proschnout.
picture.php


A posledni je diesel pheno 5 ,divne smrdici asi po nafte, je to takova zatuchlina zvlastni ,ale minule se to zmenilo kolem 45 dne na neco vonavejsiho. Mozna neco z dieselu podrzim ,prece jen je to trochu jiny nez znam a navic sou nenarocny.
picture.php
 

Pemek

Active member
Otm x gfbb se z toho taky nakonec dostala , byla trochu chycena ,ale jeden pruplach 3 litrama vody ji vylecil. I kdyz vypada asi nejpodivneji ,tak ma nejlepsi nabeh na poradnou topovku.
picture.php


Ten supermix nebude zas tak spatnej asi ,ale jak psal elanius, bude lepsi nechat mix substratu chvili lezet nez ho pouziju.
Ted vsude kde sem ho pouzil uz od rustu ,mi kazda kytka jevi deficit Mg. Takze dostavaji postrik a do kazde zalivky canna mg.
Zatim se to lepsi . V tydnu valim do growshopu pro ingredience ,mixnu si substratek a necham lezet aspon mesic.

Edit. Krasa krasa , dneska mi to udelalo radost , opica pheno 1 i pheno 3 krasne nabyvaji ma objemu . Doufam ze budou mit dobrou strukturu , krasa krasa pheno 1 .
picture.php


Pheno 3 ,stale slepici parat, ale kvety tez krasne vali. Jinak vyska 110 cm. Ted zacne ta lepsi podivana na kvety konecne.
Vse se krasne rozjizdi ,nechci to zakriknout ,ale aspon pro me ,vyjma pehnojeni , zatim povedeny kolo. Jedno vim jiste ,minimalne lbk bude stat opet za to. :D

Mimochodem na supermixu roste i blueberry x critical mass a te to vubec nevadi, mela jen deficit magnesia ,ale dostava cannu mg ,priznaky ustupuji . Krasna stavba , nizkej kerik kolem 50cm. Uvidime co z nej vymackam. Je to pod led vero 3000k 90cri.
picture.php

Dezte mi palce at to uz dojedu bez vetsich problemu.
Diky vsem co sleduji a snazi se jakkoliv pomoct . Vazim si toho :)
 
Last edited:

Pemek

Active member
Ted sem si tak uvedomil ze sem v tom chaozu asi nikde nenapsal ze pulka LBK byla na supermixu s guanokalongem a druha na biobizz.
Nejak sem zapomel to zminit a dost lidem vcetne me chutna a voni vic ta s mixem .
Sice sem je nejak hnojil i bloomem ,pac sem sam zapomel ze maji mix , proto asi ta tmava zelena barva.
Ted ji jedu znovu a davam si pozor na N . Stavba zatim stejna , jen listy maji zdravejsi barvu :D .
Aspon me.to presvedcilo ze azachyel mluvil pravdu ze je to odolna rostlina.

A opica pheno 1 voni cim dal vic kakaove , rekl bych uz ted docela silne s podtonem asi citronu ,jestli je to teda mozny a citim co to co citim ?
Zatim sem se s takovou vuni nesetkal.
Otm jede silene , predpokladam velkou centralni palici.
F13 sou hoodne prepaleny N , to radej nebudu ani fotit. :D
Diesel na phenu 9 mi jedna vetev hazi nejakou nesmyslnou mutaci kde jevi nejaky deficity , i palicky sou zahnedly a listy krpaty, zbytek rostliny je v poradku.
Kushy haze pheno 7 krasnej kerik ,ale taky moc supermixu a to je recyklovany z minulyho kola, takze jejich davka 500ml na 10l je nesmyslna.
Kushy haze pheno 5 , asi sfv pheno , zacina chtit grow slozku , kerik jako blazen, palice trochu mensi nez u ostatnich.
Foto behem tydne.
 

Pemek

Active member
Celej, den 35
picture.php


Gg4 x ck 1
picture.php


Otm x gfbb , docela si sezrala supermix a zada si grow slozku , pomalu ale jiste se nafukuje, odhadovanou delku kvetu vubec netusim :D
picture.php


Nejvetsi smradoch je tam urcite diesel a to phena 3,5 a 9 . Ta 9 opet ze sladke prechazi na zatuchlinu tak jako minule . Pheno 6 je podobny ,ne tak silne pachnouci ,pheno 7 stale diesel citron .
Dostavaji ode me docela zabrat, velka vlhkost , start nebyl nejlepsi ,ale i tak sem spokojenej, kosu predbezne vidim do 5 tydnu cca . Podle potreb . At se dari :)
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mazec! a taky ta lbk... ta sušina je zaliskaná, commercial top!

otm x gfbb bude tak 60-70 dnů imo.
 

Pemek

Active member
Jojo, lady berry je silena vec .
To mi to krasne sedi, planuju od 60 do 70 dne sklizet vse.
Na lady berry se tesim jak bude vypadat pod hps, sice hodne narusti a vetvi se taky dobre bez zasahu, ale to vse leti nahoru, nikoliv do keriku. Na ten prostor co tam mam ,by se s prehledem veslo klidne prez 30 kusu.
Nejvic se ale tesim na gg4 x ck a otm.
Jeste se ke me dostali ty blueberry x critical mass (dutch passion x mr.nice) zatim vypada docela dobre. Pak mk ultra x chemD , larry og a posledni wifi.
Pokud wifi nebude smrdet do 60 dne jak udava mightyka ,tak je jasny ze sou to geny co drzi mrak.
Ve velkym finale bude hodne fotek buds :)
 

Pemek

Active member
Gg4 x ck pheno 3 , prevaha kakaove vune , bez znamek citrusu nebo neceho jinyho, prijemna vune.
picture.php

picture.php


Diesel pheno 6
picture.php


Jen mala zminka o blueberry x critical mass . Dneska se krasne rozvonela do boruvkovo lesniho ovoce v kombinaci s nejakym koreni. Podobny pepre , silna ovocno boruvkovo korenena vune a to jsem teprve ve 20 dnu.
Malej kerik, hodne se vetvici, malo narusta po prepnuti ,bez zastipu se vetsina vetvi vyrovnala do roviny s topovkou.
Udajne by to mel byt vynosnej model ,jsem hodne zvedavej na chut a vuni ve finale. Chyta odstiny fialove ,snad to bude boruvka :). Blueberry (dutch passion) x critical mass (mr. Nice)

picture.php
 

Pemek

Active member
Jedno pheno gg4 x ck ,ted nevim ktery, je blueberry dominant ve vuni , uzka stavba ,nevetvi se a voni jak boruvky ,nefotil sem.
U zbytku phenotypu se porad meni vune krome phena 3 ,to je kakao porad.
Pheno 1 ,vrchni palice voni po citrusu, spodni po kakau. Prijde mi ze ta kytka nevi co ukazat :D .
Zbytek je stavba bb. Bez rozvetveni ,pouze jedna vetev . Vune ,zatim nedokazu popsat.
 

Pemek

Active member
Otm x gfbb uz zacina trochu vonet po ovoci. Na ni jsem tez zvedav.
Edit, pro ty co sleduji , budu zkouset biocannu k tomu memu.mixu pudy , rozebiral sem to s jednim zahradnikem a podle nej je biocanna v kombinaci se silnym pudnim zakladem lepsi nez biobizz.
Ta biocanna ma podle lepsu pomer npk pro moje ucely a cca od 3 tydne to mam pouzivat 1ml/l bio flores jako tonikum pro kytku a pudu po celou fazy kvetu.
Neco to asi ma do sebe a prakticky mi staci jedna flaska hnojek.
Uvidime jak pochodim, na druhym svetle uz to zkousim a ocividne jim to nevadi a je to pro me snazsi nez biobizz. Mimochodem mi to prijde podobny jako plagron alga.
 
Last edited:

Pemek

Active member
Gg4 x ck 1
picture.php


Big diesel pheno 3 , nejlepsi pomer kvet list, asi nejvic pryskyrice a uzky ,dlouhy palice , velky kalichy. Necham se prekvapit ,zatim parada. Vune trochu min diesel nez ostatni ,ale jeste se podle.me.vytahne.
picture.php


Celek 43 den. Nic moc tam nejde videt, nestihl sem za tmy.
picture.php


Lady berry
picture.php
 
Top