What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Selekce big diesel a kushy haze

sensi23

Active member
Veteran
No , bb x cm trochu zaostava trichomy, ale uz se to docela lepsi. Nejvic trochomu ma urcite wifi a lady berry kush .
Ta wifi voni trochu jako parfem ,to jeni celkem mozny , chem d x mk ultra je myslim prace mightyky ,ale borec mi tvrdil ze je to jeho krizenec ,tak jako bb x cm.
Je to typer z G. A ten popis by asi i sedel zhruba. Hodne silnej zapach ,ale zatim prevahuje citrus ,nebo nejaky citrusovy plody.

Zkusim nejak lip vyfotit tu bb x cm , treba nakonec prekvapi ,ale voni honldne stiplave sladce.
Nevim jestli jsi jel blue chees ,ale je to hodne podobna vune ,ktom te zatuchlosti v pozadi.

Jinak diesel palice vypadaji za cerstva noc moc trichomu ,ale jak to seschne ,tak cumim jak puk :D . Pheno 5
View Image
no tak to cumim jak puk taky!Co vune jak to voni?trichomu tam teda je az necekane dost
 

Pemek

Active member
Cau ,cau brachu :). Na to prekvapeni jsem zvedavej, no celkove jsem na vse zvedavej , ted se tomu budu venovat na 110% .

Diesel voni pred ususenim hodne nafta ,silnej oder ,trochu citrus ,po ususeni je spis citrus ,v pozadi nafta ,stiplavy na pricichnuti ale ma to v pozadi nejakej sladkej nadech nejakych bonbonu.
Ted cekam az poschne diesel pheno 6 , to je nejvic diesel vune a nic jinyho zatim necitim. :D .
Ale ty tvoje rezy verim budou na jine urovni ;).
Pojedu navic nejaky crossy ecsd , na to sem zvedavej vic.

Edit , k tomu vyrazenymu phenu 9. Minule sem tam citil divnou pachut , jakoby ta kytka nevedela cim ma ve skutecnosti byt. A ted tam citim hodne chemickou chut , neco jako kdybych to snad pripalil kristalonem ci co . Nejde to popsat ,ale.je to hnusny . No trochu mi to mozna pripomina chut cestve plomby u zubare. Je to divny prirovnani ,ale je to tak :D . Kazdopadne uz je na hnoji ;)
 
Last edited:

Pemek

Active member
Vitam te :).
Mam tu nejakej up. Jde o 56 den . Opice phena 2,3,4,5 nejvic kakao je pheno 3 a posledni tyden nic moc nedela. Zbytek se porad michaji vune ze jsem z toho jelen.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Pemek

Active member
Dal tu mam chemD ,wifi a larryho . 40 den.
Trosku mi to nazloutlo ,pac sem vynechal zalivku a uz tak sem byl o den pozadu, tak proschly vic nez mely , ale za to muze hulvat maha kala a jeho diesel , byl sem rad ze sem se dostal vubec celej domu :D .
Larry z tech vsech voni asi nejmin. Nejvic voni wifi ,ale chemD zacina mit zvlastni citronovou vuni ,ktera prevahuje a tak trochu smrdi jak ecsd.
Ale na wifi to silou vune nema.



picture.php

picture.php

picture.php
 

Pemek

Active member
Jinak nejvonavejsi ,nemyslim intenzitou ,ale jen to co mi voni tam je hodne jemna kakao vune gg4 x ck phena 3.
Hash boruvka klasika lady berry .
Hodne sladce stiplavy aroma blueberry x critical mass.
A jedno z nejsmradlavejsich ale to ze fest je tam diesel pheno 6. Citim tam hodne diesel jako v ecsd od maha kaly , ale bohuzel memto neposle do jinyho vesmiru , je o poznani slabsi a nenechava tu sour chut na jazyku.
Diesel phena 5 a 7 sou spis do citrusu , ale zas delaji lepsi palice a sou mirne nasladly.
Kazdopadne je budu kosit az v 70dnu , uvidim co se bude dit tento tyden ,mozna nejakej pujde driv.
Diky vsem co sledujete :) .
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moc pjekné ty gg4xck. nebud z toho jelen, stejně se to rozhodne po usušení a ted si jen užij ty vůně. vzhled sem už komentoval, ale kakao vůně zní dobře, snad se to přeloží do sušiny.
 

Pemek

Active member
Ja cekam ze gg4 x ck jeste prekvapi jak do vune ,tak do velikosti kvetu , i kdyz byly docela zasekly na tom supermixu ,tak sleduju ze se na posledni chvili snazi vse dohnat.
Jeste tady mam celek 56 den .
picture.php


Old time moonshine x grepfruit blueberry .
Dela docela velkou totalne prorostlou topovku ,vynos bude urcite dobrej ,ale ta vune zaostava , neumim to popsat ale prijde mi to nejaky trpky , skoda ze mam jen jednu rostlinu.
picture.php


A jeste diesel krovi :D
picture.php


O vikendu jde pod kudlu pheno 9. Zloutne jak blazen a uz nejak nic nedela.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Čus,
od koho je ta Wifi, Larry a ChemD? Zrovna ChemD jsem tu sháněl na jaře jak šílenej a myslel jsem, že už ho nikdo nedrží. Larry i Wifi je nejspíš moje selekce, tak by mě to jen zajmalo. Divný teda je, že Wifi voní, co jsem ji jel naposledy, tak začala až tak okolo 50. dne.
 

Pemek

Active member
Zdar, je to od zoo68 od typka z groweru. Bral sem od nej bb x cm, wifi, larry og a chemD x mk ultra.
Tvrdil ze bb x cm je jeho krizenec , wifi a larry jeho selekce a chemD x mk ultra tusim od tebe seeds a selekce taky zoo68, poprve psal ze je to cizi prace a jeho selekce a pak mi tvrdil ze je vse jeho prace i s krizenim.
Kdyby neco , mam zamatkovany chemD x mk ultra , larry og, bb x cm , gg4 x ck ,lady berry kush a zbytek to co ma sensi.
Ale az to vse odjedu ,tak se bude redukovat .
 

Pemek

Active member
Cau. V pohode, google mi to prelozi :D .
Mam se skvele , kytky rostou , i kdyz zalivani rucne je celkem drina ,ale bavi me to .
Diky , sem rad ze se libi.
 

Pemek

Active member
Me hlavne tesi ze je to moje prvni fialovo ruzovy pheno :D
Tu je jeste celek. Neco je zlutejsi vic nez bych chtel ,ale pristi tyden konci ,tak uz je necham.
picture.php
 

Pemek

Active member
Cus ve spolek.
Vcera sem stahnul gg4 x ck vsechny phena. Otm x gfbb , diesela pheno 6 a jedu lady berry , zbytek zustava do 70dne.
Posledni tyden opice uz nic nedelaly ,jen phena 4 a 5 trochu nabobtnaly. Tak sem se rozhodl to seknout.
 

Pemek

Active member
Jelikoz je to tady samej ropak ,tak vam nahodim foto boruvky x critical.
I kdyz obycejna, ale hezka , ci aspon me se libi :D
picture.php


picture.php
 

Pemek

Active member
Opet prichazim s foteckama, dneska tu mam larry og 49den .
picture.php


Chemd x mk ultra , vune prechazi do citronu celkem hodne ,ale porad je v pozadi ten zapach jak z jipky :D .
picture.php


Wifi , tez se vune trochu zmenila , jde citit po zemitosti trochu ,ale jinak hodne podobny jak chemd , dokonce mi prijde vic doktorska vune nez chemD x mk.
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ten MK-Ultra kros vypadá dost povedeně :). To je asi poprvé co vidim, že ho někdo jede, semen jsem rozdal habaděj.
Jo a jen tak pro uplnost je to MK-Ultra x ChemD ibl. ChemD ibl je stejnej samec co jsme použil i pro kros s Purpureou Ticinensis. Sranda je, že člověk co ti to prodal a vydává to za svůj kříženec ani neví co byla samice a co samec :D.
 

Latest posts

Latest posts

Top