What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Selekce big diesel a kushy haze

Pemek

Active member
Zdar ve spolek, mam mensi up, 3 rychlejsi phena sou na vode, dnes by to mel byt 48den i s tim zasekem na zacatku,ale vypadaj ze chteji max 2tydny , zen zbytek je jeste chumac pestiku a bude to asi na dyl. Stve me ten pruser na zacatku ,byly zasekly tak tyden a nevim jak to pocitat, proto co se tyce doby kvetu ,tak presnejsi uz bude dalsi kolo cely znova, ta chyba ze startu se nejspis podepsala i na stavbe palic , ale vuni to ma uzasnou.


picture.php


picture.php
 

Pemek

Active member
A jeste celek, kushy haze leva, big diesel prava.
KH vidim jeste tak na 4 tydny .
BD by snad mohl byt za 2 az 3 tydny .
Ted budu snizovat davky a v puli pristiho dydne by uz dostavaly jen vodu, uvidim co to udela do konce tydne , ale rekl bych se ze mi to prodlouzi .
picture.php
 

Pemek

Active member
Zdravim jeste jednou ve spolek, mam jeste technickou , ma mit lady berry kush tmavy listy ? Foto je neldy z 19 dne kvetu , ted jsem 25 den a prijdou mi hodne tmavsi nez jsem zvyklej. Vse probiha bez problemu ,jen se nezavazne informuju abych popripade mohl neco zmenit, diky za rady.
picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
Zdravim jeste jednou ve spolek, mam jeste technickou , ma mit lady berry kush tmavy listy ? Foto je neldy z 19 dne kvetu , ted jsem 25 den a prijdou mi hodne tmavsi nez jsem zvyklej. Vse probiha bez problemu ,jen se nezavazne informuju abych popripade mohl neco zmenit, diky za rady.
View Image
vzhledem k tomu ze je to cross moji true blueberry ty tmave listy jsou naprosto v poradku :biggrin:
 

Pemek

Active member
Mimina ,uz konecne krasne rostou , jde videt ze spraskanej foliak na koleni se jim libi :D
picture.php


A big diesel , zatim mu chybi pryskyrice , ale zacina se pomalu delat, uvidime jak to dopadne , jedna v zadu je trochu vic zaliskana ,ale nechtelo se mi ji vytahovat . Zatim to ale aspon vzhledem pripomina tady ty slavny diesely a jelikoz je to muj prvni diesel v zivote, tak ho mam rad i kdyz nebude dokonalej :D mimochodem to smrdi docela jako podhoubi .
picture.php


A jeste postnu lady berry kush , (rizek) krasna rostlinka , hodne se mi libi , je odolna ,krasne narostla . Vse krmeno biobizz grow, bloom ,topmax . A na test u lbk jako darek z growshopu bactohemp.
Uz na to pomalu dochazim jak pracovat s organikou , upravuju vodu obyc citronkou , zatim jim to nijak nevadi , kdyby nekdo vedel jestli by to mohlo skodit ,at da vedet
picture.php
 

Pemek

Active member
Sakra ten diesel se mi zacina hodne libit, dva dny sem ho nevidel a docela zmena , hlavne pomalu ale jiste zacina i vonet ,ale porad tam citim houby a zeminu , tu zeminu bych prirovnal jak k cerstve vyorane cernici . Tezko popsatelny . Dnes sem to konecne kontroloval cely a vsechny voni hodne podobne. Tak abych to trochu popsal,
Hlavne to vypada na celkem vynosny mrsky ,co snesou docela dost , jsou nenarocny na pestovani ,dobre se vetvi , vune zatim slabsi ,ale uvidime , pryskyrice se zacina taky dobre tvorit , ale porad je ji malo :D . Tesim se az ochutnam. Pro me je to zatim ale nejhezci rostlina co sem jel, presne tahle stavba se mi hodne libi. Foto za tmy , malo vynikne struktura. :) den 44
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
vypadá to dobře, ta struktura trochu připomíná sourD. samec je holandský mix nl skunk a white widow.. takže si myslím, že to nasladí a možná to bude diesel, ale asi ne sour.. však uvidíš.. už si kouřil někdy nějakou opravdovou sour dý? snad se ten odér zlepší, ptze diesel by měl být velmi silný odééér..

:tiphat:
 

Pemek

Active member
Cau, no v pozadi vune citim jeste trochu citrus , ale mas pravdu, je to mirne nasladly, jakoby sladko zemity . No prave nekouril ani nepricichl, tady se jedou porad mazary ,afghani a spol. Vsechno nesmyslne listnaty nepekny. Psal sem si s lidma co odjeli SD a kazdej rika ze to k nicemu prirovnat nejde a je to hodne tezce popsatelny aby to ten druhej pochopil.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
to se ještě vyvine, uvidíš po usušení, třeba tamnějaká sourka bude.

to nevim co tim ti lidi mysleli, ale některé jiné kultivary jsou na stejné urovni jako sour diesel, třeba shark shock, og kush, blueberry atd. taky třeba chemD příbuzný ecsd je o dost víc silnější bych řekl. kdybych dal chemD v síle 10, pak ecsd by dostala 8,5 :D nevěř blábolům že nic takového neni :D
 

Pemek

Active member
No mysleli asi originalitu dieselu , ze chut neni nicemu podobna, sam nevim . To posoudim az to odjedu. Hlavne kazdymu chutna neco jinyho , ale i prez to se ted u me odehrava docela velka zmena, nejsem nikde registrovanej dlouho a jeste pred rokem sem si myslel ze v tom neni rozdil, trava jako trava.
A to co sem dostaval od matkaru, jako nedoselektovanei big bud , hodne nachylnej white rhino na plisen a podobny blafy, tak treba nad tou lbk a dieselem zasnu.
Posledni poradnou vec so sem mel s kamosem byl jeste starej super skunk od sensi. Registroval sem se pac me nebavilo byt zaseklej ve vyvoji a ocividne to pomohlo . Jako ja verim ze sou stejne dobry a i lepsi veci nez diesel , ale kdyz poradne nerozumim geneticke linii ,tak v tom mnozstvi strainu co se nabizi jen tise bloudim. :D
 

Pemek

Active member
Dneska posledni hnojky , vse uz bude jen na vode , mozna sem spatne pocital, ale kushy haze je ted 56dnu a diesel 46. Nekde to mam tusim spatne napsany .
Kushy haze pheno5 , podle fotek mi pripomina sfv og kush ,nemam scim porovnat, vune je sladce zemita s nejakym smradlavym podtonem podobnym jak ma diesel . Struktura palic je hutna a plna . Asi nejkompaktnejsi kytka z kushy haze
picture.php


Big diesel , tenthle mi podle fotek pripomina diesela , palice se zacinaji menit ,par jich tam je klasicky jakoby chlupaty chumace, ja ovsem chci ty vrtule co rostou do vsech smeru, jeden z duvodu proc sem si ho vybral byl prave vzhled palic. Tak snad bude tohle pheno i dobry chutove.
picture.php


Dalsi diesel.
picture.php


A posledni je white russian , 53 den . Od 51 dne u nej citim podton nejakych kvetin ,do te doby proste jen smrdel , ted uz je to o neco rekl bych sladko kyselý s kvetinovym pozadim , zajimavy tvrdy palice , nejspis kvalitni prace matkare.
picture.php
 

Pemek

Active member
A jeste foto celku za tmy s poslednim hnojenim :) ta uplne v pravo v prvni rade dela zy popcorn palice , celkem rachot .
Zapomel sem to vyfotit, zitra udelam porovnani palic 3 dieselu.
picture.php
 

Pemek

Active member
Ta lbk je brutalni, nepamatuji se ze bych mel nekdy tak tvrdy palice, sice je vetsina mensich nez jsem zvyklej, ale od zacatku to kvete jak malina , radost na ni pohledet , zatim to smrdi jako tezkej sladkej hasis, s podtonem nejakych lesnich plodu nebo co. Uz se nemuzu dockat az to bude hotovy ,jsem z ni uplne hotovej :D . Uz kdyz to rostlo sem si rikal jestli je to vubec konopi :D . U rostlin kde nejsou problemy , dobrej pomer kvet ,list .
No mohl bych o ni psat celou noc . Tu je 35 den ultimatni tvrdosti :)
Led 380w
picture.php
 
Last edited:

Pemek

Active member
Dnes 53 dieselovej den , 2 phena vypadaji ze budou do tydne , zbytek je krom jedne na stejne urovni .
Jsem z toho uplne v haji, vune je dost podobna u vsech ,ale pritom podtony sou docela odlisny, jedna kytka nevoni prakticky vubec, jina vic diesel , dalsi neco co neumim popsat , diesel,chemicky nejaky srance s podtonem neceho co nevim co je. Z vybirani budu uplne v haji , takze pojedu vyrazovaci metodu vune a chut susiny s kamosama a ja pak urcim maminu podle struktury palic.
Tohle je zatim favoritka.
picture.php

picture.php

Tohle je ta nesmrdici nevonici .
picture.php

Tato ma celkem dost pryskyrice, asi nejtvrdsi palice ,hodne se ohyba k zemi a je nejvetsi, 70cm . Vune ,neumim to popsat ,trochu diesel, trochu kysely i sladky, takova mixela vseho .
picture.php
 

Pemek

Active member
A jedna z lady berry kush ,dela to sakra maly palice ,ale zato ulepeny a snad malej vynos vynahradi kvalitou, jinak je to asi nejkrasnejsi genetika co sem jel a poprve full organika ,mam z toho radost a to jen diky metrackovi ,kterej me nakopl do prdele ,vysvetlil jak se veci maji a jelikoz jsem podnikavej clovek, jeho rady se brzo zmenily v realitu, takze ted uz ti muzu rict ,diky zes me zasvetil ,mas to u me :).
picture.php

A jedno rychlejsi pheno dieselu, reaguje na pruplach nejak rychle. Ph vytoku 6.3 ,v podstate na vsech dieselech je ph od 6.2 po 6.5 . Je to 10 dnu na vode. Kvet dnes 56den
picture.php
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Ahoj,
ta LBK vypadá fakt super. Vyfot pak celou rostlinu. Terpeny furt sladkej haš s ovocnym pdotonem?
 

Pemek

Active member
Ok , mam tam prevazne vetsi ,jakoby vytahany neco jak na fotce a pak mensi , kompaktnejsi s vetsima palicema,ale je jich tam zas mene.
Vyfotim obe. Zatim je to porad podobny , tezka vune , nebo spis smrad s nejakyma lesnima plodama nebo co, ta zatuchla vune mi prijde porad stejna a ty podtony se pomalu zesiluji , vcera sem to kontroloval ,pak byla sprcha, dneska od rana v praci a kluci se me ptaji co mam na prda :D . Docela mazec.
Navecer to vyfotim.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ta předposlední fotka, to je nádherná kytka! Máš dvě phena toho LBK? Zase na to nespěchej, pěkně v klidu :). Moc hezký, jsem zvědav jak to bude vypadat při sklizni.
Jinak jsem koukal na ty Designer OG a našel jsem pár parádních fotek, možná taky vemu pakl :).
 

Latest posts

Latest posts

Top