What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Selekce big diesel a kushy haze

Pemek

Active member
No , on prave tvrdil ze je to chemD x mk ultra.
Ja vim zes psal uz driv ze je ro chemD ibl.
Dokonce i nejaka seedbanka to ma stejne rizly ,bo sem to aspon kdysi nekde nasel na netu .
Jak tvuj kriz, tak wifi a larry sou celkem.nenarocny, na to ze rostly po kraji u ledek bez odrazove folie vypadaji dobre.
Hlavne bez deficitu .
Mk ultra x chemD dela zvlastne prorostly palice , zatim to nejde moc dobre vyfotit ,proto nedavam zadny detaily. Ale zacina se nejak projevovat az druhou polovinu kvetu.
Delal sem zastipek a abych byl uprimnej, jento dost silny.

Edit . Zkouseli ste nekdo chemD x Fire OG Bx3.
 
Last edited:

prvnicka

New member
Zdravim komunitu groweru :)
Ja teprv zkousim a uzcim se co a jak a koukam ze to zeleneni je docela rozsahle tema a krizeni a stepeni a co ja vim co no cumim :D Mam jen takovej dtaz, cim svitite a jaky mate naor na LED technologii. Ja jsem zatim pestoval jen a oknem a povedlo se mi zatim jenom tohle: Je to White Widow ale nejak jsem si nepoznacil kdy zakvetla tak netusim kdy bude ready pro slkizen. Tak pokud to nekdo umito odhadnout, budu rad az radu :)
Dik a peknou sklizen vsem!

album.php


album.php
 

Pemek

Active member
Cau, ja mam ledky hodne rad uz jvuli moznosti zdroje svetla z vice mist , mk ultra x chemD ,larry a wifi sou pod ledkama pustenych na 500w , kde o cip vero29 C 3000k 90cri .
Pod nim mi roste jeste blueberry x critical mass , vse je 49 den na kvetu.
Tvoje fotky mi nejdou zobrazit ,takze netusim. :D
picture.php
 

Pemek

Active member
Abych to nejak uzavrel, vse klizeno , gg4 x ck bude chtit trochu vyskolit nez bude vonet jak ma , ale je to prijemnej stav ,da se na tom docela fungovat , v par phenotypech jde citit kava /kakao , nevim ,tezko se to poznava. Vsechny krom phena 3 sou jehlici , jemna az trochu mentolova vune .

Uz visi i kushy haze a diesel .
Konkretne kushy haze prekvapila ,drevita ,korenena vune , prirovnal bych to trochu i k celeru , stav happy, nic uspavaciho , chut trochu stiplava , sladce korenena , jemnej kour.

Kushy haze
picture.php


Diesel 5
picture.php


picture.php


Diesel 3
picture.php
 
Top