What's new

Selekce big diesel a kushy haze

Pemek

Active member
No to ja prave nevim , jsou to rezy od borca z groweru ale vypada to na dve phena , nerekl bych ze by to udelalo takovy rozdily jak ve velikosti,tak ve strukture palic. Dost mozna tam mam 3 phena . Udelal sem si rezy ktery jeste urcite zkusim , jsou delany ze 3 kytek tech vetsich ,tak uvidim jak to bude vypadat.
Mala velka.
picture.php


Detail palice z velke
picture.php


Detail palice z male
picture.php


Velka
picture.php


Mala
picture.php


Oboji voni uplne stejne ,na velke mi prijde vic pryskyrice ,ale jeste tam mam asi jedno pheno ,nebo se ji proste dari lip, velikostne je mezi tema dvema ,ale dela zvlastni nabobtnany palice a kalichy rostou do vsech smeru, zitra zkusim vyfotit ,mam ji az v zadu .
Jinak do konce tydne posledni hnojky ,pak uz 2 tydny vody.
 

Pemek

Active member
Tu mam jeste kushy haze pheno 15
picture.php


A pheno 6
picture.php

Pak jeste 2 phena ssh , ty byly docela zasekly,ale i tak me zajima co udelaji v dalsim kole, takze znovu pojedu 4 phena kushy haze ,ten zbytek mi nejak nevoni, struktura je dobra ,ale vune je zvlastne sladka ,ale ssh phena ten zbytek prevalcovaly vuni na ktere jsem zavislej asi :D
 

Pemek

Active member
Tu je ta zvlastni lbk , jedna vetev dela normalni palice, ostatni jakysi vrtule ktery nevi kam rust. Celkove je tam velkej rozdil v palicich ,jak ve tvaru, tak ve velikosti. Priste to jedu bez zastipu ,neco zlusim nechat rust volne ,neco ohnu.
Kdyby ste nekdo tusili proc to ta lbk dela ,sem stim, budu rad za kazdou radu :). Clovek se uci celej zivot a rad bych na to prisel. Konkretne tahle je pod hps ,ale stejny rozdily sou i pod ledkama, takze teplotou to nejspis nebude. Jen vlhkost mi lita od 38 do 56% .
picture.php


A tu je celkem normalni palice z jine kytky.
picture.php


Ale stejne neco delam spatne v hnojeni , jak uz mi psal kolega ze jsem to dost mozna prehnojil , uz mam zas deficity vapniku , dalsi kolo bude urcite lepsi :) foto zastipku .
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hehe ja byhc právě řek, že je to teplotou... blueberry to dělá.. anebo jiný stress. moc hezké trichy.
 

Pemek

Active member
To sem si taky myslel z pocatku a docela to tak i vypada , spodky u nekterych rostlin ,"vetvi" jsou hezci nez vrcholovka. No uvidim co to jeste udela za 3 tydny ,ale rekl bych ze uz se to moc nezmeni. Diky za nazor :) .
 

Pemek

Active member
Cus ve spolek , jedno pheno dieselu mam hotovy 58 den , dalsi 2 vypadaji ze taky pujdou sekat do 60 dnu. Jsou tam misty jantarovy trichomy ,ale prevaha zakalenych s trochou cirych, takze idealni stav.
Zbytek je cca 70% zakalenych 30% cirych.
Pheno 7 byl muj favorit,ale nasel sem plisen v palici doslova ze dne na den ,zazloutly lisky v palici ,zatahl sem a sel lehce ulomit ,po rozevreni palice me cekal tento pohled
picture.php

Jinak ted ke konci kvetu to zacina vonet vic jako citrus nez jako palivo coz je vetsina ,ten zbytek je da se rict zatuchlej pach trochu dieselu a neceho co sem jeste necitil ,ale rozhodne to neni vune :D .
Detail zastipku big dieselu 58D.
picture.php

Ale lbk se mi libi sakra vic . Snad casem vyselektuju neco podobnyho na co bych byl hrdej. :)
 

Pemek

Active member
Tak jsem byl nucen to seknout , nalez plisne na dalsich 3 palicich , chtel sem seknout jen 2 rychlejsi kytky a zbytek nechat do pristiho tydne uz bez zalevani ,ale jelikoz jedu na montaz a mam problemy s plisni ,nerad bych o to prisel. Letosni rok stoji za houby ,porad nejaky problemy ,tak doufam ze to v pristim kole lepe vychytam .
Kushy haze 6
picture.php

Diesel 5
picture.php

Diesel 6
picture.php

Diesel 1
picture.php

2 kushy haze co byly zasekly mi tam porad rostou , palice sou vzdusnejsi a postavil sem je bliz k vetraku ,tam plisen nejspis nehrozi.
Pak nahodim nejaky foto lbk ,snad to dopadne dobre. Mejte se smejte se ;)
 

Pemek

Active member
Trochu si to tady ozivim, 2 kolo dieselu ,phena 3,5,6,7,9
kushy haze phena 4,5 a 7.
A k tomu regular by elanius , gg4 x cocoa kush, old time moonshine x grepfruit blueberry, f13 (f2) .
A jak jinak nez 4 kusy Lady berry kush. :D .
Vse tentokrat pod hps . Hnojiva sou klasika biobizz grow, bloom a dostal sem 1litr AN big bud coco tak to tam naprasim taky.
Ted se snazim hnojit grow slozkou minimalne , dostavaji 1ml/l a sou spokojeny, ale predpokladam ze diesel bude chtit pozdeji trosku vic.
Na kushy haze zkousim mix kokosu . Supermix a guanokalong , kolem 4 az 5 tydne pridam palm tree ash.
Problem je ze sem dal omylem na 6 l kvetinace davku supermixu na 11l, takze sou trochu prehnojeny N . Ale zalevam jen vodou s ph 6.5. Mimo moc N zadny problemy.
 

Pemek

Active member
Gg4 x ck
picture.php

Diesel phen9 , asi 10 dnu po prepnuti
picture.php

A gg4 x ck pheno 1 , mensi kompaktni kerik , rustove zatim nejhezci ze vsech regularu tez 10 dnu po prepnuti
picture.php
 

elanius

Well-known member
Veteran
Mas to pekne ; ) Sem na ty opice zvedavy a ta posledna foto je hodne GG#4 dom. pheno. Skusal si jak voni stonek? Sladko ovocne je Blueberry dom., kyselo/citronovo bude GG#4 a kakaovo - Cocoa Kush
A treba to voni uplne inak :D
 

Pemek

Active member
Diesel pheno 9 . Zatim favorit druhyho kola ,jako prvni zacal nakvetat, nahodil prvni prykyrici, je totalne nenarocnej a z minulyho kola mel nejlepsi vynos a nejdriv dozral v 55 dnu ready, ale ted ho chci latnout kolem 60 dne a vic. Sakra ta se mi libi.
Uvidim ja na tom bude ted chut ,chci delat delsi proplach a uz sem se vic zblizil s biobizzem takze zatim zadny problemy.
picture.php
 

Pemek

Active member
Diky za koment :). Tyjo nezkousel sem ,ale zitra zkusim , nafotim i vic fotek , jedna otm x gf bb . Vypada dobre , totalne vytahana chobotnice ale verim ze ve finale se ukaze .
Zitra teda nafotim a asi i popisu co jak voni. Diky za tip ;)
 

Pemek

Active member
Hola hola. Mam nejaky fotky opic a otm.
Opice pheno 1 a 3 . 60 a rovnych 100cm .
Opet se me asi podarilo prekourit dusikem pheno 3 . Musim si davat vetsiho majzla. Od vverejska i celkem povyrostla rekl bych . No kazdopadne dostala cisou vodu .
picture.php


A dalsi je otm x grepfruit blueberry . Ze zacatku katastrofa, porad ji rostou nejaky divny list , vselijak se krouti ,mozna to tak ma byt ,tezko rict , ale ze vsech regular je asi nejvic rozvetvena a nejvic divna. Docela jak nejakej brectan nebo co. Tez ma 1 metr

picture.php
 

Pemek

Active member
A k te vuni, no necitim samozrejme nic , ale to.necitim u zadne , jen diesel zacina vonet sladce palivove citronove ,ci tak nejak bych to popsal , ale tomu vini palice.
Takze vlastne nevim nic :D
Edit. Tak mi to nedalo a vratil sem.se tam a poradne ocmuchat , obe opice voni spis jak kakao , ta prvni ma ale neco jinyho ,nevim ,ukaze cas . A 3. Ta mi prijde kakaova uplne.
Opatrne sem otrel prstama kousek listu s pryskyrici . No jsem na ne hodne zvedavej .
A zaroven mam jednu otazku , vcera sem daval jen vodu, ph6.5 a enzimy 1ml/l . Je mozny ze ty enzimy nakoplny ziviny a prehnojila se behem.jednoho dne a vyrostla o 10 centimetru :D? S funkci enzimu sem tak nejak seznamenej ,jen nevim jestli se ro v organice odehraje za jeden den ?
Je to nejaky divny, ztmavla , vrchni listy se stahli jak slepici parat ,ale kbet zaseknej neni, spis sem byl prekvapenej co to udelalo ze jeden den u vsech kytek.
 
Last edited:
Top