What's new

search for early malawi

N

not real geroi

picture.php
 

Witko69

Member
jsem zvědavej na African buzz od Seedsmana. Má to být Malawi Gold x Malawi Gold. Zatím se mají holky k světu.. dám pak vědět, jak je to s tím early u této kombinace.
 
N

not real geroi

někomu se podařilo nějaký sweet early malawi pheno dopěstit v holandu , takže tam by to taky šlo suchen , jen škoda že ty gt f2 nebyly early. african buzz vypadá zajímavě taky :) a co si čtu recenze - dva super nadšení, jeden zařadil do nejhorších co kdy pěstoval (moje první zkušenost taky sem to chtěl vzdát než sem viděl jak se umí tyhle tropický potvory obsypat když se jim fakt daří) :D
 

Witko69

Member
jj.. jenže ten co dal špatný hodnocení doplňuje, že je komerční pěstitel. A u těchto kultivarů nemůžem očekávat 1g/W. Stejně jsem se nenechal odradit mizerným hodnocením strainu Cum Laude na té sajtě kterou zmiňuješ. Zatmíval jsem, a i tak holka šla dolů až v polovině listopadu, ale výsledek za to stál. Mě ty extémně dlouho kvetoucí sativy přinášejí radost.
 
N

not real geroi

jinak aa9 se má celkem fajn, hydrogel zatím splnuje očekávání nezalejvám, 14dní veder vklidu
picture.php




picture.php
 
Last edited:
D

Dogon

zkus to gg4 dodala šmrnc všemu co jsem sní oprášil,ted se jeví i jako schopná v crossu gg4 x chemdIBL v outdooru kdy už čtyři fena z pěti kvetou od konce srpna.
 
Top