What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

search for early malawi

N

not real geroi

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
N

not real geroi

So after 4Days drying some sample, gg4 taste And kick good, very good. Chocolope is not so strong But joint is super, its sweet And that lovely acid og undertone with cacao or how can i describe

Nějaké spodek gg , seriózní full-on :D
picture.php
 
N

not real geroi

tyvoe tak výnosově vzato počítám max 0,5kwh ale nevím nikdy nevážím ,,, no ta gg4 nějak moc seschla mi přijde :D z ní jsou cca 3půllitrový zavařovačky a z chocolope počítám budou tak 4 takže dohromady tak sedum půllitrovek +- CH šla dneska dolů po sedumdesáti dnech. je zajímavý že poslední týden čistý vody a nevoní tak sladce jak před týdnem, spíš zesmrádla jakoby ji kolega hnojil ale nehnojil, ale používal se ten humic blast tak třeba sem ho měl mít do konce , nevím možná to bude tím že jsem je dal co nejblíže světlu

picture.php


picture.php


picture.php


jinak suchá gg4 respekt, i když ty paldy jsou po usušení trošku menší než sem čekal.
picture.php
 
Last edited:
N

not real geroi

Tak můj odhad je hodně mimo nikdy jsem nevažil a je to znát :D gg měla okolo devadesáti a Ch plus mínus stejně možná vic takže to je hnedka někde okolo g/w takže slušný na malým prostoru s průměrnou péči...

picture.php


picture.php
 
N

not real geroi

hashplant RIP, nakonec házel banány a pyl poskvrnu ale stejně sem o něj přišel, škoda
picture.php
 
N

not real geroi

smokereport

smokereport

tak po měsíci nějakej ten kouřícízáznam :)
gg4
- dobrý na pochlubení, případně pro dýlery lol. prostě je to pohoda kamenný chutný silný co víc chtít, ale jo třeba to nejdůležitější - high. na pohodu pár prdů, pokud si někdo dá celý brko sám nezaručuju že se nebude klepat někde v rohu :D celkem to umí sejmout, někdy stoned a "howno z teho" jakože pracovní brko jen do určitý míry. co se týče konkrétní chuti tak to se chlubit nemůžu , minerály jsou minerály a kolega to normálně zalíval a ne flushoval jak by měl. asi nejvíc kazí chut imo to PK. ale i tak většině lidem chutná není to vyloženě špatný , a na druhou stranu když musím říct že ten humic blast opravdu dá terpenům vyniknout příště ho použiju hlavně jako poslední zálivky, ten poslední tejden vody se tentokrát nevyplatil což se mi ještě nestalo :D takže je to takovej ten hutnej afghanokafovej og limetka smradek...
picture.php



chocolope alien
jemnější sladká a příjemná chut, s takovým štiplavým podtonem jakoby og-višně? docela dobrý. ne tak devastující/uzemnující zkouření odejde a člověk je fresh což je pro mě jedno z nejdůležitějších kritérií pro cannabis :D pro mě osobně sympatičtější na denní pokuřování. totálně nenáročná rostlina


jinak když jsem přišel o ty matky a řízky tak mám v záloze úplně fresh stock jaro klepe na dveře: 6tangilope , 6zamaldelica (zamal elite mother) X zamal gerrits cut - tady si slibuju hodně ... a za tu cenu mě to nedalo tak hlavně na VEN 6lilly , taková uplifting výbava
 
Last edited:
N

not real geroi

curing started dneska se větralo (...a ještě dlouho po otevření)
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
N

not real geroi

pokud dobře počítám mělo by to být +- 12 týdnů po sklizni
picture.php
 
Last edited:
N

not real geroi

LILLY LEAVES

LILLY LEAVES

pheno 1 (asi congo, zatím top struktura, rychlost, dobrá vůně)
picture.php


pheno 2 (taky dobrá vůně, možná zamal pheno?)
picture.php
 
N

not real geroi

with training and compost they are nice bushes ! no preflowers yet. dont like bit higher ec (0,9 mineral grow fert was already a problem) as man can expect
picture.php


picture.php


picture.php
 
Top