What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

search for early malawi

N

not real geroi

https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=68057&pictureid=1669151

picture.php
 
N

not real geroi

Ne to je stressem - použitá hlína
 
Last edited:
N

not real geroi

hashplant fast smokereport . je dost podobnej chutí na ecsd diesela , ne Teda úplně diesel jen trochu ale Citrusovo kyselý to je, hutný og kush nebo co, to je. Byla to malá kytice a prakticky jen pár g, které ale vydrží protože stačí málo...po třech týdnech je cítit více jakoby citrusový saponát, při výdechu og zemitost...

Každopádně líbí hodně - kandidát na křížení s gg4 to vidím jako ideální gg4 rychle roste až moc někdy tak tohle ji vylepsi zbrzdi, gg4 dodává prý hustotu květů což hashplant má jako jedinou nevýhodu pálky tvrdý ale kuličky spis takový a struktura proč jsem to asi pojmenoval hashplant že...uvidime každopádně vyhrál reveg, jen mě mrzí to purple Haze pheno ze se seklo celý, to byl High férové i když strašně slabý vynosy
 
Last edited:
N

not real geroi

Pouhé dva týdny stačí k tomu aby se začaly z palic tvořit pomalu jednocipe listy, palice vyzdibat nenechávám plný..
Day4, gg musím brzdit jakože ořezávátko.oproti např. Mars hydro panelu se to nedá srovnávat, roste každým dnem když se jim daří
picture.php
 
Last edited:
N

not real geroi

růstově super keříky ! a docela i prosvícený, uvidíme jakej bude květ

ph 6,5
ec (aptus jedna složka ovlivnuje +0,2 takže voda má 0,4...když přidám pk/topbooster 0,8 a jen s ca-mg 0,6....gg4 chce trochu víc žrát
 
Last edited:
N

not real geroi

první dny viditelnýho květu - začínám počítat jakože flowering devět deset dní od přepnutí
 
Last edited:
N

not real geroi

sem změřil spotřebu a je nádherných 215w :) ...začlo se to používat ca-mg (jednou za 4 zalití) a zvedl jsem světla ty vršky byly spálený imo

picture.php


picture.php
 
N

not real geroi

měsíc v květu ONE MONTH FLOWERING
gg4 je trochu nesvá , barevná a napadená nějakejma breberkama ale cukruje o něco líp
picture.php


avčak chocolope není moc pozadu a hlavně už i na minerálech voní jako sladký žvejky/bonbony nebo co to je, smekám
picture.php


...konec růstovýho hnojiva - jen pk/topbooster a odted bud candy /cukry
nebude to nijak extra výnos, dělaj se chyby není tolik času nicméně feer kvalitní světlo, jděte do toho neváhejte

picture.php


...ps cmh jsem nakonec odložil úplně páč světlo je dostačující a sem zvědav co předvedou jen ledky (takže pomohlo cca 5/6dní při přepnutí)
 
N

not real geroi

kolikže má dobu květu ? a ta aax bude chtít asi ještě tejden navíc nebo tak ?
 
Last edited:
N

not real geroi

55.den
10,5/13,5 h tmy
už se to blíží ke konci gg4 má šutroidní palice , vůně taková klasická chem lime og, z vapíku už chutná na brko to chce ještě propláchnout...vidím to na poslední týden, chocolope ještě o něco dýl
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

Rakosnicek

Member
Veteran
pěkně ti jedou, prosim tě čim že na to svítíš? tu vidim 215w, ale jinak už jsem nic nenašel :D 215 je takový nezvyklý číslo, to je nějaká ledka?
 
N

not real geroi

Gorilla glue time is over

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Rákosníčku diky za řízky jsou fajn... svítidlo jsou dva led čipy viz zacatek je to popsany
 
N

not real geroi

picture.php


picture.php




picture.php


picture.php


picture.php



Chocolope za týden...jo začátek je vlastně gt lol...takže dva drivery 2000ma prohánějí dva Vero29 led čipy a má to 180w tech 215 je i se vzduchem celková spotřeba odtah cca 150m3 a dvě klipsny
 

Latest posts

Latest posts

Top