What's new

search for early malawi

M

miris

pokud mi ovšem nechcípnou :D tak a mám pade , díky za trpělivost už to tu nebudu zasírat zbytečnostma
 
M

miris

tak bohužel se to muselo na dozrání vystěhovat do zahradní boudy, a už to chytalo plísně takže to jde dolů i s nezralým statusem. kulička charasu ze všeho dohromady voní delikatesně, citrusovo sladko tropicko ostrý tony fakt luxus jak je to mixlý , ale palice jako takový no ten konec je tam znát, jinak ah i ssh luxus po ránu pár prdů vydrží zhruba hodinu
 
M

miris

jedna z posledních ssh buds tak říkám blísknu i když není zrovna pod slunkem, určité kvality má :D kyti měla zhruba okolo 50g což taky není špatný a chvíli vydrží . amnezka měla tak polovinu ale i co se týče high upřednostnuju ssh. zatím jedna z nejlepších mezi těmahle 60+dní vzorkama co jsem kvetl :)
picture.php
 
M

miris

ale stejně si myslím, byl to tenkrát druhej indoor, strašnej punk, kolik to může bejt sedum let ? sensiho hejzina koště v obýváku přeprc NL a jedno pheno byl brutus, mango speed myslímže by to strčilo do kapsy hodně genetik, kvetla 17 týdnů, odolná debil-friendly , prostě keeper

NL Haze by aeroman & sensi pod 250w :respect:
picture.php
 

Mightyka

Active member
Veteran
Co má přesně za rodiče tenhle NL Haze?
Myslim, že si mi posílal před x lety pár semen tohodle krosu, furt ho mám v lednici tušim! :)
Čeká na to až se rozhoupu na Haze x Skunk no1 od Sama, pak ho k tomu šoupnu taky...
 

sensi23

Active member
Veteran
Co má přesně za rodiče tenhle NL Haze?
Myslim, že si mi posílal před x lety pár semen tohodle krosu, furt ho mám v lednici tušim! :)
Čeká na to až se rozhoupu na Haze x Skunk no1 od Sama, pak ho k tomu šoupnu taky...
original haze (seedsman)X NL (sensi seeds)
cross delal Aeroman ja na tom nemam vubec zadne zasluhy..Me ta NL tenkrat vubec nechutnala a ta original haze me taky nenadchla..nicmene zrejme se to dobre pomichalo ale pro me osobne je to az neuveritelne :D
 
M

miris

fully organic hlína, fully chemic postřik :D
zkusím setup s bakteriema. konkretně an voodoo juice . na přilepšení gh mineral magic . cukr jako potrava pro bakterie grotek carbo max. mezitím zbyl GS a D9 z minula. a nakonec cannaflush , tak jsem zvědavej : ) prevence proti plísni previcur, polyversum, na padlí diskuss, falcon :O

jinak přijdou nový ace selekce :) 3fem. new malawi killer s1 a zamaldelica elite x new malawi , taxe těším
 
Last edited:
M

miris

tak tygří kytka byla zlikvidována :D po ruce byla jedna gth8 a jedna malá chocolate rain (mělo by to být sativový pheno)
takže se ze zimy , z litrovýho květníku řádně prorostlýho vytáhla a přesadila. zalil jsem voodoo juice a zatím nic jinýho. trochu tréninku aby nešla moc nahoru , známe :D den 0
picture.php


jinak si tak pokuřuju, už zraje minulá sklizen, ecsd fakt velká dobrota, citrusovo-dieselovej ocas :) gth1-3 z vapíku taky požitek limonele terpenády, osmička jde hodně do myrcenu (jestli se nepletu, tropický až mangový), těším se co předvede organika když už sem koupil i cukr pro bakterie :D
 
M

miris

jo, po 4 dnech už se vzpamatovává, už není v teplotách okolo 10st. :D dneska sem zalil s voodoo juice i grotek carbo max a musím říct že se room provoněl sladkou vůní, dokážu si představit že tahle organika dělá opravdu chutově lepší buds :)

jo a dal sem jim 16/8 neb si myslím že to nenakvete a trochu se ušetří. ke ganji sem šoupl jednoho nějakýho škorpiona (řízek cca 10cm, z gs za 50kč lol)
 
Last edited:
M

miris

jo tak sem to ještě postříkal falconem proti padlí, a nevímco přesně, ale pěkně sem to spálil musim najít ten ec metr. takže gth8 nebude :D ale zato dám příležitost klíčit asi new malawi killer s1 X zamaldelica elite :woohoo:
 
M

miris

tak dva týdny od klíčení pod malýma zářivkama sem uviděl kořínky dole, přesazení do 10l asi to nebudou finální uvidíme jaxe to vyvine tyhle dvě favoritní femky (zamaldelica elite / new malawi) a rožnul MH @ 300w , je to 400w philips výbojka a předřadník (GIB NXE) má režim 300/450... tak snad to bude dobrý , pak to malý je Jays bla bla škorpion nevim název , moc se mu nedaří, se šalvějí která se krásně košatí (doted za oknem) ..
ale přemejšlím silně , že na ten prostor 90/90 pořídím v budoucnu nízkowattový vysokonákladový ledky (Vero18) ty palice pod tím jsou jinde a není to tak drahý, jen sem lama to složit :O


picture.php



picture.php


a až tam narvu tenhle pankovej samozavlažovací systém , to bude teprve vypadat komicky s petkama :D každej kolík propustí 0,3l za den a už mi to kolikrát zachránilo kytky před vyschnutím, myslím že když jich dám devět okolo outdoor kytky tak to bude taky stíhat

picture.php
 
M

miris

zdálo se mi , že hlína atami bio grow mix takhle na start jim moc nevyhovuje /ec 1,3-1,5/, navíc sem neměl keramzit na dně květníku tak sem to dneska napravil, agro na výsev se jim líbí, jen ten stres z přesazení asi trochu :D a taky se mi zdá že tam 50l nějak není , ku*dy
dobrá zpráva dostanu pár ml great white a piranhi tak doufám že ty kořeny s tím vším budou v klidu :D otázka jestli masivní kořen má vliv na masivní květ, teoreticky jo (vyšší příjem živin atd.)
 
Top