What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

search for early malawi

N

not real geroi

čau, původně jsem si myslel doprostřed října, ale to asi nebude. zvládá pěkně žrát (hlavně PK) až nejsem zvyklý
picture.php
 
Last edited:
N

not real geroi

jinak aa9 se mi začíná docela líbit, ale obávám se že to nedozraje :(
picture.php


picture.php
 
Last edited:

-GD-

Active member
sakra, měl jsem tu vietnamku nechat doted, ten tejden slunka na konci je rozdíl (aspon u spodků)...
View Image

jinak aa9 se mi začíná docela líbit, ale taky sem objevil ložiska (poslední zálivka hodně vody plus trochu víc bud candy a voodoo juice a spálil sem je takže plísen se snadno dostane do kytky, obávám se že to nedozraje :(
View Image

View Image


kamo proč do finále hnojivo na kořeny?
 
N

not real geroi

zbytek na dopotřebování, je to tak těsně za polovin

a připravující se řezy
picture.php
 
Last edited:
N

not real geroi

Tak tahle noname je fajn...gg budu krizi s tímhle, líbí víc než aa
picture.php
 
Last edited:
N

not real geroi

oth gt prcky orosený seno ale ta vůně
 
Last edited:
N

not real geroi

téměř nehnojený, dneska naposled an bud candy, vidím to na konec října
picture.php


picture.php
 
N

not real geroi

svítí trochu slunko v neděli jde dolů, pak re-veg a příští rok full-on péče...vůně nijak moc výrazná není ani neurazí ale šmrnc to má...uvidíme jaxe bude chovat s gg4 ta už asi krystaly nedodá ale terpeny a rychlejší růst
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
D

Dogon

gg4 co jsem vypozoroval tak dodá hlavně hustší květ a sílu terpeny jsou ovlivněny nepatrně
do naších podmínek glue není idealní pozdě nasadí a vříjnovem počasí bez sluníčka se vuně nedostaví.
 
N

not real geroi

jinak nějaký smokereporty, mno purple haze pheno y tem hashplent sou nej
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top