What's new

Przedstaw się!

Dobra nie mam co robić to napisze cos o sobie :D
Więc tak pale już jakoś cztery i pół roku. Pierwszy grow zawitał u mnie w 2005 roku :joint: wraz z Lewarem i Korliciek postanowiliśmy sami uprawić sobie ziółko :D Całym inicjatorem byłem ja :sasmokin: może mają mi to teraz za złe :p ale oni to najlepiej wiedza… Więc jak pisał Lewar pierwszym grow było Pure Power Plant (nirvana), następnie White Skunk (white label) i troche pomogliśmy kumplowi Korlicowi z WS bo dostał od nas kilka kloników. To jakby nie patrzeć to już tak dwa i pół sezonów za nami :D Aktualnie wiecie co nam rośnie więc nie będę pisał :smoke: Wcześnie wypowiadałem się na innym forum (nie będę robił reklamy), trafiłem tutaj dzięki Lewarowi i wielki :respect: Mu za to. :bow: :D
Nie wiem co pisać LOL
reszty się dowiecie w swoim czasie :D
Pozdrowienia dla całego IC Tralaliński :wave: peace Y
 
Last edited:

L&M

Member
dobra to i ja się przedstawie:D

pierwszy raz ganje zapalilem jak mialem 13 lat, potem była dłuuuuuuuuga przerwa aż w wieku 16 lat palilem przez 2 lata nonstop codziennie rano w poludnie i wieczór, co mi sie juz zaczelo malo podobać i postanowilem sie ograniczyc, obecnie jaram raz w miesiacu, bądź rzadziej. Ok tyle o doświadczeniach z jaraniem, pierwszy raz hodowalem w 2005 r. jakiś syf z palenia, duzo tego bylo ale ogolnie to niedobre i słabe, nastepnie był gr z fs, em z nirvany, ww z nirvany, no i to tyle w sumie. Swego czasu siedzialem na og , jakis rok przed likwidacja, no a potem przezucilem sie na ic, w miedzyczasie maly epizod z hypciem:D. raz robilem makumbe ale sie cosik nie udala wiedz zaprzestalem kombinacji z kuchnią i teraz żałuje, ponieważ z em mialem w ciuuuuuuuul lisci i jakis chamskich topków które poprostu wyjebałem do smieci, ale coz czlowiek sie uczy na bledach, nastepnym razem wykorzystam wszystkie elementy rosliny na maxa:D
to by bylo chyba tyle

powodzenia
 

xy1

Member
siemanko!

siemanko!

Siemanko, witam wszystkich, szczególnie starych znajomych z hypcia i og.
palę od 6-7 lat - Czasem dużo, czasem mało, czasem wcale a czasem nawet na przypale :)
Mam za sobą kilka lat upraw na niewielką skalę.
1: siejka z pola pod 6 świetlówkami - tak dla ciekawości
2: cyber crystal z kc brains - pod 8 świetlówkami, w końcu czerwca wylot z nimi na dwór(choć były już w 1/2 dojżałe topy), rewegowanie i drugi zbiór w listopadzie.
3: cyber crystal - klony, outdoor zbiór pod koniec października.
4: nasionka outdoorowe od ziomka z hypcia lub og. prosił mnie żebym mu w zamian przysłał kilka g. - niestety straciłem wszystkie jego dane i lipa z tego, za co bardzo przepraszam. Sadzonki połamane przez starych, 3 ocalały. Bardzo zmienne fenotypowo,zbiór we wrześniu, przeciętne.
5: nasiona z roślin z punktu 4 : zupełne rozszczepienie cech i jakości, jestem zawiedziony.
Uprawiałem też:
salwię d.
P. cubensis B+ - chciał bym do tego wrócić tzn. mam własne zarodniki, ale nie wyrastają mi pomimo wielu starań i prób :confused:

O tym forum dowiedziałem się najpierw z og, ale wtedy to tu jeszcze lipa była, a ostatnio z talk hypcia.

Miałem straszne problemy z prawidłową rejestracją tzn niby wszystko ok, ale żadnego posta ani wiadomości nie mogłem wysyłać mimo że byłem zalogowany. teraz już wszystko chyba jest ok.
pozdo
 
Last edited:
G

Guest

:wave: No cuż... można powiedzieć (a nawet trzeba :wink: ), że jestem na etapie mocno początkującym. Jaram już od 3/4 lat, zresztą nie jestem pewien - straciłem rachubę hehe. Większość blantów na osiedlu było pewnie zanieczyszczonych jakimś świnstwem typu: koks, hera, ludwik i h** jeszcze wie co?? Brałem wiele świnstw ale wszystko rzuciłem. Nadal palę MJ średnio raz na tydzień, w wakacje intensywniej :joint: . MJ ma to coś za co ją kocham :]

Kilka razy z kumplem znalazłem parę krzaczków samosiejek, ale raz udało nam się znaleźć (wrzesień 2005) parę rasowych hihi. Odkryliśmy to po tym, że miały kwiaty o zabarwieniu fioletowym :). Zajebaliśmy i przesadziliśmy niedaleko w inną miejscówkę. Mieliśmy jakieś 150g jarania - starczyło nam to do ferii zimowych ^^. Niedawno wyrosło mi WW i... padło :yoinks: ! Wiedziałem, że to głównie przez oświetlenie które było beznadziejne, ale przynajmniej mam pewność że jest beznadziejne :D . Zresztą WW nie jest dobre zapewne dla początkującego hodowcy. W każdym razie mam w miare dużą wiedzę teoretyczną.

Jeśli chodzi o praktyke to Zi0mek dał mi niedawno za free 10 nasionek k2, ale powiedział, że nie gwarantuje że to naprawdę ta odmiana. W każdym razie posadziłem 3 i wykiełkowały mi 3 na parapecie. Stara mi ich jeszcze nie wyrwała :chin: ! Może i nie wyrwie(ma zmienne nastroje :sasmokin: ). Może ją przkonam w wakacje, żeby pozwoliła mi zbudować boxa - wie, że hoduje konopie, ma raczej złe o nich zdanie ale może uda mi się to zmienić.

Przyszłość? Planuje outdoora. Nie wiem tylko jeszcze co zasadzić i nie mam miejscówki jeszcze bo trudno ją znaleźć, ze względu na to, że mieszkam w dużym mieście. Musi to być gdzieś niedaleko, za miastem.

Będzie trudno ale się nie poddam! Podro all! :rasta:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Glegot said:
Kilka razy z kumplem znalazłem parę krzaczków samosiejek, ale raz udało nam się znaleźć (wrzesień 2005) parę rasowych hihi. Odkryliśmy to po tym, że miały kwiaty o zabarwieniu fioletowym :). Zajebaliśmy i przesadziliśmy niedaleko w inną miejscówkę. Mieliśmy jakieś 150g jarania - starczyło nam to do ferii zimowych ^^.
:fsu:
Gelot to sorry ale zycze Ci ze jak kiedys styrany daleka droga z butla wody w upał zajdziesz na swoja miejcówke z wyjebanymi plantami, to zebys zastał tylko slad po wyrwanych roślinach. Kuuurwa jak mozna komus zajebac rosliny i sie tym chwalić jeszcze? :bat: :bat: Nie przyszło wam do głowy jak ktos np. długo zbierał sare zeby mieć te kilka nasion i troche swojego palenia? A żeby ci tak nic nie skiełkowało i pousychał nawet jak skiełkuje. :pointlaug

P.S: Sorry za OT :spank:
 
Last edited:
G

Guest

Jebać jebanych złodziei zioła. Szabrowników jebanych!
Sorry za offtopic

Glegot, a może spróbuj inchalować się oparami domestosa. Stukają jak skunk albo weed nawet.
 
Last edited:
G

Guest

grunwald said:
Jebać jebanych złodziei zioła. Szabrowników jebanych!
Sorry za offtopic

Glegot, a może spróbuj inchalować się oparami domestosa. Stukają jak skunk albo weed nawet.
Jebać jebanych złodziei zioła. Szabrowników jebanych!!! ! ! ! !

@grunwald - po co inchalować ? lepiej odrazu całą kostke klozetową spalić
-stuka jak gruda albo jak hash nawet
.. i klimacik będzie fajny przy paleniu :rasta:

Jebać jebanych złodziei zioła. Szabrowników jebanych!!! ! ! ! !
Jebać jebanych bajarzy. sciemniaczy jebanych!!! ! ! ! !
:lurk:

do tematu ...

Eeee... czesc jestem Rystal
pale sobie . . . :chin:

soryy za bluzgi hehe :wave:
 

L&M

Member
no to masz przekutane Gluton, widac ze masz hypciową przeszlość, czasem lepiej się nie chwalić wszystkimi swoimi "dokonaniami", mnie też raz ukradli krzaka i wiem jak to jest, cóż, trzeba powtórzyć refren:

Jebać jebanych złodziei zioła. Szabrowników jebanych!!! ! ! ! !
Jebać jebanych bajarzy. sciemniaczy jebanych!!! ! ! ! ! :moon:

to nie jest offtopic, w końcu trzeba przedstawić swój stosunek do zlodziei, to element autoprezentacji:D

powodzenia :wave:
 
Last edited:

Plantator

Active member
Veteran
No , to Ja jestem Plantator ,mi zajebali coś koło 30/40 krzaków , ja nie powiem jebać złodzieji , ja jak znajde ich to poprostu połamię , wwale do stawu obok , albo niewiem co im zrobie kurwa , pułapki poustawiam chyba:] weś zapierdalaj glegot codziennie z karnistrami po 30kg wody , opiekuj się plantami norlalnie jak dziećmi swoimi i potem niech ci zajebią rok roboty twojej , i to jeszcze miesiąc przed tym jak by dojżały wszystkie do końca . bez obrazy hehe no to taki mam do tego stosunek teraz troche o sobie: pale jak mam czas od 15/16 roku życia, teraz mam 18 z kwałkiem. UWIELBIAM uprawiać rośliny , szczególnie Cannabis , ale nie tylko.To moja pasja. Ktoś powiedział ze uprawa wciąga bardziej niż palenie .100% się z tym zgadzam:] jak wiecie zbieram masę odmian , bo u mnie nie wszystko idzie na palenie. robie kilka oddzielnych spotów na nasiona , i to jest w tym piękne , tyle odmian :] trzeba spróbować wszystkie hehe obsadzić Polskę , palić i zalegalizować!!! namawiam jak najbardiej zebyście robili mase crossów , tak najszybciej będiemy mieli mase odmian:]pozdro z buszu
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
@GELOT ej typie podejrzewam ze niektórzy z nas sa po gorszych przejsciach niż ty 9 cokolwiek tam na dzielni ci sie przytrafilo) ale to nie powod zeby marnowac czyjąś robote, zwłaszcza ze intteresowales sie uprawa i wiesz ile czasami to trudu kosztuje ;/. Farmazon kurwa tyle powiem !!!Bezodbioru
 

Pan_Jah

New member
hello
jestem Pan Jah

Mam za sobą 2 outy, 3 in.

Pale bardzo żadko, bardziej interesuję się samą uprawą i hodowlą roślin niż jej konspuncjią :)

od niedawna nie uprawiam nic /niestety, brak czasu/
hoduje cebule, majeranek i rzeżuchę.
pomidory tylko w lecie :yummy:

peace

---edit---
moim marzeniem jest zasmakować typowej sativki, jakiegoś purpla w szczególności :)
 
Last edited:

Tonny

Member
Hej nazywam sie Tonny
duzego doswiadczenia nie mam kilka krzaków przemysłówki u mnie w sadzie dla sprawdzenia moich umiejentnosci kilka krzaków salvi na oknie i Heimia Salicifolia ale dopiero posiana.
Mam boxa w którym kiełkują 2 ww na klony bo nasionek duzo nie mam,
jak sie uda to zrobie relacje
pozdrawiam :)))
 
Last edited:

prosto.pl

Member
ema
imienia swojego nie bede podawal poniewaz to jest zbedne.. :)
za soba mam troche praktyki, w tej chwili w boxie jest ww F2 by bogusik2
z zielskiem jestem zwiazany od 3 lat, moze troche wiecej :) od czasu jak pierwszy raz zlapalem za lufke jaram do teraz, codziennie, czasami sie tylko wyjatki zdarzaly:) 70% dymu z zielska jakie przeszlo przez moje pluca to chemiczny stuff od dila, ale jak nie ma naturki z wlasnych krzakow to 3ba cisnienie zaspokoic stuffem od dila :)
 

Uo-Kai

New member
Witam wszystkich szanujących się grower'ów i smoker'ów :wave:


Forum przeglądam od dluzszego czasu wiec najwyzsza pora cos napisac. MJ pale od okolo 3 lat, od dawna marzylem o zalozeniu jakiejs malej uprawy i nareszcie udalo mi sie to razem z kumplem (fotosy i specyfikacje boxa zapodam niedlugo w 'co w ogrodzie...'). W moich stronach juz od roku stuff jest mizerny, czasem tylko trafia sie cos w miare na poziomie, ale gdy w piątce palenia znalazlem ostatnio garstke piachu to stwierdzilem ze tego juz za wiele (żeby tego było mało znajomi znalezli pare razy w materiale drobno pokruszone szklo) :crazy: I tak oto silne postanowienie że nie dam wiecej zarobić na sobie hienom cmentarnym (czyt. dilom) zaowocowalo pierwszym growboxem... ^^

Pozdro
 
Last edited:

Święty

New member
Cześć wszystkim :smoke:
Ponieważ podzielam waszą (naszą :smile:) pasję postanowiłem sie w końcu zarejstrować i przedstawić w tym threadzie.
O forum dowiedziałem się przypadkiem od qumpla (poważanego usera icmag'a ;)) i od tego czasu codziennie je odwiedzam.
Pale MJ bardzo krótko bo dopiero od wrzesnia '06 (i raczej rzadko- lubie gruuube loty xD), nie mam żadnego doświadczenia w hodowli, ale już za jakiś czas to zmienię (out i in '07).. Całą swą wiedzę czerpie od wspomnianego qumpla który już chyba wszystko wie na ten temat :)respect: Niech mu plony WIELKIE będą). To było by tyle o mnie.

Pozdrawiam cała ekipe icmag'a wszystkich smokerów i grownerów
Niech wam rosną liczne, duże, smaczne i mocne topy!! :canabis:

Ble$$$
 

mastio

New member
to ja tez sie wpisze :) na forum jestem juz rok, ale do tej pory uczestniczylem w nim biernie :) zbieralem wiedze. pale od 16 roku zyci, aktualnie mam 22 :-d. ten outdoor bedzie 3 w moim zyciu i pierwszy porzadny :-D. wczesniej hodowalem holand hope, ruderalis skunk, (niestety ktos sie pokusil i sobie je przywlaszyl), potem maroc,WW ( ku mojemu zaskoczeniu doszla na out), i purpule power. pozdro dla wszystkich? nie napychajcie kasa kieszeni dilerow, sprzedajacych trawe spryskana muchozolem! palcie wlasna, zdrowa trawke :-D
 

LUKAS

New member
Witam wszystkich.
Czytam to forum od miesiąca, i po tak krotkim czasie postanowilem sie zarejestrowac..... Bardzo mi sie tu podoba.
W growie bez wiekszych doswiadczen, 3 udane sztuki out w ubieglym roku, w latach wczesniejszych raczej lipa, nie znalem sie na tym kompletnie i z kumplami jaralismy ledwo co rozwiniete topy , hehe, ale ten rok zapowiada sie calkiem calkiem, na razie tylko out, 2x maroc 2x Purple Power i 10x LR z canna.fr.pl na out.... niestety indoor mozliwy dopiero za rok . Pozdro dla wszystkich forumowiczow ......
 

LUKAS

New member
tee, moze powiedzielibyscie jak uzywac tych emotkow? czy jest moze jakis watek na ten temat tutaj? i jak ladowac zdjecia, hehe :)
 

Latest posts

Latest posts

Top