What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Przedstaw się!

57fun

Member
Witam
Pale juz spory czas ,pierwszego jointa spaliłem w 5klasie podstawówki, ale jakoś mnie to nie krecioło do czasu:] pierwsze nasionka kupiłem sobie w amsterdamie w banku sesiseeds i był to Skunk#1, miła i przyjemna roślinka polecam jesli jeszcze nie hodowaliśice jej. pierwszy indor spalił sie od nawozu jakiegoś dolistnego no coż bywa, druga roslina to był facet fajny był sobie rósł pachniał i dawał mi szczeście z trestów wszelakich wolałem sie nauczyć na meszczaku, kolejne rosliny to juz 2indor i ok 7klonów na outdor, fajne roslinki tylko nie dawałem żadnych nawozów i nie porosly jak powinny ale ok100g było :] teraz planuje zbudować box-a, albo dalej na parapecie sobie bede mamuśke hodował a kloniki na outdor-a dam:] a w tym sezonie planuje Indor 1WW i 1 Afghani z czego porobie sobie klony na uotdora i oczywiście jeszcze mam 2 nasiona Skunk#1, mam nadzieje ze bede miał jakąś pare to sobie psetek na next year porobie i ze da sie krzyżowac wyzej wymienione rodzaje.
PoZdro
 
Last edited:

Biodizel

Member
hehe, troche juz was poznalem, wypada sie przywitac ;)

pale i hoduje od dawna hehe, czasami palne jakies glupstwo, ale ogolnie nie jestem grozny dla otocznia ;) hehe, staram sie dzielic swoja wiedza, a cieszy mnie najbardziej jak ktos sie w ten sam sposob mi odwdziecza, w tych sprawach chyba nie mozna powiedziec ze wie sie juz wszystko, zawsze cos nowego sie okaze hehe, lubie sie dzielic tym co mam, lubie jak ktos sie ze mna dzieli, mowie duzo hehe, czasami za duzo ;) ale w granicach rozsadku (nawet na bani, tak mi sie przynajmniej wydaje hehe), lubie spedzac czas ze znajomymi, czasem lubie sie wymadrzac hehe ale na ulicy bys mnie nie wychaczyl, nie mam obcislych gaci ani wlosow na zel hehe, ale staram sie tez nie byc cieniasem, nie klekac przed byle obdartusami hehe, lubie pomagac ludziom ktorzy potrzebuja pomocy, czasem nie mam tej bolki czy kasy to choc staram sie pogadac z nimi, a nie przechodzic jak by ich nie bylo, mam dziwne podejscie do zycia hehe, ale chyba raczej pozytywne ;) moj opis mowi chyba wszystko

:wave:
 
Last edited:

gigi

Member
WIATAM WSZYSTKICH,
wkoncu aktywowali mi konto...

cos o sobie hmmmm... no do uprawy przygotowytwalem sie 1 juz rok no i juz 5 tygodniowe 2 roslinki... pale od hmmmm ile to czasu??? a juz mam 5lat a zaczelem jak mialem 12lat ale do 14-15roku to jaralem sporadycznie raz na jkis czas... teraz juz mi jest szkoda wydawac pieniedzy na jaranie wole miec swojaczka:D no teraz mam 17lat w marcu 18 tylke moge powiedziec chyba o sobie...
no napisze jeszce o przyszlosci... w przyszlosci zamierzam miec duza uprawe LR#2 i je krzyzowac [mniam] 1 krzyzowka planuje ww x LR#2 ciekawe co wyjdzie... mniam

no to pozdrowka dla wszyskich :joint:
 

Q_ba1

Member
w końcu tu trafiłem :woohoo:

może ktoś mnie skojarzy z innego forum, however aktualnie trzecia hodowla w szafie, od pół godziny pierwsza noc, yupi, nareszcie będą kwiatki :yummy: heavy weed smoker od czterech lat, na dzień dzisiejszy mój age to 19 :pointlaug i w sumie tyle, więcej info wyjdzie w praniu :bat:
 
G

Guest

newbie wita :wave:
staż palacza jakieś 6 lat z tego pierwsze 2 lata rzadko,
3 lata praktycznie dzień w dzień cały dzień- i ten rok sporadycznie może 15g za rok, pale rekreacyjnie i częściowo medycznie :smoke:
nie uprawiałem jescze konopki, zaczynam upawiać ze względów ekonomicznych no i dile cos ostatnimi czasy dają :moon:

Na pierwszy ogień daje-
-2 zamal x nev.haze fem
-1 jock horror nirv
-1 california orange bud nirv
-1 durban poison ???
-pioniersko 11 passion no.27 od małoznanego dutch quality seeds

Raczej gustuje w sativach:joint:
to by było na tyle...

Życze zajebistego roku & słońca! :wave: :lurk: :smoweed:

 
Last edited:
G

Guest

nareszcie udało mi sie tu dostać .starz palacza to u mnie jakieś 6 lat systematycznego palenia, za sobą mam jednego outdoora i w drodze indoora
 

towarzyszhaszys

New member
siema
mozliwe ze niektorzy znaja mnie z innego forum :D pozdrawiam
nie chce mi sie za duzo pisac o sobie wiec napisze tylko tyle ze kocham upraiwac roslinki i to powinno starczyc
 

stolarz44

Active member
Witam;]
Moja przygoda z MJ zaczela sie gdy mialem 14lat. Obecnie idzie mi juz 21 wiec jak by nie patrzec to 1/3 zycia :D Bywa tak ze pale dzien w dzien jak rowniez i ze mam przerwy nawet miesieczne. Z hodowla nie mam zbyt duzo doswiadczenia ale jakies tam jest. Wszyskie to out gdyz nie mam za bardzo warunkow na indoora. Przewaznie nasiona z pakiecikow;] Dobra juz nie przedluza. Mam tylko nadzieje ze z wasza pomoca wyjdzie mi wkoncu cos fajnego
Pozdrawiam:)
 
G

Guest

Hehe bedzie nam mial kto boxy zbijac :D Stolarza już mamy :D Witaj! Zamawiam 1x1x1,5 m z litego drewna :D
 
Moja przygoda zaczela sie w 6 klasie podstawowej i perwszys raz jaralem z bratem ale tak mnie zbombil ze jka siedzielismy w lazience to wszytko krecilo mi sie w kolo :p jazda niesamowita ale sie przestraszylem a pozniej ogladalismy smakosza na kompie i juz w ogole bylo ciezko strasznie sie balem ale szybko usnolem naszczecie i odtamtej pory pale gande i to roznie raz potrafie caly tydzien dzien w dzien a nieraz mam przerwe z miesiac moze dwa ale zawsze mam ciekawe jazdy :) Kocham gande jest poprostu wspaniala moj kumpel jak wczoraj jaralismy powiedzial przy wszytkich ze ma dziewczyne ktora strasznie kocha (byl juz zajebany ) ale powiedzial ze ganda to jego druga dziewczyna i niech sie jego dziewczyna przyzwyczaja bo on powiedzial ze styrasznie ja kocha ... polewka na maxa byla bo wszyscy sie patrzyli na niego a on dalej gadal a dziewczyna sie patrzyla i zdeka sie zamulila ale jest wporzadku jak ziomek (chociaz straszny kujeonek z niej ) to i tak bardzo fajna z chrakteru a kujonki podobno bardzo ciekawe zycia wiec ma z nia dobrze :) Ale sie na pisalem koncze bo niektorym sie czytac odechce ....


Pozdro 600
 

Korlic

Member
Korlic :) Może kojarzy mnie ktoś z HR :p Za sobą 2 sezony in 3 w toku :p. Jeden sezon out ale raczej klapa z 15g z ziomkami wyciągnąłem. Pale pare lat po każdym harveście jarałem codzień lub co dwa dni :] W sumie to chyba wszystko :]
Peace :]
 
Last edited:

Lewar

Member
hmmmm......... jakis czas juz tutaj z Wami pisze wiec wypadaloby cos o sobie napisac ;) niedlugo stuknie 4 lata gdy pierwszy buszek zagoscil w mych pluckach. pamietam dobrze pierwsze jaranie gdy z kuzynem rozkminialismy jak to sie pali i jak nabija dzide. coz, jakos wyszlo fazka ostro sie wkrecila i odrazu wiedzialem ze to cos dla mnie :D po 2 udanych harvestach palilismy z kumplem na okraglo 4 miesiace. teraz nie pale juz poltora miesiaca i wychodzi dopiero glupota, za to nabieram smaku i formy na wiosne/lato :)

pomysl z wlasnym grow zrodzil sie w naszych glowach latem 2005. naczytalismy sie sporo na stronach typu chwast/narko o olbrzymim plonie i planowalismy out (niezbyt wypalil, ale teraz moze byc tylko lepiej). pozniej trafilismy na OG [*] i na poczatku 2006 ruszylismy z indoorem. jak to pisal pewien kumpel grow porwadzimy "w malej piwnicy, w wielkiej tajemnicy". piwniczny grow to ekstra pomysl gdy nie mozna sobie pozwolic na boksa w domu, troche bezpieczenstwa i udana zabawa gwarantowana :D zakonczone uprawy (nastepna leci pelna para hehe) :

Pure Power Plant



White Skunk i K2



growera Ca2 znam osobiscie, z wieloma z Was wymienialem sie roznymi rzeczami i bardzo takie cos popieram. zbyt malo nas siedzi w tym fachu zeby sobie nie pomagac, a tak jest duzo latwiej i przyjemniej ;)

tak wiec SADZIC i PALIC :joint:
pozdrawiam :D
 
Last edited:

Esc

New member
Witam. Forum znam i obserwuje juz od dawna, bardzo dobra atmoswera tu panuje hehe. Trawe pale juz ponad 2 lata mam za soba jeden sezon aut i mysle ze byl udany, dlatego dalej chce uprawiac trawe bo to zajebista zabawa. W domu nie moge hodowac niestety ale kiedys napewno. Pozdro.
 

Giet

Member
Siema, jestem Pocisk. Ćpam wszystko jak leci od dawna, największym sentymentem daze naszą cudowną roślinke. W tym roku będzie 3sezon out
Kocham patrzeć na trawsko jak rośnie albo gapić sie na zdjęcia z oblepionymi żywicą kwiatkami ;D
Przypomniałem sobie że już dawno sie tu jerejstrowałem i nie mam co robić odkąt nie ma OG;(
 
G

Guest

No wsumie jestem tu od lutego 2006 roku i nic tu nie napisalem ? heh. Przyszedlem tu, poniewaz og padlo, a cala reszta z OG przyszla tutaj, wiec tez tak postanowilem. Cannabinole zagoscily pierwszy raz w mojej glowie 3 lata temu. Wsumie to mam 1,5 roku palenia codziennie. Ostatniego razu stwierdzilem ze nie ma sensu palic codziennie bo to juz nie te loty wiec sie ograniczam. Za soba mam dwa out'y. Pierwszy out ( rok 2005 ) udal sie, niestety fotek nie mozecie zobaczyc bo na og byly i teraz nie ma pamiatek :( w out'06 wsumie tez nie bylo najgorzej, zdjecia mozecie zobaczyc w mojej galeri. Niestety krzaki nie byly tak ladne jak w 05. Mniej czasu poswiecilem im. Dobra koniec mojego pierdolenia hehe. Pozdrawiam :wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top