What's new

Przedstaw się!

selasie

ganja
ICMag Donor
Witam Wszystkich!!!

Zalogowalem sie tu na forum juz troche temu ,sledze je caly czas i to tu zdobylem wiekszosc swojej weidzy na temat MJ.. do tej pory nie udzielalem sie zabardzo bo uwazam ze lepiej nie pisac nic niz pisac rzeczy o ktorych sie nie ma pojecia..
Uprawe tak na powaznie zaczelem w tamtym sezonie ,bo wczesniej byly to tylko proby.. Rok temu mialem passion1 z DP z 10zostaly 2zeniskie i LR ktore sobie zapylilem..
Ten sezon to juz naprawde traktuje powaznie ale o nim napisze gdzie trzeba..
Pozdrawiam Wszystkich i zycze powodzenia!!
 

Pr3st!d!g!t@tor

New member
Cze wszystkim palaczom nazywam sie w skr. Pr3st!
Jaram ganje prawie codziennie z malymi przerwami.
W tamtym roku posadzilem dwie panny in od feemale seeds, ale wiadomo jak to pierwszym razem ( poprostu zjebalem). W tym roku out tez dwie panny od fs purple power i zobaczymy, jak wyjdzie to za rok 10 panienek maroka od fs lub cos co polecacie.
Wkur.... mnie h..we sztuki od dili, a lubie se przyjarac z tad tez decyzja o wlasnej chodowli. Mam nadzieje ze sie uda, pozdro dla wszystkich lubiacych marie :D
 

Cinnamon

Member
@Pr3st!d!g!t@tor - witamy na pokładzie :]. Gwoli ścisłości to uprawiać a nie hodować - hodować można trzodę a nie konopie ... - noł osens ale pamiętajcie o tym !!

Peace iG... :kissass:
 

LDV

Active member
Gwoli ścisłości to uprawiać a nie hodować - hodować można trzodę a nie konopie

hehehehe...

jak już pouczasz innych to rób to dobrze! :pointlaug
To może powiesz mi że naprzykład Sagarmatha nie hoduje konopii albo ludzie z Sensi Seeds?
Ciężko powiedzieć że to co oni hodują to jest trzoda, a jednak hodują z czym się chyba każdy minimalnie znający temat hodowla-uprawa zgodzi.
 
Last edited:

L&M

Member
"Gwoli ścisłości":
uprawa - dotyczy roślin
chów - pojęcie ogóle, dotyczy wszelskiej działalności związanej z utrzymywaniem zwierząt gospodarskich
hodowla - pojęcie nieco węższe i zawiera ogół zabiegów zmierzających do
otrzymania bardziej przydatnych gatunków zwierząt i/lub roślin, np. poprzez
selekcje, krzyżowanie

:D no coś po tych nocach spędzonych na przygotowaniach do matury z geografii zostało...:):pPP
 
Last edited:

tomato

Member
Veteran
L&M said:
"Gwoli ścisłości":
uprawa - dotyczy roślin
chów - pojęcie ogóle, dotyczy wszelskiej działalności związanej z utrzymywaniem zwierząt gospodarskich
hodowla - pojęcie nieco węższe i zawiera ogół zabiegów zmierzających do
otrzymania bardziej przydatnych gatunków zwierząt i/lub roślin, np. poprzez
selekcje, krzyżowanie

:D no coś po tych nocach spędzonych na przygotowaniach do matury z geografii zostało...:):pPP

no pieknie L&M !! hmn...tylko dawno dawno temu jak chodziem do szkoly, to o takich rzeczach bylo mowione no biologii... :nanana:
 

L&M

Member
@tomato rolnictwo to jeden z ważniejszych działów geografii społeczno-ekonomicznej:/

@ :) aaa, dzikei, powiem Ci że nawet nieźle, bedzie z 80% z rozszerzonej jak patrzyłem po przykładowych rozwiązania:) powodzenia
 
Last edited:

tomato

Member
Veteran
L&M said:
@tomato rolnictwo to jeden z ważniejszych działów geografii społeczno-ekonomicznej:/
zwracam, honor !!! zwlaszcza ze rozmawiam z maturzysta !!! a tak na marginesie, jak poszlo ???
 

baku

Member
właśnie niech wszyscy maturzyści z ic zdają relacje jak im poszło, może któryś z was palił przed matura he :D znam różnych ludzi niektórzy palili a inni zarzucali %
i odziwo zdali życze jak najlepszych wyników. Sory że offtopic.

A pomijajac to wyżej witam wszystkich nowych growerów.

ps.nabijam posty do 50 hehe :D
 

unlive

New member
siema

siema

Witam :) co by tutaj napisać..
jestem z Radomia, pale od około 2 lat zakochałem sie od pierwszego wejrzenia:joint:
Tak jak rozpocząłem palić tak też zaczęła sie moja przygoda z sadzeniem:canabis:
oczywiście zaczynałem od Siejki na dworze i w domu ale tylko jedna działce mi wyrosła i dojrzała :) nawet sie zjarałem :sasmokin:
Teraz kupiłem odmiane passion#1 i zobaczymy co to z tego bedzie
Pozdro !! :wave:
 

kartofel

New member
Witam!
Nie pierwszy to mój post na tym forum no ale warto sie przedstawić!
Zioła dożo nie pale, raczej sporadycznie, i nie dla palenia to robie chociaż też!
Robie to bo to lobię, uwielbiam patrzyć jak maleństwa kiełkują, a potem sie rozwijają na łąkach i polach ten dreszczyk emocji kiedy idzie sie na spota gdzieś tam w pokrzywach i innych chwastach, zresztą co ja będę sie rozpisywał, pewnie wiecie o co chodzi:)
to mój któryś tam z rzędu out, aczkolwiek chyba w tym roku najlepiej przygotowany, po zeszłorocznym zupełnie nie udanym :badday: mam nadzieje że ten będzie lepszy!
powodzenia życzę i niech sie zieleni a nie leni!! hehe!
 
G

Guest

No coz moge powiedziec? :]

...

Jaram, jaram, jaram.... od 3 lat jaram! Bardzo sie staram! :D
A konopie od niedawna uprawiam, uprawiam, uprawiam ... :D

:canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis: :canabis:
 

tomato

Member
Veteran
z przyczyn odemnie niezaleznych, musialem sie przeprowadzic i znienic osobowosc :angrymod:
pozdrawiam
tomato
 
Top