What's new

Porksodovy výplody a výpěstky

Porksoda

Member
Tak nakonec co se opičáků týče, nechal jsem tu čtverku a pětku. S pětkou jsem udělal nejaké crossy když už nešly udělat F2. Jinak je tam toho vic, tak postnu některe, co se mi fakt esteticky líbí:)

ChemD den 22
 

Porksoda

Member
Tady něco pro MK :D

Puvodně na fotce celé skříně označená jako W. Je to Marleys Collie x DCHaze. Neskutečně nádherně voní. Je spíš světlejší, listy spíš žluté, nakonci se pomalu barví dočervena. Stonky a středy listů červené, rychle zraje v porovnání s ostatníma kolem. Hádám max. 60 dní a bude hotová. Bambulůatí a rosí se ve stejném tempu jako chemD a senziho SSH.

MC X DCH den 22




Jasméénový dámský parfém. Nááádhera :woohoo:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
picture.php
 
Last edited:

Porksoda

Member
Tys to predpovedel.....MC x DCH byla skutecne marleyho opice, krasne z ni bolela hlava. Smula no, tohleto se mi nestava bezne aby mne bolela hlava z mediciny. Vonela krasne a zezacatku byl ten stav celkem vyvazeny a zajimavy, takovy zamysleny ale nad veci, ale za hodinu bolehlav..... řezan uz vyvezli popelari :)
 

Porksoda

Member
tady posilam foto nadrzeneho modreho opicaka, cekajiciho az si konecne vrzne s opicemi. zatim mel sex jen s cizinkama. Jede jak cert, snad co centimetr a pul to dalsi patro.



 

Porksoda

Member
Zdarec,
neko mi tam odpovidal na ten post v Archive seeds threadu, ale nemam dostatek prispevku na to abych mohl odpovědět. Nicmene tyka se to toho samesho stanu tak to muzu dat i sem. Na foto face off BX se tesim, to bude zajimave :)
Modry opicak si bude muset jeste na sex pockat, protoze tentokrát je ve stanu rodinka Oregon Lemons od Archive seeds (mame spolu s MK, takze uz se tesim na foto z venkovni zatmivacky). Zatím tu mam jen tri fotky, tak se mrknite, az to bude vypadat zajimaveji, tak fotky updatnu.


ta jedna fotka je první den 11,5/12,5 mamky ze semínka (vylezlo 9 z 12ti semen). Další fotka jsou rizky, zakorenily celkem snadno, krom dvou které jsou trochu pomalejsi.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Tak Face Off bx nebo Oregon lemons na těch fotkách?
Já dnes sázel 11 phen Face off bx2, poslednímu phenu se nějak nechce kořenit, tak doufám, že to dá a pujde k ostatnim alespon jako sogovka :)
Hodně štěstí!
 

Porksoda

Member
Tak Face Off bx nebo Oregon lemons na těch fotkách?
Já dnes sázel 11 phen Face off bx2, poslednímu phenu se nějak nechce kořenit, tak doufám, že to dá a pujde k ostatnim alespon jako sogovka :)
Hodně štěstí!

tohle jsou oregon lemons. na face off bx 2 foto se tesim od tebe, jestli komentovals muj prispevek :) Ja nevim, nevidim kdo to psal ani nemuzu reagovat. Mam malo prispevku, hadam. Jinak taky hodne stesti:)
 

Mightyka

Active member
Veteran
Jj to jsme byl já, psal jsme ti to myslim do karmy :). Jinak Oregon lemons jsme ted někde viděl moc hezký pheno, doufám, že najdete nějakej strašnej citron :D

Co se týče příspěvků, hod si fota do Old Gallery, tam se počítá jedna fotka jako jeden příspěvek, nebo alespon to tak dřív bylo...
 

Porksoda

Member
Jj to jsme byl já, psal jsme ti to myslim do karmy :). Jinak Oregon lemons jsme ted někde viděl moc hezký pheno, doufám, že najdete nějakej strašnej citron :D

Co se týče příspěvků, hod si fota do Old Gallery, tam se počítá jedna fotka jako jeden příspěvek, nebo alespon to tak dřív bylo...

OK, jak bude cas, zkusim, ted jsem tu jen na skok. Diky za radu. Taky preju hodne stesti s téma krasavicema.
 

Porksoda

Member
Oregon Lemons
- v šestém dnu jsem našel 3 samice, 4 samce a dvě ještě nejdou rozeznat. Vzhledem k tomu, že je mám všechny i v podobě řezu, tak jsem se rozhodl udělat ve stanu trochu místa, některé samce 'odložit na později' a nechal jsem tam jen jednoho ze čtyř samců (po tipu od MK :biggrin: ). No při likvidaci jsem pomalu přestal chápat co to cítím haha.... mrtvoly , které polili naftou, ale zapomněli zapálit...tak jsem brouzdal po netu a našel nějaké info, protože jsem čekal spíš citrony, po tom co jsem si přečetl info na Archive seeds stránkách.

Archive seeds:

The overpoweringly pungent Eugene, OR Lemon Diesel cutting crossed with the Face/Off OG Bx1 Male. If lemon is your flavor, then this is your hybrid. The Lemon Diesel has one of the most breath taking eye watering lemon smells in the Cannabis genetic world. This stuff just REEKS, right on par with the Ohio Lemon G, just sweeter and more pleasing to the nose instead of bitter and rank. Crossbred with the Face Off makes for some wonderfully easy to grow, vigourous, branchy, and sturdy plants. Smells range from powdered lemonade to zesty lemonhead candy bouquet with a classic aromatic kush scent in the background that leaves you with a lip smacking flavor on the palate for hours..
Lineage : Lemon Diesel x Face Off OG bx1

A toto jsem našel tady na IC co o tom psal Tha Docta:

The Eugene Lemon Diesel clone smells like acrid skunk, sour diesel, and trainwreck all combined. People familiar with Eugene Oregon strains knows about how invasive the "wrecky" smell is in all the strains in the area.
There are a few wrecky phenos in there, but not all that common in our experience. Although in our test lots we have gotten a few wrecky smelling ones, we have gotten a majority of very Lemony, lime, nail polish rank, and as Addison at steep hill commented, "close to roadkill" type phenos.
Strains like Lemon Diesel is not necessarily supposed to put off any kind of plants resembling pure OG, which was never the intention with this hybrid, so that is not to be expected from this. I have 5 phenos. I'm still trying to pick the favorite from. 1 straight old school rank puupybreath hashplant. 1 that smells like chem4 and sour diesel combined, and a few that carry putrid rank funk of chem and og mixed with the aforementioned smells. Even the lower odor phenos that we didn't keep carried and overwhelmingly pungent hashplant chem/OG flavor.
The leaf cupping is a natural trait of the original Face Off #4 mother. I consistently look for it as a trait representative of her influence.
Je to vyjmuté z různých odpovědí na reakce prostého lidu :) Ten jeden samec má právě ten stejný pattern, co popisuje v poslední větě. Navrapené kraje listů. Dvě ze tří samic vypadají podobně ale toto je jak jsme se dnes s MK shodli 'FAT CARL' :D Fotky poslu později, teď je tam noc...
 

Porksoda

Member
Tak včera večer (den 7) jsem ohledal další dvě 'mrtvoly' a nakonec jsou tam celkem 4 samice a 5 samců. Jak už jsem říkal 3 samci jsou out, takže aktuálně ve stanu:4x OL holky, 2x OL kluci, 1x LeeRoy3, 1x Warda a 1x Chemdog D.
 

Porksoda

Member
Konečně pár slíbených fotek.
Dva pohledy na holky, dal jsem tam jeden zboku, aby bylo vidět o kolik má ta jedna menší vzrůst. No a jedna fotka kde jsou jen kluci.




Vlevo je Karel a vpravo je jeho bratr s tenčíma listama a menšíma koulema.
 

Porksoda

Member
A tady ještě dvě fotky kde jsou spolu. V sobotu bude víc času, tak je nafotím pod normálním světlem a jiným foťákem.


 
Top