What's new

Porksodovy výplody a výpěstky

Porksoda

Member
Tady jsou holky v 38 dnu kvetení.

02 - nejmíň aromatická, po přepnutí takřka nulový stretch, asi z ní bude nejmenšá výnos ze věech štyř, a doufám že se neukáže jako nejlepší, protože odmítá zakořenit. Jeden řázek z růstu nepřežil a další dva které jsem dělal zhruba týden po přepnutí vapadají taky na umření, budu se pokoušet ji pak revegnout.


04 - voní zatím nejvíc po citronech, parádní, bambule, parádní produkce trichomů, vypadá na good yieldera, bohužel jsem na ní objevil nějaké banány, doufámže jesem všechny včas otrhal. Těžko říct jestli moje chyba, těžko přemýšlím, čím jsem ji mohl vystresovat. Od začátku suveréně nejhladnější, zálivka která ostatním vyhovovala se mi zdá že byla pro tuto fenu slabá, nicméně produkce ve srovnání s ostatníma tomu odpovídá.


08 - zdá se že bude déle nakvétat, minimálně 70 dní. Vypadá stále hodně mladě a zatím neprodukuje tolik trichomů jako sestry. Voní jako mrtvola s lehkým nádechem citronu. Hodně zajámavý skunk puch který nejsem schopen blíže identifikovat či popsat, nic podobného jsem ještě necítil.


10 - co se vzrůstu a výnosu týče, tak střední jako 08, taky stejný zápach mrtvého skunku a citronu, nicméně mnohem plnější puch. Taky se zdá že by mohla být kolem 65 dnu hotová, větší produkce trichomů než 08, možná je to tím že trošku rychleji dozrává, možná bude nakonec 08 nejvíc mazec, ale zatím vypadá 10 jako moje tajná favoritka.
 

Porksoda

Member
Tak pomalu se blížíme ke konci. 55 den květu. Nažrat dostaly naposledy před čtrnácti dny a de to dost poznat, sou hodně vyhládlé ale aspoň budou chutné. Až na ten hlad jsou holky celkově zdravé a nezaznamenal jsem ani stopu po hmyzu, houbě či jiné nemoci.

OL02 - stále sytě zelená, malá, hodně listnatá, nejméně aromatická.



OL04 - hodně hladná, většina listů už žloutnou, spolu s OL10 největší produkce trichomů, největší výnos, zatím voní nejcitronověji a tak trochu lehčeji ovocněji, než ostatní.Defakto se odposldně nic nezměnilo.


OL08 - tahle na mně působí trochu nevzhledně, ale ze všech čtyř suvereně nejtěžší skunk odor, citron možná někde v pozadí, spíš ne než jo. celkem slušný výnos, téměř jako OL04. nedostatek hnojiva se na ní taky celkem dost podepsalo.


OL10 - mému oku nejlíbivější, odchází pomalu, nedostatkem hnojiva moc netrpí i když je to znatelnější než u OL02. Vůně spíš skunk než citron, ale je taková vyváženější mezi těma všema čtyřma. Super produkce trichomů, normálně z té kytky už mi hrabe. Nemůžu se na ni vynadívat jak je krásná, až už z toho mám halucinace že na ni furt civím, že je na tom padlí, jak je to místama dobíla osypané hahah.


tady jsou všechny pod 300W LED, zbytek co tam je jsem vyndal.
 

Porksoda

Member
Čoveče nemyslím si to, že to je světlem. Začínaly všechny na stejné výšce při přepnutí a tahle se nevytáhla a je listnatá prostě. Hned vedle je chemD který je stejně malý, protože jsem prostě jen doplnil prázdný prostor o plonkovní řízek, který byl stvořen kdyby se řízek č. 1 nechytl a ten vypadá uplně normálně. Je ještě o něco menčí, protože za sebou nemá tolik růstu, ale vypadá uplně normálně.

Za ty fotky sorry no, ten foťák je kleplý, spadl kolegovi na firemním večírku a mám pocit že prostě nezaostřuje správně, jinak nevím co můžu dělat špatně. Je to 12 megapixel tu musí dělat fotky jak víno....a nedělá...ať dělám co dělám, automat, nebo manual, to nebo tamto...nejde to :) Měl jsem v plánu návštěvu se zrcadlovkou za třicet klacků, že mi to nafotí, fšecko sem plánoval, aj chlévek nový kozence lízince, ale bohužel foťák má na koleji ve škole a neukáže se nejbližších 14 dní doma....snad příště.
 

Porksoda

Member
Neboj, je pěkně na výsluní :dance013: Ta lampa jde použít i z větší dálky, než kde se momentálně vyskytuje, navíc na to po stranách smaží 6x 25W CFL. Pomáhají to trochu prosvítit a zvedají jim denní teplotu na 24 - 25 stupňů jinak topení je tu nastavené na 19 v noci. LEDka sama o sobě moc nezatopí, nestihne to protože to vrchem vycucne vencek :) Každopádně podložit ji můžu, to je to poslední.
 

Porksoda

Member
Určitě na tom něco je. Říkal jsem si, že jsem na to mohl myslet a krmit je o týden dýl. Ted už to nezměním. Z řízku to bude tak akorát kromě osmičky, ta půjde myslím o trochu dýl, i když jedou 11/13 režim. Ale tak teprve jsem se s holkama seznamoval a budou dobře flushnuté :) Už se těším na další run, to si na ně hezky pěkně posvítím :headbange
 

Porksoda

Member
Zdravím po dlouhé době. Dám sem posledních pár obrázků, které jsem dělal starým foťákem, už mám nový, takže to snad budel lepší ale tyhle jsem dlužil za celou dobu co jsem tu nebyl.

Tak prva něco pro MK - slíbený Lee Roy 3







 

Porksoda

Member
Pár fotek OL před sklizní. První fotka tam jsou všechny pohromadě nacpané v řízkárně, klvůli světlu, pokoušel jsem se tam udělat lepší fotky, ale s tím křápem to stejně moc nešlo. Ten LR v předešlém postu byl nejzdařilejší zblízka, zbytek stál za ho..., tak dávám jen fotky trochu z dálky.

všechny - to barevné upeostřed je Lee Roy3 a za ním jdou vidět vrchy OL2 - poloviční velikost oproti sestrám.



OL2 při sklizni, smrděla jak indulona a vosk, ve sklence se vyvrbil trochu do citrusu ale jinak nic moc. Listnaté, malé, sedativní, nevýrazné.



OL4 mi připadne nejslabší co se účinku týče, jinak hezké šišky, voní po citronu docela.



OL8
špatně jsem ji dotáhl do konce, chtěla jet dýl ale už nebylo z čeho. Byla na flushovaná už 3 týdny, tak jí odešly listy atd.....jedu ji podruhé, pokusím se udělat pak znovu lepší foto a znovu ochutnat pořádně dopěstovanou.


OL10
slabý výnos, ale za to mega výkon. Funguje jak rohypnol, zpomalí člověka na 50%. Voní nádherně do skunku. Mega relaxant, jak svalový tak mozkový. Ten účinek je fakt znát ale je absolutně nenásilný, žádné bušení srdce nic takového a přesto trvá nekonečně, ještě ráno jsem uplně vláčný z toho. Taky budou lepší fotky, jedu ji podruhé a ještě nejakou dobu pojedu.
 

Porksoda

Member
BM

BM

Konečně Blue Monkey! bohužel jen 2 slečny ale přece.

tady je jedna, stonky moc nemodraly, ale nakonec se vybarvila. Spíš je to taková hodně temně fialová. Při sklizni voněla trošku do čokolády, ale teď když schne tak se mi zdá víc do borůvky a dost sladká.
picture.php
picture.php


tady je druhá, trošku delší stonky, jinak stejný výnos jako ta první. O dost tmavější včetně stonků a listů. Při sklizni voněla po borůvce a lesním ovoci a taď kdž schne tak je hodně zemitá ta borůvka. Jako hrst hlíny a hrst borůvek a rozmatlat to pěkně a očuchat hahaha. Už se nemůžu dočkat až ochutnám. Jinak u obou bylo trochu banánů ale našel jsem zezadu stanu, jak je otvor na kabely shrhnutou tu látku co tvoří jakoby objímku. Takže tam šlo asi světlo trošku.....

picture.php
picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
krásné modré slečny, ta hlína to je jíl :D hhehehe

tady je jedna bm aby těm dvěma nebylo smutno

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
čtverka je keeper z těch tří.. sem ji sem postnul abys viděl jako to má vypadat :D

:tiphat:
 
Last edited:

Porksoda

Member
No já očekávám trocha jiný výsledek i s ostatníma dvěma, ono se to dalo celkem očekávat, že se jim bude pod sluníčkem líbit. Navíc jak víme, tak sem jim dal trošku zahulit hahaha. Nějaký ten lehký light leak a flush jaxepatří. No aspoň víme, že osmička s desítkou jsou oproti tomuto levelu lightleaku imunní. Bohužel to u mně obsrala v druhém runu čtverka, skrz opakující se hermení, které jsem jí defakto vyvolal.

Pro mně zatím i přes tvé tvrzení favorit OL10. Fakt se moc těším jaká od tebe 04 bude,jsetli mně z pod slunka přesvědčí. Jsem zvědavý nakolik ji podmínky u mně zchvátily, že mně neuspokojuje tak, jak její anorektická face off dom sestra OL10. OL4 je nejblíž popisu co má Docta na webu, takže asi defakto z tohoto důvodu zásah, ale, pokud má být tohle OLD dom, tak mám radši face off narkózu.

Tady je pár fotek z řezu. Osmičku už jsem taky ukončil.
Fotky opět v rychlosti, hrůza...nejsem dobrý fotograf.

08
picture.php
picture.php
picture.php
 
Last edited:

Porksoda

Member
Ahojte, jenom malinké nahlédnutí do boxu. Malawi od Ace Seeds. Docela štěstí na relativně nízkou a rychlou fenku. Asi největší salám co jsem tady od tím panýlkem viděl. První fotka den 55. Druhé dvě fotky den 65. V tom 65 dnu jsem přepl na 10,5 / 13,5 a začíná celkem kynout, dnes má den 70, ale čerstvé a čerstvější fotky později, musím se v tom prva prohrabat a něco vybrat.

picture.php
picture.php
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top