What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Porksodovy výplody a výpěstky

Porksoda

Member
Vitajte klobásci, ochomejtám se tu už nějaký pátek a pozoruju ty vaše krasavice, tak jsem se rozhodl, že sem taky semtam něco plesknu.
Díky MAHA KALOVI za nějakou tu genetiku a hodně zdaru, ať to roste přátelé.

Něco o mně: jsem poměrně vysoké postavy, zhruba metr dvacet, mám tmavé dready, jak Bruce Wiliž a mám pevnou vůli jako Iveta Bartošová.

Momentálně mám 90x90x180 stan, 300W LED + 150W CFL, pěstuju v hlíně kterou mixuju sám, řekněme, dva díly substrátu X, dva díly substrátu Y, dva díly kokosu a dva díly perlitu. Papačka pro krasavice je BioBizz. Proti stvůrám z pekel mám Neem Oil. Průtah vzduchu ve stanu je 150m krychlových za hodinu a ještě je tam něco na ofuk.

Zpětně, nebo do patřičných threadů časem nahážu první grow z tohoto stanu, nicméně bylo to moje first time s LED lampou, tak to možná nebude 100%.

Tady v tom threadu začnu s Blue Monkey semenem, jenž jsem obdržel od výše zmíněného MK. Cíl je pokusit se objevit pokud možno něco zajímavého a udržet řez a taky nějaké to F2 semeno.

Zasadil jsem 10 ks, vyrostlo 8, z toho jedna je zákrsek který se takřka nehýbe a další rostla naopak, po otočení se jí moc nechce. 6 je krásných zdravých z toho 5 fialek a jedna zelená. Vzhledem k tomu že jsem z důvodu nedostatku místa sadil nadvakrát s odstupem osmi dnů, hodím sem zatím 4ks z prvních pěti semen.
 

Porksoda

Member
BM 2 - zákrsek



BM 3


BM 4


BM 5


malinko je pohryzaly třásněnky které se spolu s pár kusy smutnic vylezly ze substrátu. Budu muset desinfikovat, nebo zvolit jiný, nicméně neem oil si s něma zdá se poradil.
 

Porksoda

Member


tady jsou všechny Blue Monkeys.

řada vlevo: BM2,3,4,5 jak jsem říkal zasazeny dřív zhruba o týden. 1 nevyrostla, 2 se po vyklíčení dlouho skoro vůbec nehýbala, trochu se rozjela, ale jede hodně pomalu a je až na malé fragmenty zelená. 3,4,5 jsou fialové a jedou normálně bez rozdílu.

řada vpravo: 6 pomalejší, ale stále jednou tak rychlá jak 2. Taky zelená jako 2. 7 a 10 jedou normálně a jsou fialové. 8 vyrostla kořenem nahoru zamotaná jak zavináč, otočil jsem ji tak se chytla ale je to takový mutant co nemá nic mezi lístkama, čekám jestli z něj něco vyraší, skoro se nehýbe. 9 nevyrostla.
 

Porksoda

Member
celý box

celý box



W,X,Y,Z jsou převapení :) sám jsem zvědav co se z toho vyklube. budeme uvidět.

Lee Roy 3, ChemD, ECSD, Warda OG a SSH jsou budoucí maminky z řezů z předešlé várky.

Opiček zbylo 6 z deseti.
#2 - byla zákrsek a nestíhala ostatní, navíc byla světle zelená, modrá linie se u ní neobjevovala ani náznakem, dnes jsem ukončiljejí trápení.
#8 - mutant který prva vyrostl kořenem nahoru a po otočení vyrostly pouze dva lístky, v tomto stavu setrvávala beze změny tři týdny bez jakékoli známky že by mohlo někama něco vyrašit - taktéž ukončena.
 

Porksoda

Member
trocha nostalgie - první run pod LED

trocha nostalgie - první run pod LED

ssh - Senzi23 pheno - day 50 - pozdější foto bohužel nemám


LeeRoy - day 61 - taky pozdější nemám


warda reek n OG - day61 - opět nemám foto ze sklizně
 

Porksoda

Member
trocha nostalgie - první run pod LED

trocha nostalgie - první run pod LED

ECSD - day 77 - pozdější nemám


chemD - day 45 - kvůli padlí byla vynesena z boxu ven, musela být sklizena v 51.dnu jinak by z ní nic nezbylo
 

Porksoda

Member
jaké naducané ecsd pod LED světlem, má to něco do sebe... spousta lidí tvrdí že květy jsou kvalitnější než pod HPS...

každopádně je pojedu znovu, přecejenom jel jsem pod LED poprvé a myslím, že bych měl být schopný to udělat líp. Rozhodně to nevysychá jako pod HPS, takže je potřeba je fakt bedlivě pozorovat, navíc každá z nich to měla ráda jinak, chemD podle mně vydrží v poušti :D Jinak bych řekl, že ty květy jsou asi menší, než u HPS. Pro srovnání jsem nastrkal jednomu panu X kukačky do hnízda pod 400W HPS a už teď to jde vidět, že budou větší. Foto sem nějaké časem hodím. Nicméně zdá se mi, že jsou pod LED bytelnější. Takové malé vyvoněné léčivé kamínky
woohoo.gif
 
M

miris

Idealni by asi byla kombinace led a hps :) ale sehnat kvalitni ledku je tezky nicmene to jde napr.Area51. Me osobne prislo ze trochu lip pod ledkou terpenujou
 
D

Dogon

sem zvědavej na Blue Monkey co najdeš ale pozor jak už kdysi poznamenal MAHA KALA modrá po ní ksicht.

picture.php
 

Porksoda

Member
určitě je pravda, že HPS by byla určitš lepší než CFL k té LEDce. Možná to časem předělám, teď nějaký čas nic investovat nebudu, nechal jsem v tom víc než dost za poslední půlrok :)

Ty opičky jsou parádní Dogone :D už se těším až mi zmodrá xicht :)
 

Porksoda

Member
Zdravim,
takže na opičí slečny si asi budeme muset počkat:) všech 6ks jsou kluci jak buci. zitra se pokusim najít čas a nafotit je. Je zajímavé je pozorovat, každý se chová trošku jinak.
3 - středně fialový, středně rychle nakvétá 4 patra mají koule v 11 dnu, střední stretch po přepnutí.
4 - míň fialový, rychle nakvétá, 6 pater koule, střední stretch
5 - sytě fialový, pomaleji nakvétá, koule na třech patrech, velký stretch, dřív začal vyhazovat nepravidelné patra.
další tři opičáci byli sazeni později, tak zareagovali po prepnutí trochu pomaleji.
6 - míň fialový, rychle nakvétá, skoro žádný stretch, široké listy
7 a 10 - středně fialoví, pomalu nakvétají, teprve začali kvést.

řezy jsou v matkárně tak se uvidí kteří ženichové budou pokojně čekat. bohužel je teď bude dočasně obsazená kapacita něčím jiným.
 

Porksoda

Member
zdarec,
3 voní svěže jako ovocný mix a máta, 7 a 10 vypadaji a voni stejně, rostou stejně a jsou stejně zbarvení, tak jsem je ani nefotil. nechám jen jeden řez, podle toho který dřív zakoření.
4 voní hodně jak nějaké kyselé exotické ovoce, maracuja, nebo tak něco, jde cítit i bez tření stonku víc než ostatní.
5 voní jako borůvky, ostružiny atd, i barva je hodně sytá
6 voní jako máta a lehce do kopřiv

pravděpodobně nechám 3,4 a 5. ta šestka je hodně malá a nakvétá poloviční rychlostí, řezu z šestky se taky moc nechce, vypadá nejchcípleji ze všech.
 
Top