What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Porksodovy výplody a výpěstky

Porksoda

Member
ogktd

ogktd

med-man brand asi freebie ? :D og kush x td slabá cfl v pokoji, ale nechal jsem dlouho otevřenou clonu, takže jsou některé ty fotky světelně přepálené, rok mám tu zrcadlovku a moc času jsem tomu nedal, tak zatim furt trošku maturita....miliarda možností jak to nastavit
picture.php
 

Porksoda

Member
někde jsem se tu dočetl, že to je thaoe og x skunk 1, tak jsem zkusil co z toho vyleze. jsou celkem aromatické, sladké a ovocné, trošku citronu, nějaký sweet skunk to bude asi hahaha, nevím, thaoe og neznám, nemohu soudit.....vylezly jen 3ks z pěti a jeden byl chlapec, kterého jsem nepoužil. toto je den 60, slečna č.1 šla viset v 64tém a slečna č.2 v 69tém. co z toho nakonec vyleze se teprve uvidí, je třeba si počkat. posílám foto semene, které mi bylo věnováno, já za nic nemohu, já nic, já muzikant...bylo mi líto je nechat seschnout, nevěděl jsem, jak jsou staré :)
 

Porksoda

Member
zkoušel jsem zasadit i GN Nepali, které jsem taky dostal :) o tom jsem se dočetl že bylo docela staré, tak jen ze zvědavosti, vyleze-li něco, bohužel to dopadlo dle očekávání ...některé už byly úplně mrtvé a z některách vylezly ocásky, ale dál už to nezvládly a pošly, takže z toho fotka nebude.
 

Porksoda

Member
foceno telefonem, takže horší kvalita, esteticky krásná, vůně a chuť taky, ovocná berry klasika, v chuti více zemitá, bohužel tato fenka byla slabší účinkem, který byl takový spíše euforický ale ne moc silný a kratšího trvání cca 2h, takový dost poklidný nenásilný stav. víc jsem jich zatím neměl možnost zkusit, určitě někdy zase zkusím další.
 

Porksoda

Member
tuhle mám taky fotky jen z telefonu, freebie poslali z cannabiogenu, tak jsem to testnul. víceméně splnila očekávání dle popisu na jejich webu. relativně rychle kvetoucí sativa, pozitivní energický high, dost mi připomněla Bangi haze. Dobrá odolnost vůdči plísni, bohužel by chtěla ještě aspoň týden teplejšího počasí. Podzimní chlad jí trochu zastavil vývoj, zima jí nesvědčí. Ve vůni je hodně zvláštní, podobný terpenový profil jsem ještě nikdy necítil, nejsem dobrý v popisu, rád bych řekl víc, ale nejsem schopen to dát rozumně dohromady. Jinak celkově spokojenost, ten stav je rozhodně kvalitní.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
moc hezká modrá vopice hehe kolik jsi zasadil těch f2? je vidět ale hned vliv toho modrého samce f1 :D
 

Latest posts

Latest posts

Top