What's new

Indoor képek gyűjteménye

Solon

Well-known member
C+2 rol tudok beszélni. 16 magbol megtalatam "the madafaka" fenót. masfélszer annyit hozott mint a többi. sativa kinézet, kemény gubák, 50 nap virágzás. Viszonylag nagy internoduszok. Gyorsan gyökeresedik, fasza fenó teli vigorral. Egy jó ideig velem marad.

View Image

AHHA! Ez egy nagyon jó hozzászólás! Kb. a nesze neked semmi , de azt fogd meg jól.

„C+2 rol tudok beszélni. 16 magbol megtalatam "the madafaka" fenót.
masfélszer annyit hozott mint a többi.”

Ez milyen kisérlet volt? Volt egy tő, ami 150%-os terméshozamot hozott az összes többi növényhez képest? Hol van valami napló, vagy valami feljegyzés, vagy akármi, mert ezt így beböfögni édes kevés szerintem.

„sativa kinézet, kemény gubák,
50 nap virágzás.”

Na ez egy érdekes dolog, elmesélhetnéd ez, mégis mit jelent. Elég zavaros nekem.

„Gyorsan gyökeresedik”

Mihez képest, vagy ezt miként kéne értelmezni?

„fasza fenó teli vigorral.”

AHHA!?


A kép meg maga a szánalom, szerintem nálam a küszöb alatti szemét is tisztább, mint nálad az a helyiség, ahol termesztesz.
 

Brain.storm

Member
AHHA! Ez egy nagyon jó hozzászólás! Kb. a nesze neked semmi , de azt fogd meg jól.

„C+2 rol tudok beszélni. 16 magbol megtalatam "the madafaka" fenót.
masfélszer annyit hozott mint a többi.”

Ez milyen kisérlet volt? Volt egy tő, ami 150%-os terméshozamot hozott az összes többi növényhez képest? Hol van valami napló, vagy valami feljegyzés, vagy akármi, mert ezt így beböfögni édes kevés szerintem.

„sativa kinézet, kemény gubák,
50 nap virágzás.”

Na ez egy érdekes dolog, elmesélhetnéd ez, mégis mit jelent. Elég zavaros nekem.

„Gyorsan gyökeresedik”

Mihez képest, vagy ezt miként kéne értelmezni?

„fasza fenó teli vigorral.”

AHHA!?


A kép meg maga a szánalom, szerintem nálam a küszöb alatti szemét is tisztább, mint nálad az a helyiség, ahol termesztesz.

Jól van Solon! Nyomd el magadat! :laughing::laughing::laughing:
Faszt se érdekli a Te ide büfögésed! Én mindezt elhittem, mert tudom mire képes egy jó fenó! Good Night!
 

what_can_there

Well-known member
Köszi! :)

Nagyrésze Dinafem - Critical+ Ez az a mag amit még tavaly előtt tavasszal kaptam ajándékba a bush dokinál. Akkor el sem akartam ültetni, mondván, hogy nekem ez nem kell. Bele voltam buzulva a Sensi Nl-be. Aztán mégis csak elültettem. Mondom magamban egyel több növi több buga. És láss csodát leverte az összes NL-t a picsába. Dupla annyit hozott elsőre mint egy ugyan olyan körülmények között nevelkedett NL. (és még jobbak is voltak a bugák mint bármelyik másik növényemen) Onnantól kezdve Ő a favorit. Bár történtek vele érdekes dolgok amit most nem részleteznék, ezek most az eredeti magról ültetett növény kb. 11. generációs klónjaik. És még mindig semmi minőségvesztés. Most van ugyanebből a generációból egy jó nagy anyanövényem, amire mostmár vigyázok nagyon, mert tudom, hogy ilyen fenót mégegyszer az életben nem fogok találni.
A mostani körben van még pár magról indított Critical +2.0 és Skunk#1-is de egyik sem veszi fel a versenyt az agyonnyúzott sokadikgenerációs C+al :)
Nah fasza. Kérdeztél valamit amire egy mondattal lehetett volna válaszolni Én meg írok egy regényt. :D Valakinek végre elmondhattam. A sarki boltban csak nem fogom elmesélni a storyt. :laughing:

Kosz a beszamolot! Arrol a sensis NL-rol esetleg van keped? Mennyire volt tomor a viragzat?
 

GK_420

Active member
Solon hát nem egy nasa feljegyzést olvastál hanem beszámolót. Hitelesített mérleget meg közjegyzőt igényelnél talán? :D

Mi az hogy nem lehet cserélgetni? Termeszteni, tartani vagy szívni se. Ne legyünk már hülyék ennyire de tényleg...kismillió lehetőség van cserélgetésre főleg egyszerű ha csak kapod. :D
 
L

lopocs.mpeg

AHHA! Ez egy nagyon jó hozzászólás! Kb. a nesze neked semmi , de azt fogd meg jól.

„C+2 rol tudok beszélni. 16 magbol megtalatam "the madafaka" fenót.
masfélszer annyit hozott mint a többi.”

Ez milyen kisérlet volt? Volt egy tő, ami 150%-os terméshozamot hozott az összes többi növényhez képest? Hol van valami napló, vagy valami feljegyzés, vagy akármi, mert ezt így beböfögni édes kevés szerintem.

„sativa kinézet, kemény gubák,
50 nap virágzás.”

Na ez egy érdekes dolog, elmesélhetnéd ez, mégis mit jelent. Elég zavaros nekem.

„Gyorsan gyökeresedik”

Mihez képest, vagy ezt miként kéne értelmezni?

„fasza fenó teli vigorral.”

AHHA!?


A kép meg maga a szánalom, szerintem nálam a küszöb alatti szemét is tisztább, mint nálad az a helyiség, ahol termesztesz.

Kedves kollega, kis szovegértelmezési segédlet.

1. igen, kb masfelszer annyit hozott mint a masik 15 novény atlaga. Volt pár naplóm, ezt nem naplóztam. Nem értem miért kell az embert hazugnak bályegezni ha kijelent valamit.

2. Vékony levelek, virágzásra kb2x-e nyúlik, nagy szárközök, igy értem a kinézetet. Viszont a virágzat struktúráját tekintve egyatalan nem tipikus sativa.

3. Gyorsan gyökeresedik, azt jelenti relatíve gyorsan, altalaban 10-12 nap amit más fajtáknál tapasztaltam.Ez már 8 napon átlötte a tőzegcserepet.

4. Vigor=életerő. Gyorsan növő ellenálló fajta. Ez is a számos fajtával való összehasonlitasra alapozom amielyekkel dolgom volt. Ebbol a szempontból hasonló mint a BW Mr Nice-tol.

5. Az hogy szar a kép az tény. Kevés fény szar kamera. Sorry érte. Viszont hogy milyen tisztasagot tartok a mellekepuletben az en dolgom. Ugyes vagy h a küszöb alatt is takaritassz.

@whiped

4 fő szár 4x2 alsó oldalágát tekertem egy drotgyűrű köré.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
megint belefut mindenki lol :D ellenben a tények makacs dolgok. és szolón egy nagy geci, hogy mindig a tényekkel foglalkozik :D és kb 5 ből 4 ember teljesen kikészül
és vért pisál kínjában amikor valami érdekességet kielemez.
ahelyett, hogy elgondolkodnának, miért ír ilyet..
teljesség igénye nélkül... klónozás, ha jól csinálod akkor a könnyen gyökeresedő fajták zöme 5-7 nap, alatt a nehezebben gyökeresedők 10-15 nap alatt vernek gyökeret..
az meg hogy másfélszer annyit hoz valami, mert fajtát váltottál elég mesebeli, és kiváncsian várta szolón a statisztikát, hogy eddig volt 400 w / 300 g termés sensi starral és hashplanttel.. agyaggolyóval topfeed ezzel meg lett 400 w / 500g vagy 600 g /nm ről 900 ra emelkedett kertifölddel és murvával... stb..
de igazán információhoz nem jutott belőle, ami a hasznára lehetne..
 

iwantmorebuds

Active member
Auto Chronic
kár a main coláért szebb volt
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Brain.storm

Member
megint belefut mindenki lol :D ellenben a tények makacs dolgok. és szolón egy nagy geci, hogy mindig a tényekkel foglalkozik :D és kb 5 ből 4 ember teljesen kikészül
és vért pisál kínjában amikor valami érdekességet kielemez.
ahelyett, hogy elgondolkodnának, miért ír ilyet..
teljesség igénye nélkül... klónozás, ha jól csinálod akkor a könnyen gyökeresedő fajták zöme 5-7 nap, alatt a nehezebben gyökeresedők 10-15 nap alatt vernek gyökeret..
az meg hogy másfélszer annyit hoz valami, mert fajtát váltottál elég mesebeli, és kiváncsian várta szolón a statisztikát, hogy eddig volt 400 w / 300 g termés sensi starral és hashplanttel.. agyaggolyóval topfeed ezzel meg lett 400 w / 500g vagy 600 g /nm ről 900 ra emelkedett kertifölddel és murvával... stb..
de igazán információhoz nem jutott belőle, ami a hasznára lehetne..

Még most sem értem mi a faszért kellene bővebb információ. Az mindenkinek a saját dolga, hogy mennyit szüretel mekkora helyről mennyi fény alól. Ezek amikről szó van csupán érdekességek. Ha valaki talál egy fenót azt nem kell megmagyarázni. Mindenki aki találkozott már jó néhány fajtával és nem a 2. körét csinálja észre veszi ha van egy HŰHAAZTAKURVAÉLETBE növény. És kb. ennyi. Nekem úgy látszik, hogy Te és Solon barátod matematikai alapokra akarja helyezni ezt az egész termesztés kérdést.
És még ezzel sem lenne baj, ha hanyagolnátok ezt a kötözködő kihaénnem hangvételt. Attól, hogy nem úgy csináljuk ahogyan Ti még nem biztos, hogy szart csinálunk.
Üdvözlettel,
Vitaflórahuszárkőművesactimel
biggrin.gif
 

Solon

Well-known member
Még most sem értem mi a faszért kellene bővebb információ. Az mindenkinek a saját dolga, hogy mennyit szüretel mekkora helyről mennyi fény alól. Ezek amikről szó van csupán érdekességek. Ha valaki talál egy fenót azt nem kell megmagyarázni. Mindenki aki találkozott már jó néhány fajtával és nem a 2. körét csinálja észre veszi ha van egy HŰHAAZTAKURVAÉLETBE növény. És kb. ennyi. Nekem úgy látszik, hogy Te és Solon barátod matematikai alapokra akarja helyezni ezt az egész termesztés kérdést.
És még ezzel sem lenne baj, ha hanyagolnátok ezt a kötözködő kihaénnem hangvételt. Attól, hogy nem úgy csináljuk ahogyan Ti még nem biztos, hogy szart csinálunk.
Üdvözlettel,
Vitaflórahuszárkőművesactimel View Image

LOL.

Na majd akkor igyekezni fogok, és élek majd az eufemizmus és a bújtatott iróniai fegyverével. S majd, ha hozzászólást írok, Bob Marley zenéjét fogom hallgatni, hátha átjár a raszta szív spirituális élménye és így barátságos formát ölt majd mondandóm. ;)

A matematikát miért is veted el? Szerinted nem kell számolni, felesleges? Ezoterikus termesztési módszert alkalmazol? :D Lehet , ha kicsit számolgattál volna, nem sárgul ki a növényed a (szintén vitaflorás) kaktusz táptól, elárulom, azzal is végig lehet vinni szépen egy kört, nem a legjobb választás, mint ahogy virágzás indító tápja sem, de megteszi, ha nincs más.

Lényeg a lényegben, ha valaki egy fajtát szelektál, nehéz azt dokumentálni minimálisan? Majd azokat az információkat közre adni? Mert ez így semmi. Jó, egymást elszórakoztatni jó dolog, de nem vezet sehova, senki nem szerez használható információt. Ennyi erővel áttérhetnénk a politikai hírekre is és azoknak a kitárgyalására, lehet annak több értelme lenne, bár nem hiszem.

Köszcsi puszcsi ;)
:thank you:
 

Brain.storm

Member
LOL.

Na majd akkor igyekezni fogok, és élek majd az eufemizmus és a bújtatott iróniai fegyverével. S majd, ha hozzászólást írok, Bob Marley zenéjét fogom hallgatni, hátha átjár a raszta szív spirituális élménye és így barátságos formát ölt majd mondandóm. ;)

A matematikát miért is veted el? Szerinted nem kell számolni, felesleges? Ezoterikus termesztési módszert alkalmazol? :D Lehet , ha kicsit számolgattál volna, nem sárgul ki a növényed a (szintén vitaflorás) kaktusz táptól, elárulom, azzal is végig lehet vinni szépen egy kört, nem a legjobb választás, mint ahogy virágzás indító tápja sem, de megteszi, ha nincs más.

Lényeg a lényegben, ha valaki egy fajtát szelektál, nehéz azt dokumentálni minimálisan? Majd azokat az információkat közre adni? Mert ez így semmi. Jó, egymást elszórakoztatni jó dolog, de nem vezet sehova, senki nem szerez használható információt. Ennyi erővel áttérhetnénk a politikai hírekre is és azoknak a kitárgyalására, lehet annak több értelme lenne, bár nem hiszem.

Köszcsi puszcsi ;)
:thank you:

Továbbra sem értelek! Nem vagyunk egy hullámhosszon. Ezért békejobbot nyújtok neked!
Ne irkáljunk egymásnak ezentúl és akkor nem lesz probléma. Próbáljuk meg elfogadni egymást úgy ahogy vagyunk, kommentárok nélkül. Szerintem egyikünknek sem kell a másik véleménye ahhoz, hogy boldoguljuk! ;)
Béke haver!
 

Solon

Well-known member
LOL :D
Te ilyen topic skizofrén vagy? Egyik topic-ban lófaszjóskázól és számonkéred , hogy mennyire kultúrálatlan a másik, 2 topic-al arrébb meg béke jobb?

Én ugyan úgy viszonyulok hozzád mint eddig, nem utállak, nincs veled bajom, ha lesz olyan momentum, amivel nem értek egyet , akkor leírom. ennyi. Akinek ez nem tetszik, az ne olvassa el. Miért kell ezen felháborodni? Ez egy online anoním felület, mindenki azt ír amit akar. Bocsánat, hogy éltem a vélemény nyílvánítási szabadságommal, elnézést kérek érte :D
 
Top