What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor képek gyűjteménye

what_can_there

Well-known member
Maple Leaf Indica klon 8 het viragzas utan:

mli.jpg
 

Solon

Well-known member
Sorry, azt hittem csak viccből írtad, hogy juharfa levél, mert a kender hasonlít rá :D
 

Son of Soil

Member
Ez most pont nem off, szóval olvastam egy ilyet magyarhonról és tetszett , tényleg releváns :
Pálinka will find you and try to kill you.

This fruit brandy is ubiquitous throughout Hungary — a party isn’t a party without a couple bottles of pálinka. You will be offered shots relentlessly and refusing the first is more or less an insult. Hungarian nagymamák (grandmas) swear by its powers: Have a headache? Pálinka. Menstrual pains? Pálinka. Feeling nervous? Pálinka.
 

what_can_there

Well-known member
Az MLI-t nagyon ajanlom minden indica rajongonak, keresztezeshez is kivalo alany. A kovetkezo korben skunkkal fogom magositani, most revegelem hozza az anyakat.
 

Brain.storm

Member
Hoztam pár képet. Bár még duzzadó bugákról nincs (remélem hamar eljön az is)
1. Árokszéli C+ mentés
-Szóval Ők azok a leányzók, akiknek az édesanyját válogatott módszerekkel brutálisan kiírtottam és több mint egy napig egy árok partjára a susnyásba kibaszva tengették életüket levágott és összetört száraikkal. Nagyon nehezen gyökereztek és ennyit sikerült megmentenem belőlük. Ők most 2 hetesek a gyökeresedés óta.
picture.php

picture.php

2. C+ 2.0 Bébi
- Másfél hete magról ültetett Dinafem - Critical + 2.0 (tőlük várom a Holy Grailt)
picture.php

3. Skunk#1 Bébi
- Szintén másfél hete magról ültetett növények. Őket csak azért vettem mert olcsó, és jókat olvastam róluk. Töltelékanyag, hogy legyen guba. Aztán ki tudja. Lehet, hogy közülük kerül ki a díjnyertes bajnok. (Nem volt még Skunk#1-em, nem ismerem a fajtát. Hamarosan kiderül)
picture.php
 

Kukutyin

Member
Elvileg jó már, de nem sok magom lesz 12/12ről lett indítva max 50-50 db-al számolhatok Durbanból is meg MLI-ből is.
 

Latest posts

Latest posts

Top