What's new

Indoor képek gyűjteménye

iwantmorebuds

Active member
3. éve nyúzok 3 db manuális időkapcsolót amit a Babylonban vettem. Az egyikbe egy hosszabbítót dugtam, amibe 2db 600wattos HPS trafó van dugva. Teszik a dolgukat mai napig rendesen. ;)

Van itthon negy hagyomanyos ket digitalis a legtovabb au egyik manualis ment talan masfel ket het :D utanna mar altalaban elfelejtettek lekapcsolni, de megprobalok megegyszer venni bar mind igyanolyan vennek en minoaegibbet is de a growshopba is a praktikeres van :D
 

Brain.storm

Member
Vitaflórahuszárkőművesactimelek...
39. napja 12/12-ben.
picture.php

picture.php

picture.php
 

Kukutyin

Member
Nekem egyszer ilyen lenne összehugyoznám magam a penész félelmétől :D Az ilyen tömör bugák nekem mindig penészre adják a fejüket. Amúgy nagyon szép
 

Brain.storm

Member
Nekem egyszer ilyen lenne összehugyoznám magam a penész félelmétől :D Az ilyen tömör bugák nekem mindig penészre adják a fejüket. Amúgy nagyon szép

Köszi. Nekem még egyszer sem volt penészem. Egy keverőventi 0-24-ben fújja őket. A kiszívó meg folyamtosan szívja ki a levegőt. Sosem áll a levegő, ezért szerintem penész sem lehet.
 
Gondoltam magamban....benezek mit termelnek a magyarok...
Woooow...nagyon gyonyoru indoor eredmenyek. Ugye van hasonlo thread csak outdoor jellegu?! Na maris atbongeszem az egeszet...
Szep napot es bo termest kivan NUKI haverotok

P.s. bocsi a hejesirasert... 6 odik osztaj ota nem irtam magyarul
 
Magyar a nemzetisegem... feleseg is magyar jutott... szep emlekeim vannak magyarorszagra es a felvidekre.
Apropo... tenleg megernek nalatok a szativa dominans novenyek outdoor? Es tenleg annyi a vad kender?
 

Medicropper117

Active member
Hat vadkender itt csak egy van de sok rostkender és egyébb nyalanksag no az tuti:)
Sativa dominans noveny nagyon lutri. Van ra pelda de ritka h nem viszi el a penesz mielott kesz lenne. Max folia alatt. De abbol is sztem az amelyik novemberre kesz van es koran kezdi a viragzast.
(De lehet hulyeseget mondok. Beteptem. Ha krom apank itt volna ő megmondaná)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
hogyne élne meg, csak nem mindegyik virágzik készre.
jack herer, jamaican pearl, stb ne is álmodj kint.
viszont durban poison, mexican sativa, haze special, nebula meg hasonlókat lehet csinálni.
 

Brain.storm

Member
Szep kert! Milyen fajta?

Köszi! :)

Nagyrésze Dinafem - Critical+ Ez az a mag amit még tavaly előtt tavasszal kaptam ajándékba a bush dokinál. Akkor el sem akartam ültetni, mondván, hogy nekem ez nem kell. Bele voltam buzulva a Sensi Nl-be. Aztán mégis csak elültettem. Mondom magamban egyel több növi több buga. És láss csodát leverte az összes NL-t a picsába. Dupla annyit hozott elsőre mint egy ugyan olyan körülmények között nevelkedett NL. (és még jobbak is voltak a bugák mint bármelyik másik növényemen) Onnantól kezdve Ő a favorit. Bár történtek vele érdekes dolgok amit most nem részleteznék, ezek most az eredeti magról ültetett növény kb. 11. generációs klónjaik. És még mindig semmi minőségvesztés. Most van ugyanebből a generációból egy jó nagy anyanövényem, amire mostmár vigyázok nagyon, mert tudom, hogy ilyen fenót mégegyszer az életben nem fogok találni.
A mostani körben van még pár magról indított Critical +2.0 és Skunk#1-is de egyik sem veszi fel a versenyt az agyonnyúzott sokadikgenerációs C+al :)
Nah fasza. Kérdeztél valamit amire egy mondattal lehetett volna válaszolni Én meg írok egy regényt. :D Valakinek végre elmondhattam. A sarki boltban csak nem fogom elmesélni a storyt. :laughing:
 

jepjep

Member
Köszi! :)

Nagyrésze Dinafem - Critical+ Ez az a mag amit még tavaly előtt tavasszal kaptam ajándékba a bush dokinál. Akkor el sem akartam ültetni, mondván, hogy nekem ez nem kell. Bele voltam buzulva a Sensi Nl-be. Aztán mégis csak elültettem. Mondom magamban egyel több növi több buga. És láss csodát leverte az összes NL-t a picsába. Dupla annyit hozott elsőre mint egy ugyan olyan körülmények között nevelkedett NL. (és még jobbak is voltak a bugák mint bármelyik másik növényemen) Onnantól kezdve Ő a favorit. Bár történtek vele érdekes dolgok amit most nem részleteznék, ezek most az eredeti magról ültetett növény kb. 11. generációs klónjaik. És még mindig semmi minőségvesztés. Most van ugyanebből a generációból egy jó nagy anyanövényem, amire mostmár vigyázok nagyon, mert tudom, hogy ilyen fenót mégegyszer az életben nem fogok találni.
A mostani körben van még pár magról indított Critical +2.0 és Skunk#1-is de egyik sem veszi fel a versenyt az agyonnyúzott sokadikgenerációs C+al :)
Nah fasza. Kérdeztél valamit amire egy mondattal lehetett volna válaszolni Én meg írok egy regényt. :D Valakinek végre elmondhattam. A sarki boltban csak nem fogom elmesélni a storyt. :laughing:

Köszi a regenyt! :)
Mik voltak a különbsegek a C+ es a 2.0 között?
Azt olvastam,hogy a 2.0 nagyobbra nö es erösebb is.
 

Brain.storm

Member
Köszi a regenyt! :)
Mik voltak a különbsegek a C+ es a 2.0 között?
Azt olvastam,hogy a 2.0 nagyobbra nö es erösebb is.

A végeredményt még nem tudom, mert még van hátra kb. 2 hét. A 2.0-ák sem szarok mert fasza nagy tömör bugákat hoznak, de a sima C+ sokkal nagyobbakat és sokkal többet hoz. Nem vitás, hogy ez egy qurva jó fenó. Biztos azért adták ajándékba ezt az egy szemet, hogy kattanjak rá és vegyek még belőle. Egy jó kis marketnig fogás vagy a véletlen műve? Nem tudom. De arra biztos nem számítottak, hogy ebből az egy szem magból lassan 2 éve már csinálom a köreimet. :D
Az erősségéről nem tudok nyilatkozni egyiknek sem. ;)
 
L

lopocs.mpeg

Köszi a regenyt! :)
Mik voltak a különbsegek a C+ es a 2.0 között?
Azt olvastam,hogy a 2.0 nagyobbra nö es erösebb is.


C+2 rol tudok beszélni. 16 magbol megtalatam "the madafaka" fenót. masfélszer annyit hozott mint a többi. sativa kinézet, kemény gubák, 50 nap virágzás. Viszonylag nagy internoduszok. Gyorsan gyökeresedik, fasza fenó teli vigorral. Egy jó ideig velem marad.

picture.php
 

Brain.storm

Member
C+2 rol tudok beszélni. 16 magbol megtalatam "the madafaka" fenót. masfélszer annyit hozott mint a többi. sativa kinézet, kemény gubák, 50 nap virágzás. Viszonylag nagy internoduszok. Gyorsan gyökeresedik, fasza fenó teli vigorral. Egy jó ideig velem marad.

View Image

Mit nem adnék, ha egyetlen egy kis hajtás az enyém lehetne belőle. ;) Adok helyette C+ fenót... :biggrin:
De szar, hogy nem lehet így cserélgetni... Qurva magyar törvények. :(
 

Latest posts

Latest posts

Top