What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Indoor képek gyűjteménye

iwantmorebuds

Active member
Szep! Nagy bajban nem vagy,csak ha mindenaron magasra engeded,holott nincs hozza helyed. Ha az egy szem föszarat kihuzod oldalra,akkor 15 centit bizto nyersz.Gondolom okkal nem tetted eddig....

Igy van nem veletlen nott igy illetve nincs hova huzni bennt van egy kozel 50 centi szeles chronic abba 60x60as boxba :D
 

iwantmorebuds

Active member
szépek a növényeid, még akkor is ha autok :D

:D :D koszi
Nem nagy dolog kicsiraztatom elultetem neha meglocsolom azt annyi :D pedig meg balfasz is vagyok mert a lampat is kezzel kapcsolom es mais beteptem azt elfelejtettem de szerencsere birjak, az ilyen kis figyelmetlensegeket, sztem csak jo genetika :D
 

Medicropper117

Active member
:D :D koszi
Nem nagy dolog kicsiraztatom elultetem neha meglocsolom azt annyi :D pedig meg balfasz is vagyok mert a lampat is kezzel kapcsolom es mais beteptem azt elfelejtettem de szerencsere birjak, az ilyen kis figyelmetlensegeket, sztem csak jo genetika :D

Há vegyé' má egy időkapcsolót. 15-20 rugóért már kapsz digitalis elosztódobozt 3-4 kimenettel aközé meg a fogyasztó közé veszel megfelelő megszakítót és még hülyebiztos is lesz a dolog.
Max az nem fog menni ami elszállt. Nem az egész szobába veri le a kakaót. Csinos mikor 4-5 dolog elszáll egy fél napra;) (bár ha nem recirkulálós és csak egy box van lehet elmegy)
Én is a fizetést várom azt rendelem is. Már a faszom tele a sok vezetékkel meg időkapcsolóval stb stb
Szüretkor az ember leszarja, lampa kihuzva ha ugyanott szaritassz bla bla. Utana osszehangolni ismet mindegyiket. Kitalalni mirol mi meg hogy menjen ha van bent uj dolog....
Majd ha kesz megmutatom hatha bevallalod
 

iwantmorebuds

Active member
Az a baj h meg a ventillatort se tom halkabbra cserelni mert hulye vok az egeszhez bese tom kotni :laughing: elektronika egyszer osszelett rakva igy is cink volt megegyszer nem vallalom be :D de ha te ennyire vagod elfogadnam a segitseged :D
 

jepjep

Member
Há vegyé' má egy időkapcsolót. 15-20 rugóért már kapsz digitalis elosztódobozt 3-4 kimenettel aközé meg a fogyasztó közé veszel megfelelő megszakítót és még hülyebiztos is lesz a dolog.
Max az nem fog menni ami elszállt. Nem az egész szobába veri le a kakaót. Csinos mikor 4-5 dolog elszáll egy fél napra;) (bár ha nem recirkulálós és csak egy box van lehet elmegy)
Én is a fizetést várom azt rendelem is. Már a faszom tele a sok vezetékkel meg időkapcsolóval stb stb
Szüretkor az ember leszarja, lampa kihuzva ha ugyanott szaritassz bla bla. Utana osszehangolni ismet mindegyiket. Kitalalni mirol mi meg hogy menjen ha van bent uj dolog....
Majd ha kesz megmutatom hatha bevallalod
Honnan rendelsz?
 

Brain.storm

Member
Csak átváltottam az itteni árat de szinte biztos vagyok benne h odahaza is kapni ugyanazt amiről beszélek

Mi is pontosan ez a szerkezet amiről szó van? Nem vagyok egy műszaki zseni, de azt gondolom, hogy nekem is a hasznomra válna egy ilyen. Valami képet vagy linket tudsz adni, ahol meg lehet nézni. Köszi.
 

Kukutyin

Member
1000 ft-ért még a praktikerben is kapsz mechanikus időkapcsolót - bár az csak 5 perces pontossággal teszi a dolgát, de egyáltalán nem érdekes. Aki műszaki analfabéta az a digitális időkapcsolóval félrenyomhatja, de a mechanikussal lehetetlen.

Egy kis kör alakú baszás dugaljjal. Körben (a legtöbbön) 24 óra van és sok kis pöcök, minden kis pöcök 15 perc, oda tekered a kört amennyi idő van amikor bedugod és utána a számlapon lenyomogatod azokat a pöcköket amikor szeretnéd, hogy legyen fény. Abba is lehet még elosztót dugni és akkor nem kell sokat se költened.
 

Brain.storm

Member
1000 ft-ért még a praktikerben is kapsz mechanikus időkapcsolót - bár az csak 5 perces pontossággal teszi a dolgát, de egyáltalán nem érdekes. Aki műszaki analfabéta az a digitális időkapcsolóval félrenyomhatja, de a mechanikussal lehetetlen.

Egy kis kör alakú baszás dugaljjal. Körben (a legtöbbön) 24 óra van és sok kis pöcök, minden kis pöcök 15 perc, oda tekered a kört amennyi idő van amikor bedugod és utána a számlapon lenyomogatod azokat a pöcköket amikor szeretnéd, hogy legyen fény. Abba is lehet még elosztót dugni és akkor nem kell sokat se költened.

Köszönöm. De ez most komoly? :laughing: Elmagyaráztad, hogy működik az időkapcsoló? :laughing::laughing:
 

Medicropper117

Active member
Úgy néz ki. Biztos arra gondolt h itt mindenki digitálissal nyomja:D
Nem felejtettem el amugy csak nem ültem még oda az asztali géphez:)
 

iwantmorebuds

Active member
1000 ft-ért még a praktikerben is kapsz mechanikus időkapcsolót - bár az csak 5 perces pontossággal teszi a dolgát, de egyáltalán nem érdekes. Aki műszaki analfabéta az a digitális időkapcsolóval félrenyomhatja, de a mechanikussal lehetetlen.

Egy kis kör alakú baszás dugaljjal. Körben (a legtöbbön) 24 óra van és sok kis pöcök, minden kis pöcök 15 perc, oda tekered a kört amennyi idő van amikor bedugod és utána a számlapon lenyomogatod azokat a pöcköket amikor szeretnéd, hogy legyen fény. Abba is lehet még elosztót dugni és akkor nem kell sokat se költened.
Meg nem tudtam olyan idokapcsolot venni ami egy het utan is lekapcsolt volna :D
 

Medicropper117

Active member
Nincs semmi gond a mechanikusokkal. Van egy pár ami kibírt már 2-3 évet is. Az ilyen 2 forintos digitalisak lofaszt sem érnek. A fele már akkor szar amikor elhagyja a gyárat. Ez szerintem biztos. Amiről én beszélek az egy kapcsoloszekreny szeru digitalis box. Nemtom hogyan nevezik, nem vagyok egy nagy villanyterelő:)
 

Brain.storm

Member
Meg nem tudtam olyan idokapcsolot venni ami egy het utan is lekapcsolt volna :D

3. éve nyúzok 3 db manuális időkapcsolót amit a Babylonban vettem. Az egyikbe egy hosszabbítót dugtam, amibe 2db 600wattos HPS trafó van dugva. Teszik a dolgukat mai napig rendesen. ;)
 

Latest posts

Latest posts

Top