What's new

Indoor képek gyűjteménye

iwantmorebuds

Active member
Auto Chronic
eljött az idő amit mindannyian úgy várunk
a képek közt nem szerepel a korábban levágott main cola illetve az alsóbb vagy éppen éretlenebb bugákat a növényen hagytam és ment vissza a boxba
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

 

GK_420

Active member
Alsó sorból a középső jöhet. :laughing:
Szép! Szebb meg több lett mint gondoltam. :D Hány ágat hagytál fenn?
 

vazsi

Member
Nekem meg az első képen, a felső sor első budja. Köszi Gubi, tök rendes vagy, hogy felajánlod. :D Cheers.
 

GK_420

Active member
El ám jut a többieknek is meg akkor az iskoláknál is lehet majd osztogatni. :D
Felkötöd a főszárhoz az ágakat szorosabbra aztán elfér a sarokba mire elszívod ezt lesz még ennyi. :D
 

iwantmorebuds

Active member
teljesenmindegy a célom 70 volt erről a plantről most 440et szedtem meg a main vola volt 80, 520... ez akárhogy is nézzük mindenképp 100 fölött lesz :D
örülök h shiva is visszatért a nyaralásból megnyugodhat hogy nem 30 grammért szenvedtem :D
 

iwantmorebuds

Active member
Moby Dick XXL AUTO
végső magassága 126cm. karoznom kell majd, egyelőre elég volt kikötözgetni de ez majd változni fog valószínüleg, reménykedem hogy erősödik még a szára egy kicsit, mert igy kicsit ostor az a láb :D
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

 

iwantmorebuds

Active member
Sztem ott basztam el egyébként hogy annyira figyeltem h a chronic kapja a huzatot h teljesen lefogta ez elől ezért nem vastagodott meg kellőképp a szára. Mostmeg meg se lehet mozditani, kész procedura volt kihoznom, többször ugy voltam vele na most törik :D
 

DropleX

Member
Nagyon szep darling,de a keves feny miatt nyult meg ennyire,plusz autonal is elso par hetben mh hatasosabb, mint a hps,sot sokan eleve mhval viragoztatnak,mivel gyantasabb virag lesz..
 

GK_420

Active member
Nagyon szep darling,de a keves feny miatt nyult meg ennyire,plusz autonal is elso par hetben mh hatasosabb, mint a hps,sot sokan eleve mhval viragoztatnak,mivel gyantasabb virag lesz..
De ez mitől lenne nyúlás? Feltételezem az xxl a strain névben az extra extra large akar lenni. Plusz szépen kitöltött növény nem megnyúlt csak nagy termetű ennyi.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
Moby Dick XXL Autoflowering »»» Moby Dick x Unknown Ruderalis
Moby Dick

»»» Unknown Haze x Unknown White Widow
Unknown Haze
»»» Mexico x Colombia x Thailand x India
Mexico »»» Sativa
Colombia »»» Sativa
Thailand »»» Sativa
India »»» Sativa
Unknown White Widow
White Widow Probably
»»» Brazil x India
Brazil »»» Sativa
India »»» Indica


persze a fény miatt nyúlt meg.. nem is azért mert 90% haze fajta..
 

iwantmorebuds

Active member
Nagyon szep darling,de a keves feny miatt nyult meg ennyire,plusz autonal is elso par hetben mh hatasosabb, mint a hps,sot sokan eleve mhval viragoztatnak,mivel gyantasabb virag lesz..
Keves feny miatt... Kerlek meselj meg :laughing:
Hat nemsok tapasztalat van de a megnyult es a nagy termet kozott szemmel lathato kulonbsegeket lehet tenni aranyom :) ez sosem nyult egy pillanatig se
Mh lampara pedig ha jol emlekszem vadnak volt tesztje, teljesen elegedett vagyok Ezekkel az autokkal :)
 
Last edited:

DropleX

Member
Nem vitazok,kihogy gondolja :)
Pl leddel og kush 70 cmes lett,mig hpsel 120..
Ez sok mindentol fugg kelvintol,lumentol stb stb..
 

iwantmorebuds

Active member
Na lekaptam a maradek chronicot, es meglepoen jo eredmeny fogadott :)


A teljes szuret 135-140 g szaraz korul fog lenni, nagyszeru :)
Ennyit arrol h nem lehet normalisat szuretelni autorol :D
 
Top