What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
Miért hozzád naponta jönnek a vendégek? Akkor egy 2 méteres szekrényt kellett volna építeni és abba csinálni az egészet fénycsapdákkal meg mindennel. Nekem inkább úgy jön le hogy akivel élsz az elől akarod rejteni mert ha csak néha jönnek hát elpakolod addig. Szóval ja az egésznek semmi értelme...venti csövét hangszigeteltre cseréled a ventit beteszed egy kis kőzetgyapottal bélelt dobozba lógatva trafónak is csinálsz valamit csak azon legyen szellőzés is...és kb ennyi mert másnak nincs hangja ha csak szivattyúkat nem használsz.
 

hungrowboy

Member
Miért hozzád naponta jönnek a vendégek? Akkor egy 2 méteres szekrényt kellett volna építeni és abba csinálni az egészet fénycsapdákkal meg mindennel. Nekem inkább úgy jön le hogy akivel élsz az elől akarod rejteni mert ha csak néha jönnek hát elpakolod addig. Szóval ja az egésznek semmi értelme...venti csövét hangszigeteltre cseréled a ventit beteszed egy kis kőzetgyapottal bélelt dobozba lógatva trafónak is csinálsz valamit csak azon legyen szellőzés is...és kb ennyi mert másnak nincs hangja ha csak szivattyúkat nem használsz.

Ertem koszi a tippet !
 

Medicropper117

Active member
Trafót nem szigetelném le inkabb. Ha állítható akkor amugyis digi az meg nem búg mint a vasmagos...vagy van dimmelhető vasmagos?
 

DropleX

Member
Sztem is picit tulparazod a dolgot, persze ez mkinel igy megy elosszore :) bar a boxot nem tennem be plusz egy szekrenybe.. max abba a szobaba ahol lesz,nem engedsz be senkit,ennyi!
 

iwantmorebuds

Active member
Amikor elhiszed az elejen, hogy valaki egy komoly valaszt fog irni :D hatalmas :laughing:
Hat jolvan ezek szerint mindenki hulyesegnek tartja de nekem feltuno lenne egy 2 meteres sator a szova sarkaba ha en lrnnrk a vendeg :D mindegy majd kitalalom ugy latom itt sok a vicces ember es ilyeneket ok nem ertenel meg
De en megertem, hozzam is jarnak vendegek, ezert alapbol szekreny a box, hat nem tok logikus? Meg amugy is privat szferaba van es szerencsre az en vendegeim vannak olyan kulturaltak h nem mennek be olyan helyekre csak ugy, meg hat eszukbe se jutna mondjuk bekeretszkedni egy csukott haloba pl...
Baszd a ki a satrat a picsaba azt csinalj egy szekrenyt, a kettonek semmi ertelme, igy is ugyis kikell hoznod a levegot meg bevinni, vagy h gondoltad kulon hutod mindegyiket? Mert akkor csak megnagyobb hangzavar lesz :D de tobben elmondtuk h hulyeseg h akarsz megoldast varni erre? Senki masnak nem jutna ez eszebe.
 

DropleX

Member
Nem kell felhivni vendegekt akkor ennyi! Legalabbis az en lakasom nem atjarohaz! Lehet parkban,plazaban,kocsmaban stb is talalkozni..
 

hungrowboy

Member
Sracok, reggel locsoltam az immar 9.5 literes cserepekben levo novenyeket, 0.5l vizzel az 5 növenyt mostmar mennek a fenyek es lathatoan el van repedezve a fold, kivan szaradva a teteje! 30cmeresek a novenyek. mennyi viz kell ezeknek?
 

iwantmorebuds

Active member
Sracok, reggel locsoltam az immar 9.5 literes cserepekben levo novenyeket, 0.5l vizzel az 5 növenyt mostmar mennek a fenyek es lathatoan el van repedezve a fold, kivan szaradva a teteje! 30cmeresek a novenyek. mennyi viz kell ezeknek?

Egy decit adsz egynek?
 

Medicropper117

Active member
Nem azt mondtuk h ne locsolj. Hanem azt h ésszel. Adsz napi egy decit a 9,5 liter földnek?! Vagy mi?!
Megöntöd atültetesnel aztan megvarod míg kókad kicsit es a cserép szélén locsolsz...a kozepen csak modjaval. Amíg nem kókad nincs vizhiany viszont az nem a napi 1 decidtől fog menni...
Ha szarad a kozeg teteje takard le valami erre megfelelo anyaggal. Pl agyaggolyo
De megtanulhatsz locsolni is és akkor nem kell rákölteni;)
Sok sikert
 

hungrowboy

Member
Nem azt mondtuk h ne locsolj. Hanem azt h ésszel. Adsz napi egy decit a 9,5 liter földnek?! Vagy mi?!
Megöntöd atültetesnel aztan megvarod míg kókad kicsit es a cserép szélén locsolsz...a kozepen csak modjaval. Amíg nem kókad nincs vizhiany viszont az nem a napi 1 decidtől fog menni...
Ha szarad a kozeg teteje takard le valami erre megfelelo anyaggal. Pl agyaggolyo
De megtanulhatsz locsolni is és akkor nem kell rákölteni;)
Sok sikert

Koszi az infot ! ;):thank you:
 

what_can_there

Well-known member
Kéne venned egy szeizmográfot. Lehet mikro földrengések vannak a cserepedben. A nitrogén hiány okozhatja, megfelelő tápozás mellett pangea alakú repedéseknek kéne lennie. Milyen alakúak a repedések?

Saul, Te hol veszed a szeizmografot? Nalunk a mult heten kifogyott a sarki kisboltban, ezert nem tudom most mit csinaljak... :(
 

GK_420

Active member
Amúúúgy azt vágod hogy nem decire locsolunk hanem a növény/közeg igényei szerint? :D Senki nem tudja főleg a monitor elött hogy mennyi az annyi de még ha a növény elött állnánk se tudnánk előre. :)
 

hungrowboy

Member
picture.php
 
Status
Not open for further replies.
Top