What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Hungrowboy első probalkozása [400hps+cooltube, growbox100*100 szettel]

Status
Not open for further replies.

hungrowboy

Member
18-25 az idealis. Odakint nappal telibe kapják az áldást szóval kibír többet is csak legyen szellőzés. 28 felett már igencsak megnő a párologtatás de az már egy másik történet.

Hat igy ahogy van a satorban birnia kellene nem? Vagy javasolnal meg valamit?
 

Medicropper117

Active member
Higgadj le....ezt javasolnám. Vársz és hagyod h tegyék a dolguk. A 26-30 fok is jó lesz. Ha annal lentebb van már királyság. A frankó zónában vagy. Az optimális nem ugyanaz mint az életciklushoz szükséges. 32 fokban is leviragzanak majd max ropogosra szaradnak a legyezok a vegere;)
 

hungrowboy

Member
Higgadj le....ezt javasolnám. Vársz és hagyod h tegyék a dolguk. A 26-30 fok is jó lesz. Ha annal lentebb van már királyság. A frankó zónában vagy. Az optimális nem ugyanaz mint az életciklushoz szükséges. 32 fokban is leviragzanak majd max ropogosra szaradnak a legyezok a vegere;)

Van meg meg ott valami ugye a satorban nincs csak egy szenszuro egy vento cso a ct hez es cso ki! De nincs olyan venti ami nyomja be a levegot, ez gond?
Illetve paramentesitom sincs bent. Azt hittem meglesz a box a feny a szagelszivo es mar keszen is vagyok de ugyfest nem.. kerem a tanacsotokat! Ezt a boxot szeretnem betenni egy szekrenybe ami direkt neki csinalok, milyen kialakitast javasolsz? Mert gondolom en hogy kene levego be neki kene ugye a csonek kivezeto, hely a trafonak azt is a szekrenybe akarom (ha lehet) de nem a satorba! Olyan szigeteles kene ami tuzallo es hangszigetelo de legalabb hangszigetelt! Mit tudatok nekem javasolni? Nagyon koszi!
 

iwantmorebuds

Active member
Van meg meg ott valami ugye a satorban nincs csak egy szenszuro egy vento cso a ct hez es cso ki! De nincs olyan venti ami nyomja be a levegot, ez gond?
Illetve paramentesitom sincs bent. Azt hittem meglesz a box a feny a szagelszivo es mar keszen is vagyok de ugyfest nem.. kerem a tanacsotokat! Ezt a boxot szeretnem betenni egy szekrenybe ami direkt neki csinalok, milyen kialakitast javasolsz? Mert gondolom en hogy kene levego be neki kene ugye a csonek kivezeto, hely a trafonak azt is a szekrenybe akarom (ha lehet) de nem a satorba! Olyan szigeteles kene ami tuzallo es hangszigetelo de legalabb hangszigetelt! Mit tudatok nekem javasolni? Nagyon koszi!
Az also lyuk myitva van? Az eleg lesz bearamlo levegonek nem kell folyton befuvo, viszont belulre egy keringeto...
En hulyesegnek tartom betenni egy szekrenybe... Akkor miert nem alpbol szekrenybe tetted? Ugyanugy meg kell csinlni mindent kivezeto csovezes hutes minden... Egy baromsag...
Paratlanito eleg komoly ketyi. 50 e alatt nem nagyon kapsz normalisat.
 

hungrowboy

Member
Az also lyuk myitva van? Az eleg lesz bearamlo levegonek nem kell folyton befuvo, viszont belulre egy keringeto...
En hulyesegnek tartom betenni egy szekrenybe... Akkor miert nem alpbol szekrenybe tetted? Ugyanugy meg kell csinlni mindent kivezeto csovezes hutes minden... Egy baromsag...
Paratlanito eleg komoly ketyi. 50 e alatt nem nagyon kapsz normalisat.

Azert kellett ez a sator mert hordozhato! A szekrenybe pedig azert tennem hogy ha atjonnek rokonok ne kerdezzek meg veletlenul se hogy ez mi. Meg kellene oldanom + hangos a venti meg annyira nem is inkabb a trafo ezert szeretnem a szekrenyt, igy mar gondolom erted ! Szerinted lenyeges ez a paratalanito? Nincs olcsobb megoldas ideiglenesen?
 

hungrowboy

Member
Az also lyuk myitva van? Az eleg lesz bearamlo levegonek nem kell folyton befuvo, viszont belulre egy keringeto...
En hulyesegnek tartom betenni egy szekrenybe... Akkor miert nem alpbol szekrenybe tetted? Ugyanugy meg kell csinlni mindent kivezeto csovezes hutes minden... Egy baromsag...
Paratlanito eleg komoly ketyi. 50 e alatt nem nagyon kapsz normalisat.

Es nem az vam nyitva hanem mellette van ilyen szellozo direkt amit belehet ragasztani ha akarom, de akkorjo ha annyi eleg
 

iwantmorebuds

Active member
Azert kellett ez a sator mert hordozhato! A szekrenybe pedig azert tennem hogy ha atjonnek rokonok ne kerdezzek meg veletlenul se hogy ez mi. Meg kellene oldanom + hangos a venti meg annyira nem is inkabb a trafo ezert szeretnem a szekrenyt, igy mar gondolom erted ! Szerinted lenyeges ez a paratalanito? Nincs olcsobb megoldas ideiglenesen?
Normalis levegokeringetes, eleg sokunknak nincs paratlanitoja :D
 
Nemlatom a logikat..minek vettel satrat ha most beraknad szekrenybe? Oke hogy a sator hordozhato de most megint kolthetsz majd. Mindent elore megkell tervezni. Na mindegy,sok sikert!
 

GK_420

Active member
Ekkora hülyeséget tényleg rég hallottam. Mit bélelsz ki a szekrényen? Hőszigetelés hiányzik még csak hozzá...nem lenne elég ha épp átjönnek azok a fránya rokonok lekapcsolod a lámpát bevágod a szekrénybe felnyomsz pár cfl-t aztán jóvilág? Kibírják gond nélkül. De a box köré boxot építeni elég komoly ötlet. :D
 

hungrowboy

Member
Ekkora hülyeséget tényleg rég hallottam. Mit bélelsz ki a szekrényen? Hőszigetelés hiányzik még csak hozzá...nem lenne elég ha épp átjönnek azok a fránya rokonok lekapcsolod a lámpát bevágod a szekrénybe felnyomsz pár cfl-t aztán jóvilág? Kibírják gond nélkül. De a box köré boxot építeni elég komoly ötlet. :D

felreertenek sokan itt en nem a velemenyed kerdeztem, hogy jo otlet vagy sem. Hanem hogy akinek van otlete vagy tapadztalata az :D
 

hungrowboy

Member
Nemlatom a logikat..minek vettel satrat ha most beraknad szekrenybe? Oke hogy a sator hordozhato de most megint kolthetsz majd. Mindent elore megkell tervezni. Na mindegy,sok sikert!

Ahogy azt mondtam egy satpr feltuni es te egyedul talan cdak rlvagy vele de ha athon valaki nrm biztos hogy meguszod kerdes nelkul, mivel eleg nagy a dolog ezert akarom szekrenybe rakni ami hangszigetelt es ha lehez tuzallo anyaggal kivan belelve igy halk lesz a dolog es teljesen lathatatlan.
 

hungrowboy

Member
Hungarocel? V inkabb a ketto komboja

Koszikoszi! Es a benti levegokeringetesre ? Nagyon halk ventikrt tennek a szekreny hatoldalara (pc ventiket es nyitva lenne a satoron a szellozp nyilas igaz azon jon ki feny de megoldanam hogy ne arra
2db pc venti szerinted eleg szellozesnek?vagy mast inkabb?
 

GK_420

Active member
De mond már el mégis mit fogsz hangszigetelni az oldalán...a hangot a venti adja azt pedig egész máshogy lehet szigetelni de úgyis meghallja bárki. Na mindegy ebben asszisztálni nem lehet főleg ha meg se hallgatod a tanácsot mert te másra vagy kíváncsi...akkor hajrá csináld. :D
 

hungrowboy

Member
De mond már el mégis mit fogsz hangszigetelni az oldalán...a hangot a venti adja azt pedig egész máshogy lehet szigetelni de úgyis meghallja bárki. Na mindegy ebben asszisztálni nem lehet főleg ha meg se hallgatod a tanácsot mert te másra vagy kíváncsi...akkor hajrá csináld. :D

Nem tudom, neked van e ilyen boxod, hangos a venti valoban de annyira nem veszes, inkabb a trafo. De a legjobb ha mindketto benne van egy hangszigetelt szekrenyben igy meghalkabb, pc ventik alapbol 0 hangot adnak ki amik vinnek befele a levegot gondolom ha kogetgyapottal vegig ki lenne belelve egy szekreny belseje es abba lenne a sator azert joval halkabb lennr mint most. Oke tudom en vagyok csak ennyire idiota, hogy veshek egy satrat es miert teszem szekrenybe , de aki csak csinalt mar hasonlot!
 

Son of Soil

Member
De mond már el mégis mit fogsz hangszigetelni az oldalán...a hangot a venti adja azt pedig egész máshogy lehet szigetelni de úgyis meghallja bárki. Na mindegy ebben asszisztálni nem lehet főleg ha meg se hallgatod a tanácsot mert te másra vagy kíváncsi...akkor hajrá csináld. :D

Miért zavar téged, ha barkácsolni akar? Majd ha jönnek a vendégek, betömi egy nagy szivaccsal a kivezető csövet és gond letudva.
Fontos!!, hogy alufóliával tekerd körbe a szekrényt, ha kész a szigetelés, mert az alufólia elnyeli a radartot, meg a nasa se lát majd rá a műholdakkal. Én is hajtogattam magamnak belőle sisakot, azóta nem jönnek éjjel értem az ufonauták.

Ja és a legfontosabb, hogy nem fogsz találni olyat, aki csinált már hasonlót, mert az egy kiválasztott lehetett és ezért nem hozták vissza a kis szürke lények.
 

hungrowboy

Member
Miért zavar téged, ha barkácsolni akar? Majd ha jönnek a vendégek, betömi egy nagy szivaccsal a kivezető csövet és gond letudva.
Fontos!!, hogy alufóliával tekerd körbe a szekrényt, ha kész a szigetelés, mert az alufólia elnyeli a radartot, meg a nasa se lát majd rá a műholdakkal. Én is hajtogattam magamnak belőle sisakot, azóta nem jönnek éjjel értem az ufonauták.

Ja és a legfontosabb, hogy nem fogsz találni olyat, aki csinált már hasonlót, mert az egy kiválasztott lehetett és ezért nem hozták vissza a kis szürke lények.

Amikor elhiszed az elejen, hogy valaki egy komoly valaszt fog irni :D hatalmas :laughing:
Hat jolvan ezek szerint mindenki hulyesegnek tartja de nekem feltuno lenne egy 2 meteres sator a szova sarkaba ha en lrnnrk a vendeg :D mindegy majd kitalalom ugy latom itt sok a vicces ember es ilyeneket ok nem ertenel meg
 
Status
Not open for further replies.
Top