What's new

Gerilla 2016

Status
Not open for further replies.

GK_420

Active member
áh ezek sárgák és fehérek...ha lenne elég még jól is néztek ki kajának :D meg egy hatalmas barnát legyilkoltam az kívülről ült a virágon...na és mennyi idő múlva szedhető vajon a nagy mit mondasz?
 
C

CrazyKender

Üdvözlet! Én idén nagyon beszoptam a "hernyóinvázióval" oly annyira hogy megették és összeszartak a gubókat igy felhasznàlhatatlanná tették.ahol hernyó tanyazott az mind kuka lett...egy-ket bokrot tudtam megmenteni....mentségemre legyen h nagyon rövid idö alatt történt az egesz..:O:D. Tehat azt akartam h nálad nem okoztak hasonlókat? vagy nem volt olyan mértékű a fertőzés?vagy esetleg idoben védekeztel ahogy nekem is kellett volna:D. /Am ügyesen csinalgatod a dolgokat /písz
 
C

CrazyKender

Nem identitas hanem idén!
-Elme
Vissza kellett volna olvasni mit irok hahahahaha
 

Medicropper117

Active member
Egesz szepek lettek volna azok a wappak ha idoben feladom. Bocs bro...remelem azert mostansag viragzasba kezdenek. Sajnos nem egy sietos fajta de a 8. héten nyugodtan szedhető mindenféle csalodas nelkul;)
Nekem az anyjuk ma fogyott el...ebben a pillanatban szivom a cigit:laughing:
 

GK_420

Active member
Imádkozzunk chromehoz hogy megmeneküljön a kert. 2. aratás zajlik mellette és a plantoktól 5 méterre állnak autóval csapatban. :D Eddig meg van azon a részen elötte végeztek eddig ok...húhh jó kis hely oda mentem pár méterre az autóhoz hallgatni mit beszélnek de semmi gyanús.
 

GK_420

Active member

Nah chrome kösz a rejtő energiát. :D Találtam egy félig leszüretelt növényt...elhoztam egy ágát én is egy hátizsák tele lett...egész jó.
 

GK_420

Active member
CrazyKender, le van naplózva minden. ;) De védekeztem ellenük amennyire tudtam...keresd ki.

Wappák amúgy átállóban vannak de virág kezdemény sincs sehol. Szóval lehet ebből újra önszopatás lesz és áshatom ki októberben hogy bent beérjen. Ez a nagy meg skunk lesz szerintem is ahogy vad mondta.
Aztáááán amit lecsíptem kertből kurva jó ám! :D Ott a képen a kis gyúrt haska meg most szárítok pár csúcsot...na de hagytam is jófej vagyok.
 

iwantmorebuds

Active member
CrazyKender, le van naplózva minden. ;) De védekeztem ellenük amennyire tudtam...keresd ki.

Wappák amúgy átállóban vannak de virág kezdemény sincs sehol. Szóval lehet ebből újra önszopatás lesz és áshatom ki októberben hogy bent beérjen. Ez a nagy meg skunk lesz szerintem is ahogy vad mondta.
Aztáááán amit lecsíptem kertből kurva jó ám! :D Ott a képen a kis gyúrt haska meg most szárítok pár csúcsot...na de hagytam is jófej vagyok.
Most ezt nem ertem. Ez most mi? Marmint ez melyik plant? :D
 

GK_420

Active member
Most ezt nem ertem. Ez most mi? Marmint ez melyik plant? :D
Melyikmelyik? LoL :D Hát van egy virágzó fotós ami megmaradt a berki féle magokból az van az első képen a zöld háttérben. Az is magosodik meg hernyós néha meg kabócák meg poloskák szöcskék...minden féle fajta élőlény az én növényemen tanyázik. :D De azért se vegyszerezem le..nem szívnám el jószívvel. Így végülis bio mert a táp az nem számít ugyan azt a tápanyagot veszi fel.
A fóliásokosság meg egy most talált kertből van szép csapás volt hozzájuk pár lány volt de nagyrészt le voltak szüretelve. Abból hoztam egy hátizsákra valót a többit ott hagytam (maradt bőven). Teccik éééérteni? :D
 
M

Mackosajt

Fel van magosodva amit talaltal? Nem nagyon latni a kepen, lehet leszedted valakinek a kertjet xD
 

GK_420

Active member
Ugyan annyira magos mint a sajátom...de ütős kis motyó sativa kinézet de leültetős..fura. Hát ha valakié akkor ez van...nem hoztam el az egészet így korrekt egy talált kertnél.
Kipiszkáltam belőle a magokat összenyomkodtam sütőzés közben aztán egész pofás lett.
 

iwantmorebuds

Active member
Melyikmelyik? LoL :D Hát van egy virágzó fotós ami megmaradt a berki féle magokból az van az első képen a zöld háttérben. Az is magosodik meg hernyós néha meg kabócák meg poloskák szöcskék...minden féle fajta élőlény az én növényemen tanyázik. :D De azért se vegyszerezem le..nem szívnám el jószívvel. Így végülis bio mert a táp az nem számít ugyan azt a tápanyagot veszi fel.
A fóliásokosság meg egy most talált kertből van szép csapás volt hozzájuk pár lány volt de nagyrészt le voltak szüretelve. Abból hoztam egy hátizsákra valót a többit ott hagytam (maradt bőven). Teccik éééérteni? :D

Egy allat vagy :D en miert nem talalok semmi? Lol :D
 

GK_420

Active member
Kimentem hát ettől tartottam...full herma a nagy. Így már értem a magokat. Szedtem mintát most szárad. Illata nagyon fura nem is kender szerű. A wappákon virág még sehol viszont egész szépek lettek...kár hogy nem fog beérni valszeg. Sok a hernyó kinyírtam most azt hiszem mind...nagy kárt em okoztak ízek most a bugában vannak nem a szárban. :D Úgy 10 15öt kaptam ki. Őőő kb ennyi.
 

GK_420

Active member
Kép nincs telefon nélkül mentem. Náthásan örülök hogy kijutottam. De nem egy nagy szám...a talált móka jobb. :D Hát ha lesz róla 100 csodálkoznék...hermulva magosodva nem igazán dagad.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Special 🍆
a magos részeket vágd le a picsába, minek hizlalod? lisztet csinálsz vagy a papagájoknak kell?
a kis bugák még hozhatnak jól csak a magoktól szabaditsd meg
 
Status
Not open for further replies.
Top